Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
2. aug 2010

skapal mi comp

ok posielam kusok a prosim len kokosovu cast bez lepku 😝 🙂

a rius odchadza? som nezaregistrovala. a jasne ze moze byt aj hned 🙂 napr navrhujem 18.8.2010 dopoludnia, aby bola zmena a kedze vacsina deticiek uz spinka len raz denne poobede tak aby to neprespali 🙂

majkas
2. aug 2010

idemuz spat, papaa dobru noc

riusik
2. aug 2010

jeeeej, ste velmi mile.. tak musim zverejnit, ze este nikde nejdeme, odchod sa nam posunul.. ale v kazdom pripade budeme velmi radi stretku.. idem si sypat popol na hlavu - zanedbavam vas, ale akosi malo hodin ma zrazu den 😉 stale behame po vonku a asi si zle organizujem cas, max vas stiham pocitat trocha, takze mam prehlad o sikovnosti vasich nasich ratolesti krasnych 😵 ale slubujem, ze sa polepsim 😎

blani2
3. aug 2010

Ahojte bambulky, všem oslavencům dnešním i minulým véééélkááá gratulace 😵 😵 😵

Krásné fotky máte, děti jsou šikovné a roztomiloučké 😵 😵 😵 😵 Mám z vás radost 😎 😎 😎 A fotky ze srazu taky bezva, je vidět, že jste si to náramně užili.

My jsme zpět ze super dovolené. Měla jsem trošku obavy, jak to Kubík zvládne, ale bylo to naprosto bez problému. A nesouhlasím s názorem, že dovolená s takovým prckem je jen o běhání kolem něj. Taťka má ještě týden dovolenou, tak se jen tak poflakujeme. Dnes je od rána zamračeno, tak budem asi hospodařit doma. Na chvilku vyšlu ale chlapy na hřiště, musím vyžehlit a to by v přítomnosti dítěte bylo nereálné...

blani2
3. aug 2010

kde mám foto??? 😠

nina41
3. aug 2010

Dobre ranko 😵
Oslavencom minulym aj terajšim prajeme vela zdravička,šťastička a lasky 😵 😵 😵

lucia32
3. aug 2010

Ránko....
Dnes ráno o 1.00 : teplotka 38,1 °C 😝 spinkanie už lepšie, možno ju teplotka zmohla...zrejme len horné dve jedničky, ale veľmi veľmi nevhodne, ocko sa zastrája, že s nou nikam nejdeme...myslím dovča, voda, mimo dom 🙄
Dúfam, že to bola len jednonočná záležitosť a dnes to bude už oukej.... tfuj, tfuj

lucia32
3. aug 2010

@zuzinaaa drž sa, nech sa dáš čo najskôr do poriadku, hlavne zdravíčko, nech má Mišinka zdravú, usmiatu maminku....Miške ešte raz všetko najlepšie k narodeninkám....

lucia32
3. aug 2010

@blani2 super, že ste si užili dovolenku a Kubiček bol zlatíčko...dúfam, že aj nám to výjde 😝 😵

lucia32
3. aug 2010

@lucia32 opravujem horné dvojky 😀 😝 🙄 😉

blani2
3. aug 2010

@lucia32 Luci, Natálka ať je už v pořádku 😔 A dovolenka určitě vyjde 😉

inneska
3. aug 2010

ahojte 🙂 včera klasika celý deň vonku pri bazéne, na hojdačke, na ulici...a večer erik zaspal o 22 a ja s ním 😝

a stretko s hath nevyšlo ☹ ja som mala kopec roboty a ani sme nešli k svokrovcom...tak snád nabudúce 🙂

a dnes sme mali takéto raňajky 😎

blani2
3. aug 2010

@inneska Inn, ahojky 🙂 Jééé to je super pohodička. Jaký švédský stůl 😀 A ten noťas, to je jak u nás doma 🙂

inneska
3. aug 2010

@lucia32 vedia zúbky riadne potrápiť 😒 aj nás tak trápili a oplatilo sa, máme prvú stoličku na svete 😵 tak nech vám to prejde a užijete si dovolenkuu 😉 želám vám to, aby ste si oddýchli ...
@blani2 super, že ste si to takto užili...a tá dovolenka, záleží aj kam sa ide, aké to dietko je..proste tá maminka musí vedieť, ako to bude zvládať...jasne je iné ked sa ide tu na hory, ako niekam k moru, kde sú 40 horúčavy(iná klíma, podnebie)tak ste správne zvolili a užili si ako sa patrí 😎

a to stretko ...by sme sa mohli konečne aj my dovaliť do BA a pridať sa na dáke stretko 😝 by sa patrilo..sme vás dlllho nevideli,detičky na živo vlastne vôbec 😅 okrem eluš...

inneska
3. aug 2010

@blani2 sme to takto mohli už dávnejšie praktizovať, len ma to akosi nenapadlo a okrem toho som trochu lenivá to potom všetko naspäť spratávať 😝 ale ešte si to určite zopáknem 🙂 len sa nám akosi začína pomrákať, hlásali aj pršať...hlavne, že sa mi periev práčke prádlo, že?? tak to bude pršať na 100pro 😀

inneska
3. aug 2010

@riusik a na kedy sa vám to posunulo?? 😕 by som vás ešte rada stihla vidieť, kým odídete 🙂 ja viem, že času je akosi zrazu pomenej...ja sa tu tiež poslednú dobu ukážem aj raz za 2 dni 😝 príde jeseň, zima, tak zas to tu bude živšie si myslím..ale aspoň sa pochvál, čo všetko sašenka dokáže 🙂 a tomáška ako?? je to vzorný brácho?? 😀

ani3012
3. aug 2010

ahojte bambuľky !

včera som zbežne čo to prečítala,nič z toho si poriadne nepamätám,len to,že bolo stretko - fotky super a jasne že rei nesjklamala 😀 😀 😀 😀 😉 ,bude stretko - sa teším tuším 18.8. sa písala,tak sa hlásim 🙂
že je tu kopec nových fotečiek v profile-chválim 😵 😵 😵
zuzinaaa oslávila Miškine narodeninky na pohotovosti 😢 ach jo ! Mala som raz silnejšiu migrénu,ale po dvoch ibalginoch to prešlo...nech sa ti to už neopakuje,aj keď vravia,že migréna sa vyliečiť nedá 😒
majkas môže akúsi tyčinku-názov si už nepamätám tak dobrú chuť
traky zohnala Matejkovi trochu väčšie gumáky 😀 SUPER !
samayka zase má nový pršiplášť
ineska so samaykou mali stretko u nej doma a že bolo fajn-fotečky krásne a fakt ma lucim pravdu,že sa podobajú 🙂
brin a zmur chodia po výletoch-vďaka za linky
Natálka od lucia32 má teplotku-určite kvôli zúbkom 😉 ,nech to čím skôr prejde
balni-super takto ste krásne dovolenkovali a je to pravda,na dovolenke sa človek zabaví aj s malými deťmi 😵
traktor a brusinke ďakujem za tabuĺkovanie- nádhera hlavne s tými básničkami a obrázkami 😉 vtipy aj jedna aj druhá má na 1* 🙂
vítam novú maminečku @lucianna1312 🙂
@lucim- CD s Podhradskou mám aj ja,všetky vrátane angličtiny. Naozaj sa oplatia 🙂
@samayka- vozíček je parádny 😵 😵 😵 😵 odkiaľ ho máte ?
@acerka gratulka k chodeniu 🙂
@brusinka.pusinka velikánska pusinka mojej malinke Simonke-Karamelke, hodne hodne zdravíčka lásky a veľa kamarátov cmuk cmuk cmuk !!!!

ani3012
3. aug 2010

@sorciera24 pekné od teba,že nás čítaš-aj keď niekedy sa to nestíha. 😉

@anavi85 skús si založiť OTÁZKU ohľadom mlieka. 🙂
myslím,že už sme to tu preberali,ani neviem,kto sa pýtal


@adka12 Saška je taká šikovná ! neveríííím ! Super ! 😵 To my sme stále len pri slabikovaní....
mňam (mamam)
tata(tata)
Patrik (tááááta)
a strašne dobre jej ide slovíčko néééééé

@zmurkaz už máš svoj komp ? Dievča zlaté...ale už ti to tak nechýba ako zo začiatku,však ? Aj si robila to cesto ?

ani3012
3. aug 2010

@beruska113
@hathor1231
ja som voľakedy tiež kupovala biogaju,ale vždy mi stuhla tak teraz dávam dofilus infantis- keď nezabudnem 😅

@brinzulka ty kokso,aké to budete mať doma parádne,moderné 😵 😵 😵 😵 tú umývačku ste už predali ? nie že by som mala záujemcu,len zo zvedavosti 🙂

ani3012
3. aug 2010

@ozi hurá ! Tak viem od koho mám návrh na priateľstvo 😀 😀 😀 Ivanka má pravdu,ja sa tiež väčšinou riadim podľa nickov.

no a chcela by som poďakovať za gratulky k meninám-aj SMS som dostala,čo ma vééééľmi príjemne prekvapilo ĎAKUJEM !!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a samozrejme pogratulovať aj ostatným oslávencom počas mojej neprítomnosti a to konkrétne :
Ellke od Gabiky
Natálke mojej zlatej od Lucky
Paťkovi od leve26
Aďkovi od anavi
Simonke od perla200
Nelke od cathuska
Andrejkovi od brinzulka
Miške od zuzinaaa
Miškovi od lusia_99
a Karamelku som spomenula už vyššie

ani3012
3. aug 2010

áááá zakladám novú tabuľku,aby sme mali zase čo robiť. 😀
Tak ma zujíma,že akú farbu očí majú naše júlovčatka ? Už majú skoro všetky cez rok (okrem Laurušky a Lenky)
tak ja píšem moju potvorku ako prvú buď sa dopíšte,alebo si založte novú farbu 😀

♥♥♥ Svetlo mojich očí ♥♥♥

modrá
Evička - ani3012
Eriček - inneska
Karamelka - brusinka.pusinka
Nicol - Hathor1231
Andrejko - brinzulka
Emma - vendulacky

hnedá

Matúško - jajona
Matejko - Lucim
Matejko - traktor
Natalka - lucia32

no už píšte vy ,aby som nepísala zle a ak sa tak stalo,tak sa opravte 🙂

ani3012
3. aug 2010

@zrnik1
super super super ! vítam ťa teda doma,určite sa tešíš a ten kyslík 😝 😔 no vidím,že ešte nie všetko máte za sebou,držím pästičky nech sa darí malému Matejkovi a želám tak poskromne : tak ako doteraz 😉
Riško ako zvládol prechod Nemecko -Slovensko ? Nestíska sa mu ? Určite si tam vytvoril aj on nové kamarátstva ...aj pre neho je to určitý zásah do psychiky aj keď podľa fotiek ste sa snažili,aby si užil čo najviac...chúďatku ! Ešte že majú vaše deti takých skvelých rodičov 😵

ani3012
3. aug 2010

a teraz čo ? 😕

lucia32
3. aug 2010

@ani3012 dodatočne všetko najlepšie k meninkááááám..... a vítam ťa doma, ty naše slniečko kronikárske....mimochodom Nataly má oči sivoneviem aké???? Aj ked by som chcela aby mala moje ...hnedé 😀

lucia32
3. aug 2010

♥♥♥ Svetlo mojich očí ♥♥♥

modrá
Evička - ani3012
Eriček - inneska
Karamelka - brusinka.pusinka
Nicol - Hathor1231
Andrejko - brinzulka
Emma - vendulacky

hnedá

Matúško - jajona
Matejko - Lucim
Matejko - traktor

sivá (šedivá)
Natálka - lucia32

no už píšte vy ,aby som nepísala zle a ak sa tak stalo,tak sa opravte

ani3012
3. aug 2010

@lucia32 sorry 😅 😉
ale vieš ako poctivo som tie fotky prezerala ? a podľa tejto som to definovala,že hnedá,lebo inak tie očička nemali presnú farbu:
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lucia32/albu...

ani3012
3. aug 2010

@traktor tiež si sledovala príbeh malej Adelky od hansed ? neskutočné,však ? 🙂

lucia32
3. aug 2010

@ani3012 tak tu fakt vyzerajú hnedé...no možno ešte budú 😀 Ale ako tak rozmýšlam, ona tam má aj čiaročky zelenej a svetlunkohnedej...fakt sú zblízka také zvláštne...ja im hovorím sivé 😝

brusinka.pusinka
3. aug 2010

@ani3012 ahóóój Ani 😀 😀 😀 😀 děkujeme za malou blešku 😀 😀 😀 a jůůůů nová tabulička 😀 😀 😀
jinak máme za sebou ročku u Dr. máme 9750g a 78 cm 😀 😀 😀 slovník prej jak 2 leté dítě a to samé s motorikou a chozením a lezením a dováděním 😀 😀 😀 prostě máme doma malého čertíka 😀 😀 😀 😀
Nejoblíbenější slovo je Ham,ěčě,dej Havo a tutů( to je čaj) Brm brm,malá, au,ne ,na ,Máma , táta ,Do, papa, paci paci,Jůůůů,kululu a nejraději si zpívá a to všude a pořád lalalalala, dělá prosím prosím a a podává ruku na dobrý den když někam přijdem , ví kdo je Simonka a umí ukázat oko ,nos, pusu a uši a pupík 😀 mrká na někoho když si chce hrát,je to prostě malá potvůrka 😉 a nejraději líbá a muchluje své plyšáky Františka a Fanynku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre