Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
24. sep 2010

@asparaguska nie vždy kladné hodnotenie hovorí pravdu. Niekedy sa maminky na to vykašlú aby aj ony mali dobré hodnotenie. Ja som tak tiež raz napísala a celkom som spokojná nebola ale potom som si povedala,že nie,budem písať tak,ako to naozaj je.
Aj tu na koníku som napísala hodnotenie ,že obchod super ale bol zamlčaný fľak vpredu na bundičke,ktorý ani vyprať neišiel.Keby len spomenula,že tam niečo je,tak aj tak by som to vzala-možno už nie za takú cenu,ale ide o úprimnosť

ani3012
24. sep 2010

@zaba2707 hajzel ! Človek sa snaží,ide od dieťaťa do práce a toť ! 😠

zaba2707
24. sep 2010

maly ma tento mesiac jasle zaplatene ale je viacej doma ako tam tento pondelok mi volali nech po neho pridem bo ma sopel a ze to je proti ich pravidlam v utorok som s nim sla k lekarke a pozerala na mna ako na capnutu ze ved mu nic nie je aj dychanie ciste aj hrdielko ani nam nic nedala len papier ze moze ist do jasli .... v pondelok som mu ani raz neutierala sopel ... v utorok raz kychol a trosku mu vybehol co je ale podla mna normalne ... no a zatial som ho tam nedala bo za den asi tak 2x kychne a vtedy mu kusocek sopliku vybehne ... a teraz mi to nevadi ze sme spolu doma 🙂 ale je sranda ked som tam v pondelok prisla tak ako zbadal tu pani ucitelku pustil ma rozbehol sa k nej a sam od seba mi este aj pa pa dal 😀 som nevedela ci sa tesit ale bolo mi to kusok aj luto 😝

ani3012
24. sep 2010

@zaba2707 tento pocit som zažila aj ja pri Patrikovi,tak viem ako si sa cítila.
Mne tak prvý škôlkársky deň nedal Patrik ani pusu ani nezamával,išiel sa hneď hrať a keď som pre neho prišla,tak plakal,že on nechce ísť domov. Som mala slzy na krajíčku.akoby som bola nejaká zlá mamina

zaba2707
24. sep 2010

no a pokial mi z prace nedaju vystupne papiere tak si novu pracu ani nemozem hladat a kedze som sa s pravnikomdohodla ze dalsia zaloba by mala byt o tom ze ukoncenie prac. pomeru povazujeme za neplatne a nech to sud urci nemozem ist na podporu resp. mohla by som ale tam je to velmi komplikovane .... a tak som teraz doma ked mam byt uprimna som strasne nervna z toho co bude ako to bude a z coho hlavne budeme ... a to ze nic clovek nerobi ani nehovorim to rano sa zobudim a postupne citim aka som nespokojna a asi tiez nervna z toho vcera som bola pokupit veci na venceky uz k dusickam a budem sa s tym bavkat aspon

zaba2707
24. sep 2010

@ani3012 nie sme zle len im tam je fajn .... aspon ja si to tak radsej vysvetlujem 🙂

ani3012
24. sep 2010

@zaba2707 veď jasné,Patrik sa do škôlky na deti tešil,ale mne to tak pripadalo.všetky deti plakali za maminkami,len on nie 😀 som chcela trošička takého niečo,že no choď,neboj sa, prídem pre teba....človek študuje psychológiu dieťaťa všade možne,ako najlepšie zvládnuť adaptáciu v škôlke a bolo mi to k ničomu 😒 Som sa psychicky pripravovala na to a nič 😀 😀

zaba2707
24. sep 2010

@ani3012 je to podla mna lepsie ako by ti kazde rano robil sceny ... my sme si to odzili v tych prvych jasliach ... boooze este tam musim skocit po veci co nam tam zosali 🙂

ani3012
24. sep 2010

@zaba2707 ale vtedy bol Filipko menší a keď sa nechovali pekne,tak sa ani nedivým....

zaba2707
24. sep 2010

no a pokial mi z prace nedaju vystupne papiere tak si novu pracu ani nemozem hladat a kedze som sa s pravnikomdohodla ze dalsia zaloba by mala byt o tom ze ukoncenie prac. pomeru povazujeme za neplatne a nech to sud urci nemozem ist na podporu resp. mohla by som ale tam je to velmi komplikovane .... a tak som teraz doma ked mam byt uprimna som strasne nervna z toho co bude ako to bude a z coho hlavne budeme ... a to ze nic clovek nerobi ani nehovorim to rano sa zobudim a postupne citim aka som nespokojna a asi tiez nervna z toho vcera som bola pokupit veci na venceky uz k dusickam a budem sa s tym bavkat aspon

brusinka.pusinka
24. sep 2010

kuki na tu naši opici nezbednou

ani3012
24. sep 2010

@zaba2707 to nie je dobré takto sa tým zadúšať. teraz je strašne veľa panických porúch,psychlogička vravela,že človek ani nevie ako s ak nej dostane.Moja sestra ju má .
teraz kto za teba platí odvody ? To sa potom ako robí ? Či ešte stále zamestnávateľ ?

@brusinka.pusinka už som ti písala,že malá je strašne krásna ? Tie copíky-culíky je veľmi pristanú,ale aj ako strapáčik je krásna 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
24. sep 2010

@ani3012 jj písala moc moc děkujeme však také Evička je kouzelná k ucmukování 😵 😵 😵 😵 a culíky dorostou 😉 i Vám 😵

lucia32
24. sep 2010

@traktor @ zaba2707 Na mimibazari sa za inzeráty neplatí...môžeš ich tam vkladať bezplatne....akurát nemáš niektoré výhody platiacich členov...aktualizácie a pod.
@blani2 Kubíček musí byť zlatunký 🙂
@zaba2707....jaj ty to máš veselé 😝
@ani 3012....čo je to čemer? U nás herpes? U vás kolika? 😀 Aj mne sa ráno mala vyčurala na postel, len som si skočila po papuče na opačnú stranu postele...už ju budem rozbalovať až na vecku 😝

asparaguska
24. sep 2010

Dobré ránko...

@zaba2707 čo je to za blázna, si mu mala pohroziť napr. Markízou. možno by sa spamätal...

@ani3012 dik, niektoré sú fakt úžasne, ale zober si, že jej možno ten fľak nevadil keby napísala fľak, tak by tým myslela škvrnu od asfaltu 15x 25. a tetuša sa ozvala a vyzerá v pohode anie je to nič drahé, takže objednám a uvidíme.

Ja už mám urobené dušičkové vence 2 týždne. Kamoška mi robí vo veľkosklade s umelými bludmi a hlásila, že teraz je 100% tovaru, tak som kúpila, vyrobila a hotovo. 😉

lucia32
24. sep 2010

@zaba2707 tak to je blbé...ale 2 mesiace už bude november a od januára môžeš brať rodičák 😉 aj ked viem aké je to ťažké 🙄
@ani3012 u mňa takto Bianka v prvý deň v škôlke ...mala 2 roky 1 mesiac a 4 dni 😀 mám to natočené aj na videu...žiaden záujem o rodičov 🙂
@brusinka.pusinka tak to je už velká slečna...aj my chceme také copyyyyyy 😀

lucia32
24. sep 2010

@asparaguska ahoj 🙂 ako sa máte s Deniskou?

asparaguska
24. sep 2010

@brusinka.pusinka Karamelka čistá modelka..., veru fotogenická je... a tie copíky... 🙂 Deniska si každú gumičku strhne z vláskov a sponku na ofinke mať nemôže, lebo keď je unavená, tak sa hraje s vláskami a sponka je fuč...

asparaguska
24. sep 2010

@lucia32 Ahoj, teraz nás kvári choroba. Denka začala, ja som sa pridala a mm, samo musí opakovať. Takže tak. Ináč, si ma nažhavila na čapicu a maturujem, už mám 3tí riadok.. chi chi.
A vy ako?
Šteňúch(nevieme ako sa volá, či už hej?) poslúcha? Nepočúral posteľ on a zhodil to potom na Naty? 😀

brusinka.pusinka
24. sep 2010

@lucia32 máte krásné chupatkové nové mimisko,a děklujeme však budete mít dorostou Natynce vlásky 😉
@asparaguska my také chvíly válčili ale teď už ráno sama donese hřebínek a mámo učeš , sedí mi na klíně já češu jí a ona Fanynku 😵

traktor
24. sep 2010

@lucia32 len je to potom naprd...malo kto si to pozrie...takze na mimibazari radsej zaplatit...alebo potom radsej konik a babybazar..

traktor
24. sep 2010

@brusinka.pusinka kraaasna fesanda 😵 ...a utekam bo robim buchty na pare 🙂

brusinka.pusinka
24. sep 2010

@traktor díky jééé já upekla hraběnčin koláček 😀 😝 Dva kousky se chladí pro Karamelku 😵

lucia32
24. sep 2010

@asparaguska havino sa volá Edy...tak ho volali domáci a my sme to nechali...samo svokra to hned okomentovala, že aké škaredé meno 😝 😀 Edy zatial ciká na podlahu 😝
Ja finishujem druhú čiapočku, z vlny je to ovela lepšie 😉
@ani3012 tak som zas o niečo múdrejšia 😀
@traktor no ak niečo hladám, prejdem všetky inzeráty 😀 Či platené či nie...ak chce len nakupovať nemusí byť plateným členom 😉
@brusinka.pusinka koláčik...mňam 🙂

asparaguska
24. sep 2010

@lucia32 jééj, ako mu pristane. Ó, svokra... 😉 a ako sa mal volaťpodľa nej, Nero, Goro, Dunčo? 😀 Ja už idem piaty riadok...

lucia32
24. sep 2010

@asparaguska prajem rýchle uzdravenie 🙂

lucim
24. sep 2010

ahojte zlatinka moje 🙂
hlasim sa ze sme, mna chripka ubija, matko bojuje so zubmi, vecery su hrozne, mrnkacie, a zaspava od unavy az o pol 11, takze sa nenudime. 😒 😵

@asparaguska prijemne nakupy a rychle vyliecenie zelam

.
@lucia32 edik je zlatyyyyyyyyyy 🙂
@brusinka.pusinka krasna holcicka a fakt vyzera taka vyspela 🙂
@ani3012 uz nemas cemer? 😉

lucim
24. sep 2010

@zaba2707 jaj, si s tou pracou uzijes ... ale za par dni snad aspoin ta vyplata pride. drzkaj sa v tom boji. 😒 🙂

@blani2 ahoooj, som rada, ze si zase zavitala, kubickovi velke cmuk, a musi to byt velky sibal a sikovnicek. chvalime. 🙂

asparaguska
24. sep 2010

@lucia32 Ďakujeme... 🙂

@lucim Už je nakúpené 😀 pred 2 týždňami a aj vence sú hotové, len sa mi zdalo blbé sem hodiť foto... 😅 aj my máme voľačo chrípkovité, ale všetci traja + môj otec. Lucka prajeme skoré uzdravenie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre