Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
13. aug 2010

som tu ale inde !!! Ale už som tu 😀
skopírujem vám príspevok,čo som písala inde,aby som si prsty ušetrila,hej ? 😉

ani3012
13. aug 2010

tak napíšem aj ja čo sa nám včera stalo.
Išla som malej do lekárne vybrať mliečko,čo som mala objednané. Než som zaparkovala,tak pozerám,malá spí.
Vravím Patrikovi: ostaň tu,stráž Evičku,ja iba skočím do lekárne pre mliečko. Vonku strašne fúkalo,tak som okna ani neotvárala( aby malú neofúklo) a nechala kľúče v zapaľovaní,aby sa vzduch v aute stále chladil. Nebola som preč ani minútu,keď dobehla moja maminka(ktorá zhodou okolností sedela u lekára ),že Patrik nabúral do steny. Ona sa to dozvedela od jednej pani,čo dobehla do čakárne,či tam nieje náhodou majiteľ auta.
Evička spinkala ďalej,Patrik oči ako sova,ja rozklepaná....
Na aute máme posunutý nárazník-nie moc,je to v pohode,len problém nastane,ak bude treba svetlo alebo smerovku vymeniť
Na budove,ktorá je zateplená, sme si spravili odtlačok nášho autíčka. Budova patrí našej detskej lekárke,tak som jej aj hneď volala,že sme spôsobili škodu. Dnes bol na to pozrieť pán z firmy,čo robil fasádu ale cenu sa dozviem až o dva týždne,lebo naša pani doktorka išla na dovolenku.
Najskôr som bola strašne nahnevaná na Patrika,ale mm ma dal "do poriadku "a vlastne to bola z 99% moja vina a to 1% Patrikova,lebo mal zakázané chodiť dopredu
No ale keby niekoho zranil,tak by ma tá chyba nestála len peniaze .....

jajona
13. aug 2010

Ahojte 🙂

@nina41 no to je najhoršie, keď sa to začne všetko ožívať 😒 aj Ti kázali, že vyplachovať repíkom? Lebo mne zubár hovoril, že hodne vyplachovať, a prišla som do lekárne, že nevyplachovať. Tak si potom vyber 😠 Ale po 2 dňoch som začala a bolo to OK

@lucia32 inak to, že sa nemá vystavovať na slnku mohli povedať aj Tebe

@zmurkaz no nezávidím. Tak sa drž. Inak ja som mala tento mesiac také predĺžené. Už som chcela ísť k dokyne, ale našťastie sa to umúdrilo

ani3012
13. aug 2010

@jajona ahoj ! No nie že mohli,ale mali jej to povedať.Veď oni ako rodičia zodpovedajú za Miloška,nie?

a aj si si vyplachovala tým repíkom ? Repík je hojivý,ja by som si vyplachovala.Ten som musela aj po výbere mandlí

@zmurkaz Zuzanka prídi aj ty.Mrcha do utorka odíde a ty budeš fit...brala by si aj Jurka ?

lucim
13. aug 2010

ani ojojoooooj. pruserik, ale fakt, ze sa nastastie nic nestalo. to je dobre. snad to nebude vela penazi. 😒
jajo ahooooj 🙂
nina, jajo vyplachovat ano, ale az na dalsi den, ked sa to stiahne.

jajona
13. aug 2010

@ani3012 bóžinku 😖

zmurkaz
13. aug 2010

@jajona 😉

@ani3012 ...určite 🙂 ...a ty máš ale nervy zo zlata! - tie autá sú ti osudné 😒

...babule idem of - som rozbitá - a Juro nepodarený ešte nespí 😠 😠 😠

jajona
13. aug 2010

@ani3012 hej začala, po 2 dňoch

lucim
13. aug 2010

@zmurkaz zmurik dobruuuuu oddychuj. 😵

ani3012
13. aug 2010

@jajona a rýchlejšie sa hojilo však ?

ani3012
13. aug 2010

@zmurkaz dobrú noc Zuzi 🙂 😵

ani3012
13. aug 2010

@lucim ahoj Luci ! Matulko už spí ?

pirinka
13. aug 2010

ahoj děvenky

musím jít vařit na zítra, ale pak sad ještě nakouknu

jen jsem přelouskla příspěvek od Ani

@ani3012 beru teda to ti věřím, že si musela být vyklepaná 😖 . Fíha. Ty děcka fakt nemají pud sebezáchovy ☹ . Mě by se na tvém místě stalo asi to samé, protože bych vůbec nečekala, že může tu klukovskou hlavičku něco takového napadnout 😖

jajona
13. aug 2010

@zmurkaz tak sa dobre vyspi, aby si načerpala síl 😉

jajona
13. aug 2010

@ani3012 čo Ti aj viem, či rýchlejšie?

jajona
13. aug 2010

@pirinka ahoj... ja som tiež chcela Maťovi niečo urobiť, ale kašlem na to, nechce sa mi. chceme ísť zajtra pozrieť na jarmok do Topoľčian, sú tam hody, tak aby niečo mal. ale vymyslím niečo iné... veď aj tak pred spaním na obed má mliečko a obeduje až potom a dovtedy niečo zbúcham 😉

ani3012
13. aug 2010

@pirinka no tak Patrik je ako ortuť 😀 Na neho treba dávať pozor.Ale aj tak moja chyba.Najskôr som myslela,že ho vyfackám,ale postupom času som si uvedomila,že je ešte krpec a že nemá vôbec šajnu,čo všetko mohol spôsobiť.Ona ani neberie,že by sa niečo stalo,iba v tom prvom momente sa zľakol,že ho budem za to biť.
potom večer ,keď už spal a ja som sa tiež chystala na spánok mi prišlo ľúto,že som sa vlastne ani na neho nepozrela,či mu náhodou niečo nieje,ale hneď som bežala k autu.To som matka... 😝

lucim
13. aug 2010

ani jasne, matko spinka od 9. 🙂
a ze patko pohol autom? chapem .... 1000x okukaval, ako to rodicia robia ... v detskej hlave sa to pospaja a mysli si, ze to vie ... tie kluce v zapalovani boli prilis velka vyzva ...len to auto reaguje divokejsie ako si myslel .... a reflexy co s tym nema .... (mne sa stalo nieco podobne, ked som mala 15, spustila som auto z kopca, ale nic sa nestalo.) ... pouci sa, mrzi hop to. urcite bol vylakany.

jajona
13. aug 2010

@ani3012 ale no!!! zase sa takto neobviňuj!

ani3012
13. aug 2010

on na pedále ani nešliapal,proste pootočil kľúčom a auto zaskackalo dopredu a od budovy ho delil len metrový chodník

@jajona vieš,ja keď som si to nechala odležať v hlave a spomenula som si,ako súdili (v Súdnej sieni) jednu maminku,lebo nezabezpečila aut a to zrazilo jedného pána...tiež mal v tom prsty jej syn

lucim
13. aug 2010

ani, si dobra mama, nechala si ho povozit sa. 😉 a tiez by som ja sama necakala, ze by sa za ten momentik v lekarni mohlo cokolvek stat. 😉 mozno by som aj ja nechala kluce v aute .... teda, po tvojej skusenosti nie, snad si to zapamatam, kym bude matko v patkovom veku, nemusi sa clovek palit furt len na svojich chybach. 🙂

jajona
13. aug 2010

@lucim presne, je to poučenie aj pre ostatných, aj keď nemilé

jajona
13. aug 2010

vidím, že zvyknete stále "aukciovať". ja som už dávno nie, lebo v TO je jeden dosť šikovný sekáč, dokonca nevlastnej sesternici, takže tam chodíme nakupovať. Vecičky veľmi pekné, môžem povedať, že nevidieť známky nosenia. Aj teraz na leto som mu tam kúpila košele s krátkym rukávom po 90 Sk, NEXT, ADAMS, BENETON. A ešte aj z toho nám zvykne dať akú-takú zľavu 🙂

lucim
13. aug 2010

aky mate program na vikend a ake ma byt pocasie? my tu budeme mat kamosov zajtra a budeme grilovat. a decka nahadzeme do bazena a do piesku. 😉

lucim
13. aug 2010

@jajona to mas dobre , to by som aj ja chodila 🙂 ja mam pobliz 2 bazare, ale velmi slaby vyber.

jajona
13. aug 2010

@lucim no dažde hlásia 😠 aj my sa podľa toho zariadime, či pôjdeme na ten jarmok. vonku to nevyzeralo na dážď, ale v noci sa môže všetko zmeniť. v nedeľu chceme ísť k našim

jajona
13. aug 2010

@lucim tak vždy tam necháme min. 20 €, ale aj máme niečo v taške 😉

lucim
13. aug 2010

zajtra by este mohlo byt pekneeeee ... kde mame carodejnicu traky, ze by vyvestila dobre pocko? 😉

jajona
13. aug 2010

@lucim no traky asi s deťmi rozoberala zážitky z kúpaniea🙂

ani3012
13. aug 2010

@lucim
@jajona u nás sa blýska aj hrmí.Ale nejako to MA obchádza a ide rovno na návšetvu k tebe Luci 😀
Chceli by sme ísť do Markízy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre