Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
4. aug 2010

@adka12 aj my pijeme Hačkové mlieko, ešte máme posledné 2 pixličky, tak ešte na 1tt....mala papá jogurty a do kontaktu prišla už aj s obyčko mliekom, síce v malých dávkach, ale bola, reakcia žiadna ....dostali sme mliečko Hami...z toho jej robím pudingy, v pohode .... a párkrát som jej zamiešala 1 odmerku do mliečka na noc, aby som zistila reakciu, tiež v pohode....od pondelka jej idem miešať s obyčko Bebou...začnem postupne, ale už do každej fľaše, každý deň pridám o odmerku viac...

lucia32
4. aug 2010

@zmurkaz tak to máte farbu ako my....také sivé s mixom zelenej a svetlunkohnedej ...tak sa napíš ku mne, poprípade oprav farbu...že MIX 😀

zmurkaz
4. aug 2010

@majkas 😀 😀 😀 ...že postihnutá 😀 😀 😀 - tak čau - aj ja som taká postihnutá 😀 😀 😀 - ale napriek tomu máme náááááááááádherné detúchy 😵 😵 😵 😵 😵 - cha - a to je nadovšetko!

zmurkaz
4. aug 2010

@lucia32 - no sa mi zdá, že večer má modré, ráno zelené ... a cez deň sivé 😅 ....chameleón?

traktor
4. aug 2010

😀 😀 😀 postihnuta...to som aj ja, len nemam na to papier 😀 😀 😀 ..vraj takym ako ja , je uz skoda namahy vypisovat 😅 😕 😀 😀 😀 ..a ahojte...oslavencom gratulujem 🙂

lucia32
4. aug 2010

@zmurkaz jj zaleži od svetla tieňa, aj my máme rôzne, dokonca Ani 3012 na fotke objavila aj hnedé... foťák...záber v behu do objektívu a už je hnedoočka 😀

traktor
4. aug 2010

@zmurkaz jej zmurka to je super, ocka ku kazdemu oblecku 😀

zmurkaz
4. aug 2010

Ahoj trakula 😵
Idem skopčiť tú očnú tabuľku 😉

zmurkaz
4. aug 2010

modrá
Evička - ani3012
Eriček - inneska
Karamelka - brusinka.pusinka
Nicol - Hathor1231
Andrejko - brinzulka
Emma - vendulacky
Tamarka - majkas

hnedá

Matúško - jajona
Matejko - Lucim
Matejko - traktor

sivá (šedivá) .....mix (zeleno-sivo-modro-hnedé) 😀 😀 😀
Natálka - lucia32
Zuzanka - Zmurkaz

zmurkaz
4. aug 2010

@traktor ...nooo - keď bude mať stužkovú - tak ju doladím podľa večerných očí 😀 😀

sorciera24
4. aug 2010

ahojte, vidim ocnu tabulku....uf, neviem,kde to nase Risidlo zaradit 😉 .....lebo jemu prechadzaju od stredu z hnedej do zelenj a na okrajoch modra...... 😀 aha teraz kukam,ze mame mix, tak sa tam pridame 😀

sorciera24
4. aug 2010

modrá
Evička - ani3012
Eriček - inneska
Karamelka - brusinka.pusinka
Nicol - Hathor1231
Andrejko - brinzulka
Emma - vendulacky
Tamarka - majkas

hnedá

Matúško - jajona
Matejko - Lucim
Matejko - traktor

sivá (šedivá) .....mix (zeleno-sivo-modro-hnedé)
Natálka - lucia32
Zuzanka - Zmurkaz
Riško - sorcier24

lucia32
4. aug 2010

@sorciera24 jj my sme tiež taký mixnutý 😀 , teda Natálkine očká 😀
@zmurkaz s tou stužkovou dobrééééé 😀

zmurkaz
4. aug 2010

@lucia32 😉
Bože babulky - už dááávno som si tu tak nesedela ... dieťa sa vozí s tatinkom kočíkom a ja mám segrin laptop 😅 ...a Juráš sa venuje sesterničke o poschodie nižšie 😵 😵

zmurkaz
4. aug 2010

no - som to prechválila ....ide mi slečna domov ... tak sa majte .... a hádam sa ešte sem dostanem 😉

lucia32
4. aug 2010

@zmurkaz tak si to užívaj 🙂

lucia32
4. aug 2010

@lucia32 jééé, tak sme to prepískli 😝 😀

ani3012
4. aug 2010

@laurajana Laura má dnes 1. rôčik. Patrí medzi posledné skalné júlovčátko 😵
Lauruška sa narodila neskôr a to presne o 10 dni. váhu mala 3880 gramov a merala 56 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/laurajana/al...

Laruške prajeme všetko najlepšie a najkrajšie 😵 😵 😵 😵 😵

meniny:
SR:Dominik, Dominika, Krasoslav, Rainer, Krasoslava
ČR:Dominik, Dominika, Neda, Rainer, Rainhard

Aj k meninkám všetkým Dominikom všetko naj ! Hlavne Dominikovi od @brusinka.pusinka 🙂

Kalendárium:
♦Medzinárodný týždeň klaunov (Clowns of America International, pod týmto názvom sa oslavuje od 1991)
♦ Svetový týždeň na podporu dojčenia (Svetová aliancia na podporu dojčenia, La Leche League International, UNICEF, WHO, pripomína sa od 1992)
♦Deň Matice slovenskej

samayka
4. aug 2010

ahojte mamulien,ky+

@lucim - v prvom rade otázočka... nenakazili sme vás niečim na našom relaxačnom pobyte?? sýkorka dnes v noci horúčkovala, soplíme obe... idem dokyne.. zrejme máme čosi od bratránkov, dostala to aj moja mamík. aj tá mala v noci horúčky.. brat musel spať u nej.. nemohla sa v noci ani pohnúť...

idem... ozvem sa

laurajana
4. aug 2010

@lucia32 ďakujeme krásne 😉

laurajana
4. aug 2010

@ani3012 ďakujeme pekne ste zlaté, že ste nás prijali medzi júlovčiatka, cítime sa s Vami fajn...ako asi každá maminka a bábo v tejto téme 😉

lucia32
4. aug 2010

@laurajana ved vy ste boli od začiatku júlovčiatka, len Laurinka sa neponáhľala 🙂
@samayka tak sa držte, nech teplota a sople čo najskôr odídu.....tfuj, tfuj 😉

zmurkaz
4. aug 2010

babule - som tu ... malá spí - tak nakukujem ....po 14-tich rokoch papám klasikuš (samoška že bezlepko) slivkový koláč ...... mňááááááááááám 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ani3012
4. aug 2010

@zmurkaz ahoj Zuzanka ! 🙂

zmurkaz
4. aug 2010

@ani3012 ....ako bolo na dovolenke? ..a čvo sa ti deje na FB ... či yle som pochopila? 😅

ani3012
4. aug 2010

@zmurkaz čo je na FB ? som tam len nakukala a potvrdila priateľstva inak nič.No a komentovala brinzulky status. Inak nič.Prečo ?
Na dovolenke ? No ak by som išla ešte niekedy na dovolenku,tak mi vytlčte z hlavy,že spoločný apartmán je OK. bola som so sestrou a jej rodinou,ale my sme strašne rozdielne nielen vo varení,ale aj výchove a názoroch včetne trávenia dovolenky. My sme skôr ten typ že pochodiť pokukať,zabaviť sa a ona si predstavovala dovolenku že večere sa budú tráviť v reštikách a na kávičkách. No čo k tomu dodať ?
Inak sme sa mali fajn,počasie moc nevyšlo,videli sme tornádo-fotky ešte niesu v PC,lebo nemali sme náš foťák , ukradli nám obal z toho foťáku tak mám zarobené 15 eur,ale hlavne že aparát sme mali pri sebe v tom čase.
Boli sme v aquaparku , v zábavnom parku Gulliverlandia- kde sme si kúpili lístky za 17 eur na os. a žiadna atrakcia- vraj keď nieje dobré počasie,tak je to zatvorené,tak som bola nahnevaná ale nakoniec mi dala razítko a mohli sme tam prísť na druhý deň .

ani3012
4. aug 2010

deckám sa páčilo,Evička štvornožkovala do mora,na môj vkus až moc 😀 Patrik chytil nejaký ekzém ešte tu na Slovensku-bol na kupku v Malackách a tak je aj tak opálený-podľa flekov.

zmurkaz
4. aug 2010

@ani3012 😅 ...tak potom som to asi poplietla 😅 😅
...no a to sa stáva ☹ ....my sme po dlhom čase boli s kamošmi na kupku ... s takými čo sme ešte neboli - a boli v takeeeeej pohode - až sme boli celý paf z toho ... žiadne hromadné odchody do vody ... žiadne vyčítanie - kto bol koľke kde .... keď chceli - boli oni dlhšie ... potom zase my .... úúúúpôná pohoda .... a nikto sa do nikoho nestaral 😉
No a aspoň že ste mohli prísť na druhý deň do toho aquaparku 😉

zmurkaz
4. aug 2010

@ani3012 😀 😀 😀 ...keď si predstavím malú Evinku 😵 😵 ...a Patrika - fľakatého 😀 ...
Oyaj - môj muž išiel dnes zisťovať ceny ....výbava do školy - tak som zvedavkooooo 😉

zmurkaz
4. aug 2010

Akurát prišiel muž .... porovnával obyčko papiernictvo, sevt a tesco ..... a jednoznačne vyhralo Tesco 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre