Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

laurajana
3. sep 2010

ahojte maminy a detičky...včera sme sa pekne za slniečka prechádzali po vonku na pešo s Laurinkou a od večera od 18:00 sme do rána katastrofálne teplotkovali až 40,2°C a nie a nie zraziť, zábaly, lieky...nič nezaberalo, dnes sme zbehli k dr. - angína na ceste a teploty pokračujú-všetkým prajeme krásny, slnečný a hlavne zdravý víkend :o((

nykyta
3. sep 2010

ajojte slniecka 🙂 🙂 hlasi sa vam stara znama 😀 😀 nezabudli ste na mna este 😀 ja na vas nieeeee 😎 😎 u nas je perno tlacia sa nam obidve horne trojky a lava stvorka tak je u nas veselo 😅 😅 uz ficime na ch15 aj na viburcole a najhorsie je v noci 😕 😕 00.30 kazde rano budicek a to si sadne nervaci,potom lahne mrvi sa a mrnci a takto ficime do rana a pak budicek o7.00 a tak chodime s mm ako matohy bo uz ani neviem kedy sme sa vyspali 😕 😕 cez den je to zbojnik stale vymysla ako ma nastvat,ale nedari sa mu to bo mam silne nervy 😀 😀 ked neni po jeho tak sa treskne na styri a potom si lahne a reve ako pavian 🙄 🙄 a to nielen doma aj vonku no hanba 😕 kde je to usmievave dite 😕 😕 teraz je z neho maly nervacik 😀 😀 sak ma byt po kom 😀 😀 po mm 😀 cez den mame jeden spanok a to okolo obeda a pak tahame az do vecera 😉 no tak som sa vyzalovala a mozem pokracovat dalej 😀 😀 hadam vecer sa zastavim 😀 😀 😀 musim vas este docitat 😀 prajem pekny den 🙂 🙂 vsetkym chorym detickam prajem rychle vyzdravenie 🙂 🙂 heshes choroby zatim papa

zmurkaz
3. sep 2010

Ahojte kočky 😵

...a ja len tak na skok ... BABY my máme PRVÚ ZNÁMKU!!!!! JEDNOTKU ...im dala jednu stranu z pracovnéo zošita urobiť ...no len bohužiaľ nie všetky dietky asi mali známku - bo jeden tam dnes plakal - že nedostal jednotku - tak dúfam, že aspoň včielku za snahu dostal

AAAA- tiež novinka - už sa nám tak v škole nepáči ... a ani pani učiteľka sa mu akosi nevidí ... mi to okomentoval že "šak furt nič poriadne nerobíme....." .....tak neviem čo by ešte chcel! 😠 😠

@nykyta ...no aj naša je nerváčka ... ale si nepomôže - mamka jej dáva rázne najavo - že tak toto teda nem!!!
😀 😀 😀
@laurajana ☹ ...tak sa rýchlo vyliečte 😉

nykyta
3. sep 2010

@zmurkaz gratulujem k prvej jednotke 🙂 🙂 🙂 no sak aj u nas sa zakazuje,ale macik ma na to svoj nazor 😀 😀 buchnut sa o zem 🙄 no mame sa na co tesit 😀 😀 a to ma len 14 mesiacov 😀 co bude robit potom 😕 😕 nuz deti su deti 🙂 🙂 🙂 hadam ho to prestane bavit a bude klunejsi 🙂 a to este bije aj trhacov a ked mu poviem ze nesmie,ze moji havkovia tak akoze sa ide mojkat a potom zautoci 😀 😀 a niekedy si to odnesieme aj my vsetci 😀 z nicoho nic pride a vylepi niekomu za ucho 😕 normalne je postrach rodiny 😕 babke minule taku vylepil az okuliare stratila 😕 no doma sa urcite nenudime 😀 😀 😀

nykyta
3. sep 2010

no idem upratovat bo macik mal melon a je vsaaade 😀 😀 este nakuknem 😉

traktor
3. sep 2010

ahojte 🙂 ..tak prvy den v skole za nami...patko je nateseny ze az...velmi sa mu paci 😉 ..a dnes tiez prva jednotka...tak to asi vsade 😀
@zmurkaz tiez vam gratulujem k jednicke 😉 ....patkovi sa paci vsetko, aj ucitelka, aj kamosi, aj baby ze su pekne a najviac WC, ze bol dnes4 x 😀 😀 😀 ..a mame prvy dolezity doklad s fotkou, preukazku na autobus...normalne zabaval stanicu...tak sa tesil a vykrikoval jak divy 😀 😀 😀 ..a u nas nebolo stuzkovanie ale deti dostali odznaky, ze 1.A , skola rozhanovce 😉 , tak teraz tak musia chodit , aby kazdy vedel, ze su prvaci 🙂
@laurajana juj tak angina, tak nech od vas ide rychlo prec 😉
@nykyta zenaaaaaaaa ty zijeeeeeees? 😀 😵 😵 😵 ...a nervacik prestane byt nervacikom, neboj, chce to len cas 😉
@lucia32 ...ja akosi nestiham..ale od pondelka druzina...tak uz bude kludnejsie...a u nas zima a prsi...a fuuuj
@samayka aj tak viem, ze na dovcu pojdete vsetci traja...a bude to superska dovca..tak si to uzite 😉
@zmurkaz no fesaaaaaaak je ten jurko...to baby za nim budu behat..tak bacha nanho 😀 😀
@brusinka.pusinka karamelka fesanda 😵

zmurkaz
3. sep 2010

@nykyta ..no máte zábavu ... naša keď je najhoršie tak zrezignuje - zvesí hlavu a úúúúpenlivo plače - a uteká z miesta činu .... naša nebije a veeeľmo presadzuje svoje - čo nie bohvie čo s takým rozumom 🙄
@traktor ...Bože - supeeee s tým odznakom 😵 😵 😵 😵 - my sme už mašličku stratili - teda Juráš 🙄 ...a vidíš ho - ako sa tomu vášmu Paťkovi nechcelo do tej školy a aký je teraz vytešený 😵 😵 😵 😵 😵 ...a dôležitá vec - také vééééécko 🙂 ...no šak bacha - mu dám - hercovi - nech len poslúcha a na baby má čaš .... 😉 - dokiaľ si voláku neprivedie 😀 😀 😀 😀

traktor
3. sep 2010

@zmurkaz 😀 😀 😀 ...ten cas tak leti...ze o chvilku veru dovedie 😀 😉 ..a tie odznaky super..predtym sa tiez stuzkovalo, ale teraz , ze odznaky....1.A mali zlte, 1.B modre,..a neboj aj jurkovi sa skola zapaci...ja len verim, ze nasmu ten elan ostane...aj ked asi fakt vela zalezi od ucitelky a ta nasa je fakt uzasna...aj ja by som ju brala 😀 😀 ...a este som zabudla napisat , patko su 16ti v triede 🙂

zmurkaz
3. sep 2010

@traktor ...to je dobre že ich nie je veľa 🙂 ....Juráš by chcel neviem čo aby sa tam už učili ... mu to príde málo bo čo ?!? - no špekuluje - čo ti poviem ...

zmurkaz
3. sep 2010

...No ideme poriešiť dietky a hádam sa nám podarí ísť von - bo aj preháhka bola 😠 😠 - ale aj slnko vykúka 🙂 ...pa - hádam večer 😉

traktor
3. sep 2010

@zmurkaz patko by zas chcel ostat dlhsie, ze v druzine...len ono to tak byva, ze z velkej radosti byva plac...tak uvidime...ale snad nasi chalani budu v pohode a skola im pojde a hlavne sa budu do nej tesit 😉 😵 ..a musim vam ukazat ten odznak aj kartu, bo patko tu otravuje 😉 ...inak od kedy sme dosli z mesta, tak nastupuje akoze do autobusu a hovori, prilozte kartu..a skusa... 😀

traktor
3. sep 2010

@zmurkaz zmurka paaa..u nas prsi a prsi...a chmuravo..

zmurkaz
3. sep 2010

@traktor ...no má byť Paťko na čo hrdý 😵 😵 😵 😵 😵 ...a už tu nie som 😉

majkas
3. sep 2010

jaaj prvacikovia zlatunki 😵 😵 😵 tak velka gratulacia k prvym jednotkam 😉

@traktor Patkovi odkazujeme ze ma supersky odznak a aj preukazku 🙂 a jaky pekny je tam na tej fotke, urcite mu nebude dlho trvat aby si nejaku tu frajerku doviedol 😉

majkas
3. sep 2010

@nykyta my mame tiez nervacika, aj ked zatial sa o zem nehodila 🙂 ale zato reve jak o dusu ked nieco nie je po jej. a este sa spina ked ju mam nahodou na rukach...

@laurajana Lauruske skore uzdravenie, nech to prebehne bez nejakych velkych komplikacii 🙂

u nas cely tyzden prsalo a az dnes vykuklo slnko. ale stale je tak striedavo oblacno-slnecno. chystam sa s malou este k nasim ked sa zobudi, uz spi 2,5hodky tak cakam kazdu chvilu ze sa ozve 🙂

majkas
3. sep 2010

a neuverite, ale vyhrala som za dalsi recept pribor 😉 no natesena som jak mala 😀 😀 😀
http://varecha.pravda.sk/magazin/sutaz-najlepsi... (zrolujte sa trosku dole)

brusinka.pusinka
3. sep 2010

Všem příjemný podvečer přejeme . My byli ráno v Mateřském centru a pak na prochajdě. Ráno pršelo hrůza a zeď je krásně i se oteplilo 😉
Děkujeme za pochvalu babenky moje 😵
Gratulka k první 1 a supr placce a nemocným fokáme a přejeme brzké zdravíčko 😉
@majkas supr jen tak dál výhry jsou supr 😀

nina41
3. sep 2010

Ahojte 😵
Poobede som bola v praci,aj u zubara,a potom na pohotovosti,mam zapal okostnice ☹
@zmurkaz gratulujem k jednotke 😵
@laurajana Laurinke prajem skore uzdravenie 😵
@traktor Paťko ma perfektny odznak aj preukažku 😵
@majkas gratulujem 😵
@brusinka.pusinka čo zajtra variš???

brusinka.pusinka
3. sep 2010

@nina41 to mě moc mrzí přeji brzké uzdraveníčko 😉 a zejtra máme Halušky se zelím a uzeným a fazolovou bílou polévku 😉 a budu dělat jablkové lívanečky 😉

zmurkaz
3. sep 2010

@nina41 😢 auuu - som mala na také čosi raz nábeh a auuuuuuu .... tak posielam fuuuuuuu 😲 😲 😲 😲 - fúkací

A asi som tu sama - detúchy už spia, idem teda spratať byt .... tento víkend budem sama - bo muž má poobednú - tak idem vymyslieť čo budeme robiť 😉

zmurkaz
3. sep 2010

no a pridám fotos - dnes sme boli kolečkoví 😉

ozi
3. sep 2010

ahojtééééééé 🙂

ozi
3. sep 2010

tak sa hlásim, dovolenka v Neapole za nami (ešte hodím nejaké fotočky) a za nami už aj dva dni v škole a čo je horšie v škôlke, no to bolo včera plaču, dnes už menej, ale večer zaspával s tým, že on už do škôlky nepôjde 😝 , hoci som mu vravela, že zajtra nejde, ani tak sa mu dobre nezaspávalo 😝 😝 😝

zmurkaz
3. sep 2010

@ozi ☹ -začiatky v škôlke sú ťažké 😔 ..ale rozchodí to a bude sa aj tešiť 😉 ...A ako bolo v Neapole? 😵 😵 😵

ozi
3. sep 2010

jo jo , už som to zažila, takže viem, čo ma čaká 😝

V Neapole bolo super, stále sme mali, čo robiť, lebo sme tam mali našich kamarátov a tak sme sa nenudili len na pláži a pri bazéne

som pridala nejaké fotosssss 😉

zmurkaz
3. sep 2010

jééééé jéééééé jéééééé jééééééééé a ešte raz jéééééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 - vám v dobrom závidím - my tento rok nič - tak dúfam, že tento rok sa nám to podarí 😉

ozi
3. sep 2010

@zmurkaz , podarí, ale poviem Ti, že niekedy to bolo o hubu s dvoma malými deťmi, keby sme ležali len na pláži, tak pohodička, no my sme ešte kadetade chodili, aj na Capri boli, a to bolo niekedy ťažké, lebo deti boli unavené, ale inak super, pochvaľujem si, ale hlavná dovča nás ešte len čaká, to už bude naozaj len leháááááro 😉

lucim
3. sep 2010

dobry vecer slnecnice 😀 🙂 🙂 🙂
vsetky vas zdravime, ja, moji 2 chlapi a moje 2 macky 😉 ano, tulacka merci sa vratila, spinava ako prachovka, ale v poriadku 🙂
prvacikom gratulujem k jednotkam, maslickam a odznakom a preukazke, majke k priboru 😉
nyky pevne nervy a usmev na tvari zelam.
@samayka urcite budete mat skvelu kretsku dovolenku v trojici.
ozi, supeeeer fotky. 🙂

lucim
3. sep 2010

@nina41 juuuuj, sa ti to takto skomplikovalo? 😒 aj ja posielam fuuuuuuuuuuuuuuuuuu , chudatenko nase ubolene. 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre