Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
29. júl 2010

samy vsetko naj
aj 10rocnica Bianka

dnes mame rok...ubehlo to

https://www.youtube.com/watch?v=lUd46HudOPk


oslava...pojdeme von ako nasa rodinka....budeme spolu...svokren sme zrusili, nech sa ukaze az v nedelu a odbavime hned aj druhe dieta, ktore ma o tyzden 4roky

som rada, ze sa Vam paci rekonstrukcia-aj nam 🙂
zelame pohodove dovolenky....

anavi85
29. júl 2010

gratulujeme malym aj velkym oslavencom, vsetko dobre a hlavne vela zdravicka 😀

monr
29. júl 2010

dodatočne všetkým gratulujeme

my sme na dovolenke u nšich, tak net nestíham

pa

inneska
29. júl 2010

ahojte 🙂
@brinzulka adkovi k rôčiku ... bud zdravučký a šťastný a stále maminku, tatinka a bráška obdarúvaj úsmevom 😵 😵 cmuk
@lucia32 aj bianke želáme hlavne nech je zdravá, darí sa jej v škole a stále sa usmieva 😵 😵
@samayka martiii, meninková naša oslávenkyňa, proste bud stále šťastná a maj svoje lásky stále u seba 😵 😵 cmuk

u nás už dobre, hnačky prestali(diéty boli úspešné 😀), ja sa chystám zavárať(broskyne, uhorky) a ideme kupovať polku prasiatka, tak sa cez víkend budem paprať s mäsom 😝
teraz som si dofarbila vlasy, spravila cesto na langoše, zachvílu bude drobec stávať, tak sa napapáme a ideme von..je krásne slniečkovo 😵

nina41
29. júl 2010

Ahojte 😵
Oslavencom minulym aj terajšim prajeme všetko najlepšie vela zdravička,šťastička a lasky 😵 😵 😵

samayka
29. júl 2010

ahojte mamulienky

v prvom rade všetko najsamviac a najlepšie @brinzulka Andrejkovi k narodkám a taktiež aj všetkým ostatným oslávencom. a ešte včerajšiemu Aduškovi od @anavi tiež len to najlepšie a pohodičku s maminkou ktorú už má dúfam len pre seba 🙂

a v druhom rade Ďakujeeeeem že ste si na mňa spomenuli. normálne ma to dojalo... ale nie som tehu!!! i keď som v sobotu ineske oskúšala ako im funguje potrubie, grckala som im do záchodíka.. i tak nie som 😀 😀 😀

@lucim - nakoniec som celú brezovú okašlala.. sýkorka mala v noci 38,2 a celý včerajšok a polovicu dneška preučkala a visela mi na nohe... tá stolička nám stále šarapatí, má opuchnuté celé ďasienko.. a ja sa s ňou niekam potiahnem.. ne-ne. pekne do budúceho týždňa počkáme, až to všetko prehrmí, až bude pekné počko a dorazíme k vám na bazénovicu 🙂 teším sa veľmi, aspoň budeme mať čas pekne pokecať a nebudem sa nikam ďalej hnať.

@vendulacky - si ma inak pekne naštartovala s tým tvojim popisom práce - sťahovaním a malovaním.. plánujem to už dlho, a odkladám a odkladám.. a teraz je aj dobré počko, nie je horko - idem na to.. po obede sme aj tak potrebovali zbehnúť mamíkovi nakúpiť a hneď vedla majú obchod s farbami. a zajtra sa začne!!! a možno už dnes večer!!!

lucim
29. júl 2010

ahojteeeee 🙂 🙂 🙂
jeeeemine, este , ze mame kona, dnes je Martusky?
idem volat mojej mamine ... prave odtialto odchadza brasko, este ho prezvonim, nech aj on vola.

@samayka vsetko najlepsie tuuuu juuuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 taaak sme sa s matulikom na vas tesili, na vasu pocest sme aj pieskovisko vcera urobili, nase sukromne privatne domace, no neva, uzijeme si vas na buduci tyzden, z toho sa uz nevyvleciete. 😉 😉 😉

Andryskovi fesacikovi sikovnemu ukecanemu vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 🙂 🙂 🙂 🙂

inn sikulkaaaa 🙂
u nas uhorkovanie skoncilo 10 minut po polnoci, o chvilu pojdem skusat, ci sa vsetky viecka chytili, ale este si na chvilku oddychnem, ked je tu zrazu tak ticho ... matko spi, bracho uz prec ( ale pekne od neho, ze nam urobil prepadovku, ze isiel z blavy odbockou cez nas) 🙂 , drahy v šenku nieco niekoho zhana, po obednom kuriatku upratane, aj ryza vyzbierana s pod matkovej stolicky .... tak chvilka relaxu ... 🙂

majkas
29. júl 2010

ahojte maminky,

@brinzulka Andrejkovi vsetko najlepsie narodeninkam, krasnuscy je a ako vie pekne napodobnovat zvieratka 🙂

u nas sa havo robi tak ze vyplazi jakzyk a dychci 😀 sme ju naucili riadnu blbost, divne to je najme ked sme vonku a tu je psov ako maku 🙂 ale co uz ked taky havo bol v knizke nakresleny s vyplazenym jazykom tak sme jej to pekne vysvetlili a ona si to zobrala za svoje 😀

a @samayka vsetko najlepsie k meninkam zelame, hlavne vela zdravicka a radosti z Elusky 🙂 a ked sa budete citit fajn, tak pridte aj k nam, sice bazen na zahrade nemame kedze nemame zahradu ale za bytovkou hned cele jazero 😀

zrnik1
29. júl 2010

ahoj, uy sme doma...doma...domaaaaa, jupiiii

lucia32
29. júl 2010

@zrnik1 a hooooj aj my sme doma...boli sme dnes v KE...ale z vášho doma sa tešíme tiež...určite ste šťastní 😵

samayka
29. júl 2010

@zrnik1 - my sa s vami strašne úplne najviac tešíme!!! a čakáme, teda aspoň ja, ako budeš pekne hlásiť matejkove pokroky, všetko čo zvládne a vyvedie 🙂

zrnik1
29. júl 2010

doma mame trochu neporiadok, ale to neva.

zrnik1
29. júl 2010

samayka maly sa dnes pretocil.....lezal na chrbte, prisla som k nemu a pretocila som ho na brucho 😀 😀
rata sa aj to???

zrnik1
29. júl 2010

a musite ma naucit ako sa dava to modre meno, neviem to

samayka
29. júl 2010

@zrnik1 😀 😀 😀 ráááta sa!!! ráta sa aj to že ležal, počkaj ako na to budeš spomínať, keď ho o chvílu budeš naháňať po baráku 😀 😀
a dáva sa to tak, že buď klikneš rovno na odpoveď pod príspevkom - ak chceš na niekoho príspevok reagovať, alebo napíšeš zavináč a bez medzery napíšeš meno komu chceš písať. objaví sa mu to hore vedla internej pošty. t

zrnik1
29. júl 2010

@samayka ahaaa, funguje

zrnik1
29. júl 2010

@lucia32 ano, sme stastni.
vcera sme mali poplach.Isli sme spat a chceli sme zapnut malemu kyslik, lebo v noci mu velmi klesaju hodnoty...jednoducho neslo to. hned sme volali zachranku, ale nakoniec sme ju nepotrebovali, lebo stroj na kyslik sa umudril...

blani2
29. júl 2010

@samayka Marti, vše nejlepší k svátku 🙂
@zrnik1 moooc se s vámi těšíme, že jste zpět! A gratulujeme k přetočení, další pokroky už půjdou samy! 😵
@brinzulka Andrejko a všichni další dnešní oslavenci 3x hurááá a hooodně zdravíčka 🙂

battole
29. júl 2010

ahojte, tak dnes sme absolvovali prekrasne stretko v kosiciach 😎 slniecko, teplucko a perfektne deticky 😎

lucim
29. júl 2010

bry veceeeeeeer ..... 🙂

@zrnik1 juuuuj, ale sa s vami, tesim, ze ste uz konecne domka. na poriadok sa vykasli .... bordel v byte, stastne dite, a kazdy pohyb sa rata, aj taketo pretocenie. o chvilu ti bude matejko lumpacit, ze nebudes stihat. 🙂

lucim
29. júl 2010

@brinzulka srdeeeenko, si ma nakopla a inspirovala a pleskla ma po cele s tym vasim krasnym videjkom .... som prisla na to, ze mi sice havkame o 106 ale doteraz mi nenapadlo to zdokumentovat ... takze dnesne blaznenie sa po obednom spanku .
nech sa paci, kuknite, kto chcete:

https://www.youtube.com/watch?v=1FuvQSLH368

🙂

lucim
29. júl 2010

a stretkove kosicke kocicky : ako bolo? prosime si pikosky, zazitky, fotecky .... trakyyyyy luciiiiiiiii moniiiiiiiiiii hu huuuu? 😵 😵 😵

vendulacky
29. júl 2010

ahojky dámy🙂

zrnik, jsem tak šťastná, že jste doma a v pořádku!! Držím dál palečky a Maťkovi huráááá !! Je to malej borec, jsem na něj pyšná🙂

Holky moje košický, jsem ráda, že vyšlo počasí a že jste se sešly všechny, moc jsem na vás myslela...co jste dělaly?

Jinak tady pár fotek pokojíčku, je to tam ještě chaotický, to vypiluju časem, chtěla bych jednu skříňku z ikei, tak pak to bude ono🙂
Strop je bílej a stěny lehce růžový, moc to nejde rozpoznat. A ta stěna za tou policí je tmavější..

vendulacky
29. júl 2010

A tady pár fotek a videa🙂

https://www.youtube.com/watch?v=BRaMkiq7YgU
vendulacky
29. júl 2010

...tak ještě jednou🙂

vendulacky
29. júl 2010

Holky, krásný videa, šikovníčkové ;) Taky musím natočit, ale máme repertuár o něco menší🙂)

lucim
29. júl 2010

ven, ta izbicka je fantastickaaaaa 🙂 a kollko hraciek, ako krasne ulozene .. dokedy tak ostanu? 🙂 🙂 🙂
a fotecky - mala je taky cukrik lumpik, jej to srsi z ociek. 🙂 a je kocka po maminke. 🙂 🙂 🙂 🙂 video mi uz taha.

lucim
29. júl 2010

ven, my mame repertoar este sirsi, ale to by si maminka pri toceni musela spomenut (este, ze mi matko nasepkaval 😀 ) a to by ten maly ziacik musel byt viac v klude. 🙂

vendulacky
29. júl 2010

nejvíc jí baví ty hračky dole, stavebnice, skládat kolečka na tyčku, házet kostky do domečku...to nahoře jsou jen lapače prachu🙂
ale s kuchyňkou si vyhraje nejvíc...takhle jsem to uklidila, když nebyla přítomna, jinak to tam vypadá nonstop úplně jinak🙂)))
Jinak malá je opravdu strašněj šibal, přitom maminka taková klidná rozumná povaha🙂)

vendulacky
29. júl 2010

bože, už mi tu asi půlhodiny fajruje žehlička, se picnu...budu nakukovat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre