Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
18. júl 2010

@samayka aj nam sa to stava,včera narazil do postielky medzi tyčky,dnes oblapoval zarubnu,už som sa začinala bať či sa riškovi niečo nerobi,

raona
18. júl 2010

@samayka 😀 😀 😀 samayka, tak to nechci vediet, kolko urazov a skrabancov a modrin, sme uz my mali 😎 😎 a aj mame, furt volaky skrabanec, odrenina.. pada hlavne ked je unavena, to tak divne prepleta nozkami, ze ju uz nechcem pustit aby behala 😉 😉 a pricvaknuty prstek o šuflík a dvere.. tak to uz bolo dva krat... 😉 😉

raona
18. júl 2010

jaj a najnovsie vcera, vzala teglik od jogurtu, uz tam nic nebolo, ale ona nelenila vzala aj lyzicku a akoze vyjedala jogurt, no herecke odtial nic neslo tak jazykom to sla olyzovat a porezala sa na tegliku, tak mame cerveny jazyk, ale zazrakom to bolo bez revu 😉

zmurkaz
18. júl 2010

Ahojte - tak dnes opäť prichádzam, keď tu už nikto nie je? 😅 😕 ...

No neva .... tak aspoň napíšem, že včera sme boli prvý krát s malou na celý deň na kupku - ona jedená prežila skoro bez ujmy na zdraví - my "blázni" sme napriek faktoru 50 ...áno dobre čítate 50!!!! .... trochen spálení 🙄 🙄 🙄 ...ale ja s Jurkom sme pekne do hneda - a muž - čo je furt hnedoch je chudáčisko červený 😅 😀 😀 😅 . No a Zuzi nič - okrem úúúplného nabúrania spánkového a iného režimu 🙄 🙄 🙄 ☹

No a tak mi musíte prepáčiť - že som bola úúúúplne KO 😖

...a dnes? Zuzi spala od 7:00 až večer o 17:00 😨 😨 😨 😨 😨 hodku a pol ale teraz už zaspala svoj klasikuš 21:30 🙄

..tak idem ešte pozrieť poštu a doriešiť tú našu nešťastnú prilbicu 😉

zmurkaz
18. júl 2010

AAA ešte som zabudla napísať že sme boli v tieni 😕 .....a len vo vode sme boli na slnku (samoška nie do 15:00)

zmurkaz
18. júl 2010

A ešte - 😀 😀 😀 😀 ..... všetko naaaaaaaj oslávencom 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
18. júl 2010

😕 😕 😕 😕 ...spíte? .... 😕 😕 😕 ...a to sa robí? 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
18. júl 2010

...tak asi oziky spíte 😔 ...no ja tu ešte som a budem ..... veď vám dám aspoň dobrú nocku .... ale ešte som tu 😉

zmurkaz
18. júl 2010

no nič - ide sa do hajan ... tak ja tu poctivo pozhaínam ... a zaželám kráááásne sníčky 😉 😵 😵 😵 😵

nina41
19. júl 2010

Dobre ranko 😵

ani3012
19. júl 2010

baby Maťko od @zrnik1 potrebuje požičať kočík,ktorý sa dá dať do úplného ľahu-Maťko ešte nevie sedieť.
Budúci týždeň idú na Kramáre a do Bernolákova a jej kočík je v Košiciach

ani3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
traktor
19. júl 2010

ahojte, oslavencom vcerajsim aj dnesnym gratulujem 😵
@ani3012 skoda , ze nie sme blizsie, hned by som pozicala, a tesim, ze uz pridu domov 😵 ....a u nas dnes fuuuuuuuuka, konecne nie je tak dusno 🙂

denne73
19. júl 2010

@traktor jej ja som ťa našla . Pametáš si ešte na mňa?? Písalai sme si IP. Ako sa ti darí?? My čakáme bábetko v januári 😉

ani3012
19. júl 2010

@zmurkaz a aký krém ste mali ? Ja som teraz kupovala LA ROCHE-POSAY 20+ . Niekto tu dával link,na testy čo sa týka opaĺ.krémov a veľa krát nemali takú ochranu ako písali,alebo ju mali niekoľkonásobne prekročenú.
Apropo: ja som ťa tu čakala predvčerom 🙄
A kde ste sa to boli kúpať ?

@samayka Pokiaľ sa ti Eluška nezdá,tak spomeň to lekárke,nech sa na ňu pozrú,ale tiež si myslím,že ona je teraz akcia-reakcia a potom následky. 😀 Snaží sa rýchlo a potom naráža,lebo ešte nemá odhad vzdialenosti.
Eva nenaráža,ale zas ona ani ešte utekať nevie .Keď akože uteká,tak to vyzerá,akoby mala nakakanú plienku 😀 😀 😀
a som zabudla,že Eluška je nádherná,nej sa smejú aj očká ! Mi pripomína jedno dievčatko tu od nás :Tatianku-tej sa aj očka strašne leskli 😵 😵


@raona porezaný jazýček (som normálna ? Skoro som jazyk dala s mäkkým i 😝 😀 )
Musela byť ale zlatá,keď sa snažila silou mocou niečo vydolovať.Nabudúce jej daj papať,jasné mamino ? 🙄 😉 😀

ani3012
19. júl 2010

@traktor ja som zase blízko,ale kočík ten môj som tento týždeň predala a tento golfáč potrebujem 😒
Aj premýšľam,že od koho by som mohla požičať,ale Evička je najmladšia z rodiny a ostatný už kočík nemajú.

traktor
19. júl 2010

@denne73 ..to meno mi nieco hovori 😅 ..ale ta moja skleroza nepusti 😀 ..pripomen mi 😉

traktor
19. júl 2010

@ani3012 ale baby z ba sa urcite ozvu 😉

denne73
19. júl 2010

@traktor nevadi ak nevyymazuješ IP osviež si pamäť. 😉 😉 ja ich mám uplne všetky.

traktor
19. júl 2010

@denne73 naps mi do ip..ja mam vsetky ip vymazane...a pisem tolkym babam..ja som totiz spisovatelka 😀 vsade musim byt 😉 ..

ani3012
19. júl 2010

Dnes máme 1 rok !!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

@sevzuz Lukáš ♥ 🙂
Lukáško sa narodil o 8 dní skôr ako si lekári mysleli a mal krásne mieri (zaokrúhlené) 3200 gramov a 50 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/sevzuz/album...



@lenullla Laura 🙂
Lauruška sa narodila o dva dni neskôr ako bolo plánované s pôrodnou váhou 3100 gramov a mala 49 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lenullla/alb...

@adula13 Kristína 🙂
Kristínka sa narodila o 10 dní neskôr ako sa očakávalo a mala 2990 gramov a 48 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/adula13/albu...

Meniny oslavuje: Dušana
Meniny oslavuje v ČR: Čeněk, Čeňka

Prajeme všetko najlepšie k prvému rôčiku,nech je druhý ešte úspešnejší a krajší a šťastnejší ako tento prvý 😵 😵 😵
A Lukáškovi navyše pusinka CMUK ! 😵

lucia32
19. júl 2010

Ránko....
Ahojte berušky moje.....sa hned pochválim...my sme včera poprvýkrát v živote dali vkuse spánok, že skoro 4 hodiny naobed....to bolo žúžo...ale večer šla spinkať až o 22.00 😀 Tu bola dusnota, že des...tak sme si večer urobili výlet do Tesca ( máme ho neďaleko) trošku sme sa ochladili a kúpili chlebík a opaľovačky na spinkanie, maminka tričko na ramienka...a šli späť domov...
Oslávencom včerajším aj dnešným gratulka..

traktor
19. júl 2010

@sevzuz lukaskovi vseeeeeeeeeeeeetko najlepsie k rocku 😵

lucim
19. júl 2010

Ahojte pusinecky, podavam hlasenie ze zijeme. 😵 😵 😵
aspon tak globalne, najuzasnejsim julovciatkam oslavencom 1 rocnym velikym minulym aj buducim vsetko len to najlepsie. 😅 😅 😅
MY zijeme hekticky, mali sme tu niekolko-dnovu navstevu, boli sme v lese aj vo vode. a prave balim, ze idem s drobcom do martina za maminou - zajtra tu nebudeme mat elektrinu, tak co tu budem. 😝
ozvem sa .... paaaaaaa 🙂 🙂 🙂
mam vas rada, obcas som aspon kusocek precitala.... 😵 😵 😵

ani3012
19. júl 2010

@lucim aj my ťa máme radi a prajeme šťastnú cestu !!!!!

@lucia32 tak super nie? Keby to tak chcelo byť stále,že 4 hod. spánku 😀 ale viem si ťa predstaviť,ako si chodila ju okukávať,či je v poriadku 😀

a ja idem teraz na Kramáre,synovec zase dostal vysoké teploty a to v piatok odchádzame na dovolenku,tak snáď bude OK.
Vraj má periodické horúčky-aj minulý mesiac mal vysoké teplotky ale ešte to nemá potvrdené,lebo vždy sa k tomu pridruží aj iná vec ako napr Laryngitída,afty,angína..... a teraz zase hnačky...... som zvedavá,čo s nimi budú robiť,snáď bude ok-a nielen kvôli dovolenke .veď chápete....

traktor
19. júl 2010

@lucim 😵 😵 a uzite si to 😉 ..a pozor na cestu /teraz to hovorim kazdemu..lebo same nestastia/, a uz tesim na nove fotecky..teda , ked si stihla daco pofotit 😀 😉
@ani3012 tak nech je to ok,, bobatko chorlave...a nech sa vam aj dovca vydari 😉

brusinka.pusinka
19. júl 2010

krásné ráno u nás deštivéééé 🙂 🙂 🙂 malá byla včera s námi na koupání ve velkém bazénku moc sse jí líbilo nechtěla ani z vody a to měla promodralé rtíky a klapaly ji zuby které pořád nemáme 😀 😀 😀 😀
Jinak využíváme bazének a zahradu a nejraději má zvířatka 😀 Naučila se dělat prosím prosím ručičkami když něco chce a nedosáhne tam a nebo se bojí si to vzít 😀 😵 😵 😵 V sobotu budeme mít oslavu k prvnímu ročku tak až udělám dortíky hodím foto 😀 😀 😀
Oslavencům vše nej na světě a hlavně zdraví a sladkou náruč rodičů a rodiny 😉
Milenčin příběh je velmi smutný a i můj manža uronil slzičku a byl otřesen.
Jinak všem co jedou na dovču příjemné dovolenkování a ostatním príma léto 😉

zmurkaz
19. júl 2010

@ani3012 ....no boli sme na normálnom kúpalisku v TT (Kamenný mlym - som tam vyrástla 😀 😀 😵 😵 😵 ) ... no a kúpila som BIODERMU 50 😠 .
Minulý rok sme mali od Spirigu Daylong ale Jurkovi moc nesadol..... ale bol superský - raz namazať a stačilo aj na pol dňa 😉

No a všetkých zdravím a oslávencom posielam cmukanice 🤐 🤐 🤐 🤐 ...špeci Lukáškovi

lucia32
19. júl 2010

Baby nemáte niektorá vzorku mliečka Beba? Po roku by som chcela prejsť na neHačkové mlieko, ale nechcem kupovať celé balenie, ak by jej náhodou nesadlo...už sme taký jeden pokus robili, pred pár mesiacmi a potom ostalo nespotrebované mlieko 😝
No opýtam sa ešte aj v lekárni, či nemajú nejaké vzorky?

zmurkaz
19. júl 2010

@lucia32 ...zdá sa mi že mám -.... ale pozriem ti 😉 ...a v lekárni by mali mať .-... a možno aj u pediatričky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre