Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

babyzuzana
17. aug 2009

aspine: mne to pride ze vsetko dokopy. cumlik sa snazim skoro nedavat ale dnes som prisla na to, ze mam dva druhy cumlikov - avent a chicco a chicco nechce, avent ano, takze chicco letia asi do kosa 😢

inneska
17. aug 2009

erik zaspí pri každom kojení, len potom, ked ho zložím z rúk, tak sa zobudí...a to skoro nikdy dudel nechce...dudel chce len vtedy, ked je hladný, tak sa nechá ošáliť, že niečo potečie a dudle a ten ho potom uspí...a že chce dudel ked nieje hladný, je výnimočne..
ale zatial mi to nevadí, že je môj tretí cicik 😀

lucim
17. aug 2009

alex telepatia? ja pytam foto a ty vkladas? 😝 super ako vzdy, aj tie komentare 😀

alexarisko
17. aug 2009

lucim, tomu sa hovori spriaznene duse 😀 matko

aspine
17. aug 2009

alex no prave ze je potreba ho mit porad sebou 😒 tak to zkus treba doma v klidu jestli se chyti a myslim ze az bude mit hlad tak se bude sakra snazit 😉

lucim my mame taky oblibenou znacku dudliku a jiny nechce 😅 tak jsem ted objednala dalsi dva pac nevim co by bylo kdyby jsme ho ztratili 😀

holky vendy uz tu dlouho nebyla nevite co je s ni? 😕

inneska
17. aug 2009

alex..nemáte chybu 😉

raona
17. aug 2009

ahojte babule.. posledne vas vobec nestiham.. este ste tu?? vidim, ze nova temicka.. ako tu zijete?
my mame po krste, chvalabohu je to uspesne za nami, aj ked som rovno pred oltarom musela kojit 😀 😀 pocas kazne.. ale super som to zvladla, ani farar si to nevsimol 😀 😀
neskor prihodim nejake nove fotos do albumu..

raona
17. aug 2009

vidim ze o dudlikoch.. tak nasu malu z dudlika riadne napina na zvracanie, tak ho nepouzivame.. len obcas ho troska pocucka ale o chvilocku ho hned vypluje..

lucim
17. aug 2009

babyzuz matej si vybral najlacnejsie babynova dudle, ostatne znacky sa tu necinne nudia. 😉

nam pomahaju navecer, ked vresti, cucka, tvori si slinky a ukludnuje ho to trochu. a tiez tym oddalujem kojenie, bo v tom stave kolikovom by sa najradsej prezieral. potvorka mala. zajta ak bude treba dudel, skusim cvaknut, ako si ho pridrziava mojkacim makkuckym zajacikom.

inneska
17. aug 2009

aspi...určite sa má vendulka fajn, len nemá čas sa ohlásiť 🙂

rao..to si dovol obedovať priamo v kostole na vlastnom krste 😀 😀

aspine
17. aug 2009

nase chce taky jen od Aventu 😀

jojoj uz se budi...tak ja mizim 😉 mejte se krasne zeny 😉 paaaaaaaaaaa

babyzuzana
17. aug 2009

lucim: hned potom som si bola po kartu (mimochodom som mala vnutorne krvacanie, 900 ml krvy v bruchu a zachranena v hodine 12)

lucim
17. aug 2009

aspi paaaa rao ahoooj

babyzuz aspon si ju mohla oplut 😠

inneska
17. aug 2009

my máme tiež jeden, ktorý stále dudleme...ostatné som vlastne ani neskúšala 😅

luci...ja používam dudlík hlavne ked sa erik vygrcne, a potom hned by chcel znova doplniť do bruška, a to nechcem, bo by grckal zas..tak dudlujeme a potom aj dobre zaspáva, po vygrckaní 🙂

alexarisko
17. aug 2009

Kocky ja som neska bola u gyn na kontrole, reku ze secko ok, tak mangelik to chce oslavit 😀 ideme skusit "zasunut" 😝 kym sa mala nezobudi xixi

inneska
17. aug 2009

aspi..papapaaa 🙂

my máme dudlík od kamošky(my ho dala ešte pri paťkovi, že jej ho malý nechcel) tak netuším, čo je to za značku 😕

inneska
17. aug 2009

alex..tak príjemne zasúvanie 😀 a úspešné 😉

zuz...tej doktorke by mali zobrať aj rodný list 😠

babyzuzana
17. aug 2009

zasunut, blavacky vyraz 😀 😀 😀

raona
17. aug 2009

no inak aj my mame niekolko druhov dudlikov, ale ten co trosicku obcas dokaze mat v puse, je taky obycajny gulaty z tej zltej gumy ci co to je 😀

alexarisko
17. aug 2009

Zuzi sak blavačka, po blavacky 😀 ne?

Inn diky 😀 uvidime ako to pojde snad neostaneme znovu v tom, hehe, asi pouzijeme dva prsi plaste 😀

inneska
17. aug 2009

rao..hej to sú tie gumové, tie priesvitné sú silikonové, my žužleme silikon 😀

lucim
17. aug 2009

alex tak si to uziteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

inneska
17. aug 2009

alex..istota je gulomet 😀 tak dajte bacha, aby nemala lili súrodenca 🙂

babyzuzana
17. aug 2009

aleeeeeeeeeeeeeeeeeeex pomooooooooooc predstavu o vasom "zasuvani v prsiplasti" mam pred ocamiii, hes, hes predstava

alexarisko
17. aug 2009

tak za desat minut som s5 :- 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
17. aug 2009

žaba po blavacky na 6...žaba ne ? a na 8? no žaba ne?? 😀 😀

inneska
17. aug 2009

alex..to bude taká rýchlovka??? 😀 😀

lucim
17. aug 2009

alex sak aj kus predohry daj, = obliekanie prsiplastov , to su dalsie 2 minuty 😀
babyzuz co, chut by si mala? 😀
inn 🙂

babyzuzana
17. aug 2009

lucim: nemam, nemam praveze 😨

alex este 5 minut.... come on baby!

babyzuzana
17. aug 2009

aleeex:

time remaining

10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1......

time's up

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre