Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
5. okt 2010

@inneska sladke snicky 😵

inneska
5. okt 2010

@lucim http://toptex.cz/ odtialto objednávame...posielajú aj na sk 🙂

lucim
5. okt 2010

@inneska diiik , ukadam ..vy ste tam hacky velka parta? a takto uz spis??? 😉

traktor
5. okt 2010

lucim sa bambulky..na dnes mam dost.rano skoro vstavame, deti maju branne, ..dobru nocku 😵 😵

lucim
5. okt 2010

@traktor bruuuuu, a dobre zajtra brante na tom brannom 🙂

zaba2707
6. okt 2010

dobre ranko bambulky 🙂 pocasie zasa strasne a my mame aj zlu noc za sebou ... podla mna nam idu spodne stolicky vrchne vyliezli tak, ze skoro sme si ani nevsimli zato tie spodne davaju riadne zabrat uz od vikendu ☹ samozrejme sople mame ako moriak ale v noci taky rev ... ze tak som ho este nepocula plakat slzy som uz aj ja mala na krajicku zubky sme natierali mundisalom potom som mu uz aj brusino pupikom natrela a nakoniec som to vzdala a dala mu panadol a za 10 min uz spinkal ako anjelik moje zlatino

monr
6. okt 2010

bré ránko,

@traktor @lucim ďakujem, snáď je to len z únavy. 😉 Nočné kojo dnes len 4x. Super. A keď som zistila, že len dudká, tak šup von, trošku pojedovala a spala. Ale sa teším.
@inneska krásne fotečky. Eričko už veľký chlap.
@traktor Maťko vyzerá ako dvojročák 🙂
@lucim tie tvoje príbehy s varením a pomáhaním sú super 🙂
len pekne háčkujte ďalej, radosť obdivovať.

a aby ste nepovedali, že ja flákam, nedávno som dokončila toto:

monr
6. okt 2010

@zaba2707 fúkame, nech je čím skôr dobre

zaba2707
6. okt 2010

@monr ahoj moja velmi kraaaasne ja by som na take veci fakt nemala ani len nervy 😀

traktor
6. okt 2010

dobre ranko 🙂
@monr no nemam slov...kraaaaaaaaaaasne... 😵 ..no nadherneeee 😉

monr
6. okt 2010

@zaba2707 @traktor ďakujem. normálne sa červenám.

monr
6. okt 2010

@traktor deti už bránia? 😀 😀 😀

asparaguska
6. okt 2010

Dobré ránko...

@monr kráááááááááááásne, veľmi, veľmi... ten anjelik, tak ten je 1.000 000 ový... x klobúkov dolu... 🙂

lucim
6. okt 2010

dobre raneckooooo 🙂

@monr to je nadherne, s fakt sikulka vysivacka, to ja take ee, dolu klobukom 🙂 😵 😵
a neboj, budu dalsie pomahacske pribehy, matko zase nieco vymysli 😉
@zaba2707 jaaaaj, nech je u vas klud, nech je dobre, fuuuuuuuuuu 😨
a ciapocka pre evicku -myslite, ze sa jej bude pacit?

dokeluuuuu, matulo sedel dlho na serbliku a nic, chystame sa do mesta, uz je obleceny v riflikoch, ci prave nepocujem zblnkot rachot do plienky? uuuuuuf 😖

lucia32
6. okt 2010

Ránečko 🙂

traktor
6. okt 2010

@lucim ahoj lucimka, ciapocka krasna, urcite bude radost 😉 ..a citam co pises o zabke..a mne nic neukazalo..teda prispevok od nej..az teraz 🙄 ..zas to tu blbne..
@zaba2707 tak nech ste skoro zdravuck 😉 ..a u nas dnes zase krasne, slnieckovo 🙂

lucia32
6. okt 2010

@lucim luciiiiii si ešte tu? Aký krémik kúpiť malej? Má stále vyrážtičky okolo pusiny 😝 K doky ideme až o 2 tt a tie vyražky sa vôbec nehoja 😝 Trošku pomohol fungicidin, ale ked ona si to stále zotrie a potom cmúúúľa dudel a furt to má vlhké 🙄 , ach jáááj 😅

traktor
6. okt 2010

@lucia32 jeeeej uz vidim...krasna je..a ako sa vie tvarit 😉 ..a mame rovnaku dudu..teda matko ma 🙂

lucim
6. okt 2010

@traktor dik, dufam. 😉
a kono neblbni ivanke, to by si jej neurobil, ze by nemohla vsetko citat .. co je to za cenzuru??? 😠

@lucia32 jeeee, ti su zlati, aki kamarati ten edik a natynka 🙂 🙂 🙂 normalne by som aj ja chcela psika. 😵

lucia32
6. okt 2010

@lucim čiapočka krááásna, moja stále nedokončená 😀 😝
@monr ty si iná šikovnica 😵 , to je krížikový steh? Aj tomu som niekedy ubližovala 😝 A skoré uzdravenie 😉

@zaba2707 nam lezie 4 stolička a od predvčera máme sopeľ, no des 😝 , tak nech sú tie naše babuliatka čím skôr v poriadku 😉

lucim
6. okt 2010

@lucia32 ja viem len o jednom dobrom na toto urcenom - aj ho mame, len sme ho dlhsie nepotrebovali -asi preto, ze uz nedudleme dlho ... Bioderma Perioral z detskej rady.
ale mozes skusit aj kalciovku .... alebo nejaky husty winter krem ....

lucia32
6. okt 2010

@lucim idem kuk tu Biodermu 😉 dík
Kalciovku nemáme, ale mastila som Babylove čo je na bradavky...niečo podobné a nič...ani Canesten, ani krém...jedine trochen Fungicidin...sa bojím, aby to nebol nejaký infekt.

lucia32
6. okt 2010

Stále nedokončená čiapka...len asi dosť hrubá vlna 😝

lucim
6. okt 2010

lu, hruba vlna je fajn, aspon to bude teplucke. a peknaaaa bude, len tak dalej 🙂 uz sme takmer vychystani 🙂
len matko mi prave pomohol ulozit veci v kabelke ... po celej obyvke 😉

inneska
6. okt 2010

ahojte 🙂

ráno sme skoro vstávali, tak mi erik už o 9,45 zalomil..ale aj tak dobre..lebo na obed ideme na pohreb ☹ bývala kolegynka to nezvládla a obesila sa 😢 tak sa idem s ňou aspoň takto rozlúčiť...

a u nás krásne slnečno, tak určite ostaneme vonku, alebo ešte potom pôjdeme..aj tak musíme do obchodu..

@lucia32 lucka, tá predlžená časť bude šiltík?? vyzerá dobre 😉 aj farba je mňam ...
@monr a to tvoje vyšívanie..tiež super, mne by sa asi zase to nechcelo 😝 jaskôr asi praktické veci..teda výsledok, ktorý využijem..obrázok vyšívaný je len na okrasu..

lucia32
6. okt 2010

@inneska nie to je jedno uško, už je dorobená a obháčkovaná...kuk, len pozašívať nitky dovnútra 😉 Asi nič už nebudem dávať navrch...jedine bambuľka a možno tie vrkoče...uvidím ako to bude vyzerať na hlavke 🙂
To s kolegyňou je strašnéééé.... 😢

ani3012
6. okt 2010

ahojte babuľky !!!!
Mám požičaný notebook tak budem chvíľku online 😎

V prvom rade by som sa chcela poďakovať za blahoželania ako na FB,tak aj tu na koníku 😵 😵 😵 Veľmi potešilo 🙂
Evička ma ďalší zub a
@lucim čiapka vyzerá super,už sa teším na zimu a ak by si mala cestu okolo,tak sa zastav,pokecáme a iné veci 😉
@inneska fúha ! ako zle na tom musí byť človek,aby také niečo urobil ? Si to neviem predstaviť,ale to asi preto,lebo som sa ešte neocitla chvalabohu v takej situácii....

nemethevu
6. okt 2010

caute baby!mala mi spi, druha v skolke, a tak mamina moze kuknut na forum🙂)v skolke nekurili a nemali svetlo dva dni, tak som ju vybrala na "dovolenku", ako ona hovori🙂)ale k pocitacu som sa nedostala🙂

nemethevu
6. okt 2010

@lucia32 dakujem za zavitanie🙂

nemethevu
6. okt 2010

@monr pekne veci robis🙂))gratulujem.a prezrad mi, kedy mas na to vsetko cas?🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre