Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
22. aug 2010

@monr Je mi veľkým potešením,
želať Ti v deň narodenín,
veľa zdravia, šťastia veľa,
všetko, čo si srdce želá.

Veľa lásky, spokojnosti,
v celej ďalšej budúcnosti,
úsmev v tvári, radosť v oku,
úspech v každom žitia kroku. 🙂 😵 😵 😵
@zmurkaz jurko -Hádam je ti celkom jasné,
že ti želám všetko krásne,
veľa zdravia, šťastíčka,
sladké bozky na líčka. 😵
@ani3012 super sesternica, ze na teba myslela..dnes uz kazdy mysli len na seba..a taketo urcite potesi 🙂
@inneska nic to, ze sa odstavuje, aj tak si krasne vydrzala 😉 ...a krasne su tie fotecky zo stretka, erik je fakt fesak...a tichucko v dobrom zavidime vlasky 😀 ..matko ich ma tak biedne...a teplotka nech rychlo prejde 😉
@lucia32 co to moje ocicka nevidia 😀 ...lu a nehaja ale je na koni 😀 ...aj ja kukam to co ty 😉

ani3012
22. aug 2010

@samayka no super ste sa mali ! Ako by som aj ja strašne rada išla.A normálne sa teším aj na to Celo Česko-Slovenské stretko 😵 😵 😵 😵

@traktor ďakujem inak za zoznam,veľa vecí som z toho pokúpila 🙂 Už by sme mali mať všetko a ostatné sa dozvieme až v prvý deň.


@zmurkaz presne tak,prvácka puberta 😒

@adka12 tak neviem Adi,ako by som to riešila ja.Teraz to môžeš potrieť na dezinfekciu a pokiaľ by sa mu to nestiahlo,tak by som určite pre istotu skočila aj lekárky zajtra.Teraz to môže mať len podráždené.Pokiaľ tam niečo je,tak to bude do zajtra väčšie .

zmurkaz
22. aug 2010

@traktor ...ďakujeme - ráno mu to prečítam 😉

...jééé a že júlovčiatko má bračeka 😅

zmurkaz
22. aug 2010

@ani3012 ..neboj - bude horšie 😀 😀

traktor
22. aug 2010

lenicke gratulujem.. 😵 😵 a filipkovi k zajtrajsim meninkam vsetko najlepsie 😵

ani3012
22. aug 2010

@zmurkaz vieš potešiť 😠

ani3012
22. aug 2010

@zmurkaz ale inak aj mne vyšli slzy,čo si písala za Jurka,ako ti prišiel poďakovať.Taký ciťák...to čo ho napadlo?

traktor
22. aug 2010

@samayka no paraaaaada 😉
@ani3012 nemas za co, aj ja mam pokupene, som zvedava co este dodaju pri zapise...aj mam trochu strach za patka 😅 ...ale ja furt vsetko prezivam...
@zmurkaz ze horsie 😀 😀 😀 ..to moze?....urcite nie...bo budem siva 😀

zmurkaz
22. aug 2010

@ani3012 ...ja ti neviem ... som upodozrievala svokru - že to ona mu pošepla - ale dala ruky od toho ... tak neviem - asi mám takého zlatúcha 😵 - ale veď on to kompenzuje ... 😀 😀

zmurkaz
22. aug 2010

@traktor 😀 😀 ...zatiaľ sa mi zdá - že môžem predýchať - horšie bude - keď nebudem mať kedy predýchavať - to bude horšie .... 😅
@ani - idem narýchlo napísať IP

traktor
22. aug 2010

@zmurkaz 😀
@ani3012 ani ale aj tvoj patko tiez obcas take vymysli....zlaty chalani 😵 ...pokial ich neprepadne besnota...ako mojho 😀 😀 😀

ani3012
22. aug 2010

@zmurkaz komu ? 😕 mne ? Super ! Mám rada IP....a to mi pripomína,že som zabudla odpísať 😅 😀

zmurkaz
22. aug 2010

@traktor 😀 😀 😀

ani3012
22. aug 2010

@traktor ale proti besnote sa dá očkovať,nie ? 😀

monr
22. aug 2010

brý večer kočky

ďakujem všetkým, čo si na nás spomenuli 🙂

traky, oslava dopadla super, miška si užila, pocapkala si tortu, zašpinila seba aj mňa, paráda.

ani 🙂

samy, super foto

inn, dúfajmne, že len zúbky to budú. a kojo po roku je aj tak super. 😉

adka, podľa mňa ak sa jej to nebude zhoršovať, dokine ísť netreba.

traky, také doktorky by stálo zato sem-tam ovaliť po hlave

ani, taká fajne kúpa poteší.

zmuri, Jurášik zlatunký

no utekám, snáď cez týždeň nakuknem viac.

zmurkaz
22. aug 2010

@ani3012 -tak už ti svieti

lucim
22. aug 2010

aaahojte pusinecky, 😵
my sme boli cez vikend na posvadobnej zurke, na tej istej chate, kde sme sa pred tromi rokmi svadbili my. bolo perfektne, uzili sme si to vsetci, len som nejaka nedospata, grogy.
lenicke a filipkovi zelame krasny zivot.
samy, muselo byt perfektne 🙂

traktor
22. aug 2010

@ani3012 hej da sa...len taku davku co by stacila nasmu patkovi zatial nerobia...podam podnet 😀 😀 😀
@monr super, ze oslava dopadla super 🙂
@lucim ahoooj 🙂 super vikend 😉

monr
22. aug 2010

lucim, doma dospíš 🙂

no kočenky, idem ta het, drobátko síce spí, ale za chvíľku bude prvýkrát tankovať, tak nech potom nemusím utekať.

dobrú noc všetkým.

zmurkaz
22. aug 2010

@lucim ...ahojky 🙂 ...a supiš - aj ste spomínali?

zmurkaz
22. aug 2010

@ani3012 ...no nič ... len aby niektorá odtiaľto nebrala ... a o tejto téme som nevedela- už ju mám medzi obľúbenými - a budem kontrolovať.... 😕

traktor
22. aug 2010

ja si myslim, ze by jej inzeraty mali stopnut aj nick..ved kolkych este okradne?....aj na inych bazarikoch sa to tak robi...

zmurkaz
22. aug 2010

@traktor ..inak to by nebol zlý nápad!

traktor
22. aug 2010

..lebo mne pride divne, ze ju mozme dat len na ciernu listinu, pripadne dat negatko a moze dalej kludne obchodovat, pisat....akoby sa nic nestalo...

ani3012
22. aug 2010

@traktor no nemyslím si,že ju nechajú takto "podnikať"

inneska
22. aug 2010

brý večer 🙂

takže ... výlet v blave bol suprový, hlavne stretko 😎 fakt som ani nečakala že nás tolko príde, ale som mooooc rada, že som vás všetkych videla, pokecali sme, deti sa pohrali...aj každý týždeň by som brala...len to cestovanie...hrúza svet, nové vozne a na 2 veci, ludí cestovalo milion päť, kôli tým zosuvom...no a vedeli ste že prvý vozeň je posledný?? som mala na miestenke tak a ja sa trepem do prvého vozňa za lokomotivou a ono to úplne posledný bol 😠
aj zvyšný pobyt v ba super, polus, eurovea, preliezky, pri dunaji sme boli..až na tie teploty čo nás chytili ☹ stále len 39, po čípku klesla o pol stupňa a znova šla hore....a vlastne pri tomto teplotovaní nechcel chytiť prsník, chytil po velkom zdráhaní...včera nechytil vôbec, aj sme tak zaspávali a noc bola uplakaná, bo každé zamrčanie prerástlo do plaču, lebo prso nechcel a inak sa upokojiť nevedel, len proste sa vyplakal a zaspal...ale dnes už zase s okolkami chytil, teraz večer chytil na prvý šup...ale už raz zamrnkal, tak sa zase zdráhal chytiť...tak neviem čo si o tom myslieť...odstavuje sa, neodstavuje sa...som z toho zmätená...ale ked to nechcel vôbec, tak mi to strašne prišlo lúto, že už nebudem kojo...tak dúfam, že to ešte dáko rozkojíme 🙂

a dnes bol erik umrčaný...tlačia sa dolné stoličky, už presvitajú, len sa prerezať....tak sme len tak poflakovali u prababy, ani na kolotoče sme nešli, lebo bol aj hicák, tak sme len po dvore pochodili...teraz už spinká, uvidím ako bude v noci....

zmurkaz
22. aug 2010

@inneska ...no Ineska - ti poviem - to je napr. moja jediná záchrana - prso - a keď to by mi nezabralo - tak neviem .... Ale Eriček je chlapina a má suprovú maminku - zlvádnete to na výbornú 😵

lucim
22. aug 2010

pusky, dnes som mimo, este aj net je mimo, .. .a zajtra nas caka navsteva veterinara .... prisli sme domov a moja mači kriva na prednu labku , tak jej musim najst doktora a zvladnut jej obranu 😒
dnes vas len tak citkam a ... ppisem asi inokedy ...
zmur, jurko je uzasny. 😉

inneska
22. aug 2010

tak aj my sa pripájame a želáme filipkovi len to naj a nech ho sestrička poslúcha 🙂

inneska
22. aug 2010

@zmurkaz u nás to tiež tak je, že prso vždy zabralo...a ked ho nechcel, osm bola v koncoch, som nevedala čo s ním...ked sme prišli z ba, tak mi celé popoludnie preplakal, ja som už plakala s ním, nevedela som mu pomôcť...až potom zaspinkal, ja s ním...spali sme 1,5h, potom sa vykakal a bolo dobre...šli sme von, tam už šantil...a potom večer mrkoty...ved uvidíme ako bude dalej..

@lucim tak zase príjemné unavení 🙂 krásne oddychovanie 😉 a micina nech sa uzdraví 😉 @samayka vidím, že aj vy si užívate slniečka a výletuje...krásne fotočky...

a mrčíme zas 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre