Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
31. aug 2010

@brusinka.pusinka DETTO 😵 😵 😵

lucia32
31. aug 2010

@brusinka.pusinka tak to ma Simča dobrú spotrebu...naša len okuše jabko, včera mi vzala uhorku a pokusala...doteraz nechcela a hrozno len občas aj to pľuje...aspoň ušetríme 😀

ani3012
31. aug 2010

@lucia32 ani moja nechce nejako ovocie-okrem melónu

brusinka.pusinka
31. aug 2010

@lucia32 no u nás se neuštří my to máme jako mlsku, místo tyčinek a křupek a sušenek 😝 a nejvíc miluje šáhnout si pro kvašák do hrnce sama a vytáhnout a zhoblovat celý, a pak řekne Mňam 😀 😀 a nebo Eče tedy jěště 😀

ani3012
31. aug 2010

baby idem ja, Evička spí,tak využiť čas aj trošku inak ako pri pc. 😉

brusinka.pusinka
31. aug 2010

Holky u nás nedávno dozrály slivky švestky a tak malá chodí kolem stromů a mńam mňam a když ji nikdo neutrhne tak sbírá popadané nosí je dospělákům do ruky a chce je umít 😀 😀 😀 nezbývá než jít a natrhat a umít a dát do sáčku a pak chodí spokojeně po zahradě a baští. No s takovou neudou ani povidla a jablíčkové přesnídavky jsou také jen s poloviny zatím 😀

traktor
31. aug 2010

@brusinka.pusinka matko miljuje vsetko ovocie a slivky papa cele...len kostku vypluje...uz si vie otvorit branicku do zahradky..tak sa aj sam obsluzi....hrozno zo zaciatku pluval...len stavicku chcel...ale teraz uz cele a rychlo...je super mat zahradku..ovocie je postupne...teraz mame este slivky, cernice, jablcka..uz zacina hrozno...a este nas cakaju hrusky.. 🙂

brusinka.pusinka
31. aug 2010

@traktor jako u nás také čekáme na hrušky a dýně a lilky 😀 a momentálně jsem v neděli dělala marmošku z černého bezu 😝

lucia32
31. aug 2010

@brusinka.pusinka naša nefiči ani na keksikoch, či tyčinkách...takové mlsky ona nemusí...ale slivky má ráda...fialové bystričky 🙂
Dnes prší a je to na houby...nikde nikoho...idem Bianke kúpiť botasy, či nejaké topánky...tak pá poobede 😵

traktor
31. aug 2010

@lucia32 tak dobre nakup 😉 ...keksiky u nas tiez moc nejdu..ale ma rad kysnute kolace...a miluje pukance...a ked ideme do mesta, musime skocit na zmrzku, lebo velmi lubi oblatky 😉
@brusinka.pusinka melon aj mi budememe mat...a co je lilek?...daco mi to hovori..len neviem..ci dobre

brusinka.pusinka
31. aug 2010

@traktor http://www.lilek.info/ toto je lilek myslím u vás baklažán? 😝
U nás jen buchty a vánočka a koláče oplatky ani sušenky ani tyčinky a ani křupky nene a nejraději má linecké kolečka děláme teď jednou týdně nu což příprava bna vánoce 😝

traktor
31. aug 2010

@brusinka.pusinka 😀 😀 u nas teraz robim tie capucino keksy...v nedelu vecer som robila ..ale nie z jednej davky ale 4nasobnej...si vies predstavit ako dlho som to piekla...a dnes uz nic nemame 😠 😀 ...a baklazan poznam..to tiez mozme 😉

brusinka.pusinka
31. aug 2010

@traktor u nás se peče denně díky bohu za pekárnu 😀 😀 😀 dneska mazanec zejtra se jde do školy tak ať je snídaně 😝 no už se dělá druhé těsto 😝 a u nás linecké na 2 hodiny u trouby a za dva dny není nic 😝 😝 😝 takže vím jaké to je

traktor
31. aug 2010

no idem pospratovat...bo dnes tu len sedim a tukam...a potom vymysliet daku zabavku pre matka....tak papa

brusinka.pusinka
31. aug 2010

tak všem papa já pracuji malá spinká tak se mějte krásně 😉

battole
31. aug 2010

@zmurkaz aj nasa si ho drzi....to babka ju naucila....vies, babka nie mama 😀 a odvtedy to akosi ide.

battole
31. aug 2010

@ani3012 davam jej aj huste veci,...chlebik, roztek, halusky, v polievke ma cestovinu a zeleninku popucenu vidlickou. Ale maso jej musim mixovat, to jej nejde dole hrdlom.... A inac vie pekne prehltat, vobec jej to nerobi problem.

battole
31. aug 2010

tak a teraz vam oznamujem s velkou radostou, ze uz aj my maaaaaame prvyyyyyy zuuuuuubok 🙂)))))) 😀 😀 😀 .
Zatial vidno iba to, ze sa prerezal a ide von, ale to je velky pokrok 🙂 Sa velmi tesim. Takze uz sme vsetci zubkatí.

zmurkaz
31. aug 2010

@lucia32 ...ono sa to zdá že je veľká - je to dosť detailná fotos a nestrihali sme v roku vlásky - tak ich máme viac - tak to urobí svoje 😉

@ani3012 ☹ ....tak to ja mám už odpozorované - akonáhle "ponocujeme" - dp týždňa je chorý ☹ ...tak šup šup Paťúšik - nech si rýýýchlo zdravučký 🙂

zmurkaz
31. aug 2010

@battole 😀 😀 - to je jedno - teda jej je to jedno - hlavne že vie 😉

zmurkaz
31. aug 2010

a malá mi spala - len mi ju kamoška mobilom zobudila 😖

traktor
31. aug 2010

@battole som zakukla..a aha ho 😀 ....gratulujem k prvemu zubku 😉 ...a vidis, zla info...som aj ja myslela , ze len cisto mixovane papa a to , ze mäsko...to je normalne..niekedy aj velke deti maju z mäskom problem 😉 ...a uz tu nie som...

zmurkaz
31. aug 2010

@battole ...jéééé - sa mi nezobrazilo - gratulka k zúúúbku 😵 😵 😵

battole
31. aug 2010

babenky, dakujeme krasne za gratulacie 🙂))
ale mam aj jednu smutnu spravu....robili sme si peru....vcera vysiel zubcek a dnes rozbijeme peru. Buchla si ju o stolicku, ked na nu liezla a nedoliezla ale urobila bac a potom uz len krv.... ☹ sme plakali poriadne. Vo vnutri ust si rozbila hornu peru. Teraz mi nechcela ani cicat mliecko....co to bude s obedom....och jaj... 🙄

lucia32
31. aug 2010

@battole gratulka k prvému zúbku 🙂 a peru fúkam, fúúúú, nech ju to nebibinká 😵

brusinka.pusinka
31. aug 2010

@battole gratulka k 1 zoubku 😉 a muckáme aby nebolelo 😀
jéééé no já se dnes nudím pletu a háčkuji práce zrobena ven nemůžu malá otravuje Domiše 😀 😀 😀
až se malá vzbudí fotnu máme podzimní becovku 😀

lucia32
31. aug 2010

@brusinka.pusinka a čo pekne pletieš? hačkuješ? jééé aj ja by som mohla oprašiť túto činnosť 😝

brusinka.pusinka
31. aug 2010

@lucia32 malé svetřík, beckovku, jěště chci šálu a rukavičky 😀 svetřík už jen dodělám knoflíky a kapsičku a beckovka hotová, tak se pustím do šály 😝 a nakonec možná udělám jěště ponožky a pomaluji podrážku protiskluzovou barvou a bude mít na nožky na chaloupku a do Mateřských center 😀

brusinka.pusinka
31. aug 2010

@lucia32 kuk

lucia32
31. aug 2010

@brusinka.pusinka ty si šikulka...Simonka bude parádnica 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre