Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

klara_klara
16. aug 2010

ahojte babiny ...nie je tu nejaka z okolia Samorina...potrebovala by som odporucit dobreho vseobecneho lekara pre dospelych...ak viete dajte mi vediet dakujem... 😉 a pozdravujem deticky...ozvem sa az ked budeme zasa doma nadlhsie 😉 😉 😉

monr
16. aug 2010

@klara_klara ja som bývala v Šamoríne, doktorka Stará bola super, len neviem či už nie je na dôchodku.

klara_klara
16. aug 2010

monr prave som na nete kukla aj jej meno ale neviem z toho ci funguje alebo nie. ☹

klara_klara
16. aug 2010

@monr monr prave som na nete kukla aj jej meno ale neviem z toho ci funguje alebo nie.

monr
16. aug 2010

@klara_klara tak potom jej dcéra by mala ordinovať miesto nej. Motúzová sa tuším volá, mladá kočka moc šikovná. Ja som s jej maminou bola náramne spokojná

zmurkaz
16. aug 2010

@majkas Majkíííí - tak toto je supiš návod 😵 😵 😵
....takže - ak náhodou nebudú Zuzi zajtra očkovoať - čo by som nerada a nestane sa nič nepredvídané - tak ideme do BA 🙂

zmurkaz
16. aug 2010

no a želám krásny večer 🙂

traktor
16. aug 2010

ahojte...u nas hotove nestastie...najprv jednu strelilo, ale tak, ze neskutocne, az deti zacali plakat a to sme boli v dome....potom prisiel vietor tak, ze vsetko letelo / susedom aj plot/, komplet vsetko na dvore mame rozbite, polamane..odfuknute...do toho nenormalny dazd...sme videli ako susedom okolo stromu hviezdicky a naraz zacal horiet..no strasne...nebo svieti ako ked je diskoteka...to co?...koniec sveta?...fuuuuuuj...uz nech je potom....

zmurkaz
16. aug 2010

@traktor ....BOŹE! Sa ratujte!!!! 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

traktor
16. aug 2010

@zmurkaz uz tak strasne nefuka ale leje nenormalne a nebo furt jak diskoteka.....jarok je uz uplne vysoko...sa vyleje abo co...rovno mame zahradu...no uvidime co bude do rana....

zmurkaz
16. aug 2010

@traktor ☹ ...už kolkí raz? 😢 ...sem tam stihnem sledovať čo a ako s povodňami ... ale je to hrúúúúza 😔

lucim
16. aug 2010

dobry vecer ...
traky to co za pohroma sa ku vam privalila? myslim na vas . 😖 dufam, ze nebude zase velka voda. 😠

a paci aa mi, ze sa pripisujete na stretko. 🙂
natynku sinidku chcem vidieeeet 🙂

traktor
16. aug 2010

@zmurkaz zmurka ale toto este nebolo...normalne ako male / ako vyzera male 😅 /tornado to bolo....a sama doma a dnes 5 deti..ti poviem strasny pocit, a nevies co mas robit...

traktor
16. aug 2010

@lucim ahooj...stretko super..bude krasna ucast...v dobrom zavidim 😉 ..len vela fotte nech aspon takto vas mam 🙂 😵

lucim
16. aug 2010

@traktor ja asi nejdem, ale ostatne nech vela fotia. 😉

zmurkaz
16. aug 2010

@traktor 😕 😕 😕 😕 ...ale ty si odvážna žienka 🙂 ..Drž sa!

@lucim ..poď ...možno aj my sa dopraceme 😅

lucim
16. aug 2010

zmur , sa uvidi, podla toho v akom budem stave.

zmurkaz
16. aug 2010

@lucim ...? ...a čvo ti je? 😨

traktor
16. aug 2010

@zmurkaz 😉
@lucim 😕 co?...ci ty uz tie zubky?..

lucim
16. aug 2010

zajtra idem na to obrusovanie zubov ... bojim 😕 🤐 a uvidi sa, ako to bude potom citlive a ako budem vyzerat 😖 ... potom o 9 dni mostik na horne.

zmurkaz
16. aug 2010

...baby - asi budeme noví - teda Zuzi - tak držkajte palčoky 😅 🙂

zmurkaz
16. aug 2010

@lucim ...bez pretváááárky - asi AU 😖

traktor
16. aug 2010

@zmurkaz co budete?...ja dnes nem chapem 😅 😀
@lucim taaaaaaaaaaaaaak budem na teba mysliet..ja som este furt nenabrala odvahu..asi budem bezzuba... 😅 ..bo pojdem uz celkom neskoro..

zmurkaz
16. aug 2010

@traktor ...triko s dlhým rukávom a rifliaky 😉

lucim
16. aug 2010

zmur sak to ... bojim ze au au 😒 traky, u mna by bolo neskoro, keby som to este odkladala 😒 sa asi nadopujem zajtra, .. keby to slo, ze by som to cele prespala, to by bolo idealne 😉
zmur drzim palce, potom hod link ... ja som sa tu vytesovala nedavno tou bundickou a teniskami, co som matulovi vymyslela ze cerveno cierne, tak teraz patram po cervenej ciapke k tomu ... asi siltka ... len zatial sa mi nedari , bo vacsinou je to male alebo velke.

ani3012
16. aug 2010

brý večer priatelia ! 🙂

zmurkaz
16. aug 2010

@ani3012 😵
😠 ...už je veľa - nedám!

lucim
16. aug 2010

a dnes nam prisiel zimny overalik 🙂 ... a cez vikend kamoska, ze nech sa nehnevam, ale nenesie mi zimne bundyani overal, (nic mi neslubovala, ani som nic necakala, len ona mala predstavu, ze to podedime) , ale ze to malemu skusala a jemu to je este dobre,. no zlata bola, ale vsak ja si naaajdem. uz aj mam typa jedneho. 😉

traktor
16. aug 2010

@ani3012 😉
@zmurkaz 😠 no do pršic
@lucim moja aj ja by som brala ze uspat, zobudit a ahaaaaa aky šumny usmev....

lucim
16. aug 2010

@ani3012 ajoooooj priatelka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre