Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
1. okt 2010

@zmurkaz u ani to pories pohovorom....sa priznala..tak staci len nonono 😀

lucia32
1. okt 2010

@ani3012 pošlem ti obálku?
Ja som včera kupila aj baliaci papier 😀
@zmurkaz aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

traktor
1. okt 2010

@lucia32 fiiiiiiiiha to je suer spolupraca..kazdy nieco...tu je radost chodit 😀 😉

lucia32
1. okt 2010

@traktor 😉

zmurkaz
1. okt 2010

@traktor @ani - tak ok - nono nono nono a keď sa to bude opakovať tak potom napíšeme tú poznámku 😉
inak ja som bola včera na pošte 😀

traktor
1. okt 2010

@zmurkaz 😀 😀 😀 ..a uz tu nie som..idem daco ukuchtit..ale vratim sa 😀 😉 ...povedala by som na miesto cinu...ale...no nic uz tu nie som 😀

brusinka.pusinka
1. okt 2010

krásný den a všem přeji krásný víkendík. My jedem na chalupu a pak v sobotu do kina na Román pro muže 😀 už se těším 😉 hlídat bude babi s dědou a Dominik 😀
jinak u nás konečně neprší pršelo od neděle a ž do včerejší pozdní noci ☹ ale dneska svítí sluníčko 😀 ale zima jak by měl přijít sníh 😝
Máma se činila a kuk na naší zimní ušanku 😀

lucia32
1. okt 2010

@brusinka.pusinka ahoooj...aký chutný bezzubý úsmev...na ušianku dnes idem aj ja 😉

brusinka.pusinka
1. okt 2010

@lucia32 ahojky my máme zuby 4 ale není vidno jak tak směje 😀 tak ať se ušanka povede 😉

lucia32
1. okt 2010
brusinka.pusinka
1. okt 2010

@lucia32 návod je supr lehký a čepička bude fajnová já také háčkovala z dvojité vlny nemusím podšívat flísem 😉

lucia32
1. okt 2010

@brusinka.pusinka no ešte som takú nerobila, tak na začiatok niečo lahšieho 🙂

lucia32
1. okt 2010

@brusinka.pusinka aj u nás už bolo dnes ráno cítiť mrazík, brrrrr, takže najvyšší čas začať výrobu ušianky 😉

lucim
1. okt 2010

aaaahojte pusinecky,
vcera som sa nejak zamotala pri matulovi (je nervnejsi, vrzgaci, asi sa tlaci furt ta stolicka) a hackoch, dnes dokoncujem podsivky na tie dospelacke, dokonca aj fotim pre majkas 😝 , len sa mi vybili baterky a matko chce sit na stroji so mnou, tak to ma pauzu.
@zmurkas aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... vidim, ze takto sa to musi, ze to tu musi kazdy, tak aj ja aaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

@brusinka.pusinka peeeknucke milucke to tvoje dielo ..... este som ten vrubkovany vzor nerobila, skusim na buduce. 😉 ked ho uz aj @lucia32 robi. 😝
@ani3012 aaaaaaaaaaaaaaaa crn crn , uz ste v poradiiiiiiiiiiiiiiiiiii, davaj rozmer a povedz si, aku ciapocku to chces .... mam fialkovu aj jemne ruzovu vlnu ... a aj ine. 🙂
@traktor budete mat veselo, len co bude obalocka, budeme tancit pri konovi. 😉

lucim
1. okt 2010

@zaba2707 tesim sa, ze budes mat nove miesto 🙂 🙂 🙂 a aj ked je to za menej, neva, aspon bude bez nervov ... a otazka - ides si od januara aj rodicak vybavit, ze? ked bude ten novy zakon v platnosti , ze? aj 190 k tomu navyse potesi. 😉

@inneska jaj tie sopliky a choroby, dajte sa zlatinecka uz dokopy. cghybas nam tu. aj net nech a vzpamata. 😵

lucim
1. okt 2010

@lucia32 ciapocka s kvetinkou vyborna, perfektne doladena k tomu kabatiku. 🙂

lucim
1. okt 2010

@brusinka.pusinka a uz som si spomenula, kto sem dobliekol tie hacky hacky , to si bola ty, 😵 😵 😵 ked si sem hodila fotecky kompletne obhackovanej karamelky ... potom @inneska dala foto elegana ericka v ciapke a uz sa to tu zvrhlo. 😀

a hodim aj perlicku spred par dni, mozno ju napisem aj do tej temy .....
Ja: Matko, ideme uvarit Omáčku?
On: ňaaaaaaaaaň (mňau)
JA: nie mačku, omáčku , na špagety.
On: mňam ňaaaaaaň
😀
tak asi budeme jest macku. 😀

zmurkaz
1. okt 2010

@lucim ..ahoooooj - vidím, že aj ty chceš dnes jednotku 😉

zmurkaz
1. okt 2010

@lucim 😀 😀 😀 😉

lucim
1. okt 2010

@zmurkaz ajoooj, ideme sa ulozit, potom este nakuknem .... prave si citame.

zmurkaz
1. okt 2010

@lucim 😉 ...my už spíme ale o hodku sme určo hore 😝

lucia32
1. okt 2010

@lucim mňaaaaau...mňam mačka 😀

lucia32
1. okt 2010

@brusinka.pusinka pomoooc...som začiatočník a takto jednoduchý návod nič pre mňa http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=2514 akože rozumiem hačkovaniu...ale postup???
6 RO...rozumiem...potom už DS pichame do očiek...a medzitým? žiadne spájanie RO a hačkovanie DS do krúžku?

@lucim... hod mi link na tu tvoju...ja idem okukať niečo kde je presný návod

lucim
1. okt 2010

@lucia32 srdiecko, ja presny navod na usianku nemam ulozeny- teda presnejsie - robila som podla tej normalnej debilkovej, tak ako ty a prirobila som usi, a tie ozdoby ako brmbolec a vrkoce. cize kludne rob tak, ako ti to ide doteraz a ked uz z toho bude normalna ciapocka tak potom si odmeraj, kam pojdu uska a proste dohackuj par riadkov s tym, ze budes v kazdom druhom uberat.

zaba2707
1. okt 2010

@lucim ahojte bambulky ak bude platit ten novy zakon tak isto si tych 190 vybavim .... a dufam, ze ponechaju aj nejaky ten prispevok na jasle 🙂 bolo by to supeeeeeeeeeer 🙂

mia krasna ciapocka 🙂

ja som vcera do noci a dnes rano od kedy je maly v jasliach urobila vsetky venceky ... spolu som ich na tento rok urobila 24 snad je to konecne cislo 🙂

zaba2707
1. okt 2010

idem poroznasat venceky znamej a svokre do prace a potom skocim po drobca 🙂 tak zatim sikovnice 🙂

lucim
1. okt 2010

@lucia32 kukla som ten link, c si dala a ano, je to klasicky postup na ciapku tak ako si pysala, plus to, co pridavas na usi, (co som pisala ja. ) 🙂

lucim
1. okt 2010

ciapocky hotove, nafotene, urobila som im vlastny album na FB ... kto chce, kuk 🙂 http://www.facebook.com/album.php?aid=60707&id=...

lucim
1. okt 2010

@zaba2707 prijemne roznasanie a nech ta velmo chvalia, aka si sikovna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre