Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
22. okt 2010

@lucim ja som skúšala aj pilníkovať... ale je to za jedno

jajona
22. okt 2010

takže dobrú noc a pekný víkend 😵

ivet78
22. okt 2010

Ahojte kočeny, a všetkým dobrý večer.
Ešte sme nevykakali, dakujem že na nás myslíte...
Išla som na víkend k sestre, bývali sme tu 4 roky a dievky sa sem už dlhšie ťahali, tak aspon nemusím stále myslieť na tie cenťáky
A to by bolo super kedy to bola aaspon 10 eurovka, aj tak ten cenťák už máme teraz predražený, a to uvidíme ako to bude dalej...
ale peťka stále dáva niečo do pusinky a už som ju vhrešila, že to potom spapá a zase budeme musieť isť k pani doktorke a tak mi to aj sama vybrala z pusky von.. ale ona stále niečo potrebuje žuvať, ja sa z nej asi scvoknem z tohoto.
Letmo som si poprečitovala a ppopozerala 😀 😀 😀
Vtipy no paráda zasmiala som sa- aspon som trocha odraeagovala mozog na iné myšlienky,
@laurajana nakúpili ste?
@lucia32 😝 😝 😀 😀 paráda tapeta
@ani3012 to by bolo super, normálne by som sa s vani o tie prašule rozdelila, len nech vylezú von...
@lucim parádny darček určite sa poteší
@laurajana nám od chorôb pomohlo horské slnko, to zničilo všetky baktérie a už 6 rokov máme pokoj. Pustím to vždy ked začnú byť dievky choré, naženiem ich do jednej izby, napríklad do obyvky a v detskej to pustím a potom postupne v ostatných izbách, ale vždy tak aby tam dievky vôbec neboli v izbe a stačí to urobiť raz za pol roka a mám fakt pokoj, to nám poradila jedna pani lekárnička a paráda...
Babule ak som na niektorú zabudla, prosím nehnevajte sa , ale musím ísť, malá sa mi začína budiť..... papapap dobrú nôcku

nina41
23. okt 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

laurajana
23. okt 2010

@ivet78 žiaľ nie, mali len jedny snehulky, ktoré nás zaujali, keďže malý má čižmičky, tak čakáme na "viac druhov k výberu" ideme ešte vo štvrtok, tak popozeráme...

lucia32
23. okt 2010

Ránko...dočítavam...odpisujem 😉
@brusinka.pusinka diki, snažím sa 😀
@ani ...môže moja čapica konkurovať lucimkinej? 😝 😀
@laurajana Mucosolvan je na 3 veci 😝 Bianka 3 dni brala a kašle jak tuberák, včera som už kúpila Stodal a Bromhexin a eukalyptovú masť na hrudník 😉
@lucim jééé, to je milé...odfoť tu klučenku....môjmu sa potrhala, tak možno by som aj ja mala námet na darček 🙂
@lucim tak to je super zubárka....mňa to čaká od januára...síce len nejaké plombičky, ale už načase..kedže sa mi nechcelo minulý rok na preventívku, tento rok musia moje zúbky počkať 😝
@jajona pozerala som fotočky na FB, Matúško rastie zo dňa na deň... aj u nás nechty s plačom a pritom , ked bola malinká, tak krásne držala 😝

lucia32
23. okt 2010

Blondínka dňa 😀

lucia32
23. okt 2010

Princezna vyhlasi ze kto jej s lukom zostreli jablko z hlavy tak za toho sa vyda.Ide 1. zostreli z 20m jablko a povie"I am Robin Hood".Ide 2. Tiez zostreli Jablko z 20m a povie"I am Wiliam Tell".Ide 100 rocny dedko z 5m vystreli princeznej oko a povie "I am sorry"

😀

ani3012
23. okt 2010

@lucia32 super super super,rozdelím sa s tebou o honorár "pánboh zaplať " 😀
a idem na svoju robotu,včera som nepísala,lebo mm bol doma aby nebrblal a večer sa to už neoplatilo.
sa pýtaš na takú vec,či môže konkurovať ? jasné že áno ! Ale či vyhrá.... 😀 😀 😀 😉
Hlavne,že sa babám páčia a účel plnia,tak niet čo riešiť 🙂

@laurajana tak topánky začínajú už aj mňa strašiť.vôbec žiadny výber...je to normálne ? Na zimu začínajú predávať už koncom augusta a keď začne zima,tak máš obmedzený výber 😝 Ale veď ja nemôžem malej kupovať o pol roka popredu topánočky....musím pokukať a prípadne kúpim aj cez net. Viem,že by mala mať 19 aj s rezervou-teda to bolo dva mesiace dozadu,tak jej kúpim 20 a to by malo stačiť

@nina41 ahoj Ninka ! riško je krásny chalanisko,som pozerala,krásny chlapček z neho rastie 😵 😵 😵

@ivet78 neboj, vylezie von 😉 Dala si jej acidko ? To by mohlo tráviaci systému urýchliť. 🙂

@jajona u nás doma začal nechty skracovať tatino,lebo neviem prečo sa pri mne malá hýbe,chytá si prstíky a pri mužovi to nerobí. Tak mu to prischlo 🙂

ani3012
23. okt 2010

Meniny oslavuje: Alojzia, Žitomír
Meniny oslavuje v ČR: Teodor, Fedor, Fedora, Tea, Teodora, Teodorik, Teodozie, Thea, Thedosie, Theodor, Theodora

Kalendárium zo včera,lebo dnes nemáme nič a včera som to zanedbala:
♦ Medzinárodný deň porozumenia koktavosti (Medzinárodná asociácia balbutikov – ISA, Európska liga asociácií balbutikov, pripomína sa od 1998)

lucia32
23. okt 2010

@ani3012 ahojky....

ani3012
23. okt 2010

@lucia32 ahoj Lucinka ! V práci? Mne malá spí,Patrika zobrala maminka moja,on bude spať u nich tak mám troška frei

lucia32
23. okt 2010

@ani3012 jj v práci....deturence doma, malá u babky, mm poobede zdrhá do lesa...budem slamená vdova 😝 😀

ani3012
23. okt 2010

@lucia32 ty sa máš..... 🙂

lucia32
23. okt 2010

@ani3012 sama s 3 detmi 😀 , psa by mal brať do lesa 😉

ani3012
23. okt 2010

@lucia32 tak radšej mal zobrať deti a psa nechať doma,nie ? 😀

laurajana
23. okt 2010

@ani3012 Ani mi sme včera boli zatiaľ len v deichmanne ale jedny vo v. 28 čo by som hneď kúpila len malý frflal, že sa mu v nich zle chodí a tak...proste obed a on nespal, tak to bolo o tom...skúsime vo štvrtok znova na neho nejak vyštartovať, napadne a sme bosí a on chodí do škôlky, takže jemu treba, Laurina má už všetko...no s v.28 je akosi probléma 😉 Naša Laurinka má tie elefanten vo fialovom z 50 na 12 eur, tak super kúpa a som spokojná, veď jej to stačí, hlavne, že bude mať labku v suchu a teple, no nie?

ani3012
23. okt 2010

@laurajana veď ja som bola tiež v Deichmane ale nemali Evičkine číslo 😒
Keby ma vtedy tá noha nebolela,tak by som skočila aj do auparku- Humanic ,tam majú tiež dobrý výber,teda Patrikovi som tam vždy pokúpila

ani3012
23. okt 2010

@laurajana a krásne snehulky...to je aké číslo ?

laurajana
23. okt 2010

@ani3012 joj pre dievčatká v ZV mali krásne v takomto štýle ako som ja sem dala...len napr. na boku na zips a kvietky ozdôbky, joj nádherné no cena 40 eur a pod., proste za tie čo nepremoknú a neprefúka a sú teplučké je to bežná cena fakt 😉 číslo je to 21-tka a Mattimu pozriem aj u Baťu uvidíme v BB

ani3012
23. okt 2010

@laurajana ja si tiež myslím,že je to dosť vysoká cena,keď si zoberieš,že tie topánočky bude nosiť max. 3 mesiace...keby sa dali aspoň za 1/2 predať,ale vieš aké sú niektoré maminky...chceli by to zadarmo 😝

laurajana
23. okt 2010

@ani3012 presne ako minule sa mi ozvala mamina, dala si veľa vecí premerať a pod, a potom chcem len jednu vec, tak som jej povedala, že to dám len ako komplet a hotovo...niekedy to človeka vyvádza z miery...proste viem, za koľko som to kúpila koľko sme to nosili, či je to v super stave, tak neviem, niektoré fakt zadarmo by brali všetko...a ja som tiež na MD a musím to kúpiť, no nie? 🙂

lucia32
23. okt 2010

Krásne topanočky kočky...my máme zatial len rychlonaťahovačky Upsy do auta a ešte nám treba snehulky ...ale asi budem kupovať s Nataly osobne....po skúsenosti s jesennými si netrúfam....tieto máme až 22, bo sú vnútri huňaté a sú super...

nina41
23. okt 2010

Ahojte 😵
Byvaly muž už je zavrety v Žiline vo väzbe ,dnes mal sud a hned ho previezli,konečne sa to pohlo....

ani3012
23. okt 2010

@nina41 to som rada 😵 ,konečne je tam kde patrí,depko jeden...nemá k nemu slov 😝 !

nina41
23. okt 2010

@ani3012 presne za tie všetky roky,len ešte budu sudy a môžu ho prepustit..

lucim
23. okt 2010

ahojte cukricky 🙂
tak hlasim, ze zubky mam obrusene aj schovane za docasne korunky, zubarecka ma uz krasne gulate brusino, sak zacal 8mes. , a este nic nema pokupene, vraj to bude chalan. tak jej za ochotu urobim tie hackovane papucky, ale psssst 😉 new zuby mi namontuje 3.11. uz budem mat pokoj, a to bude moj darcek od draheho - polka mojho usmevu. 😀

@nina41 tak som rada, ze je tvoj byvaly odpratany tam kde ma byt. dufam, ze nase sudnictvo ho tam necha co najdlhsie.

@lucia32
@laurajana krasne boticky, kockam v nich bude teplucko. ja sa asi zajtra chystam do deichmannu, mam vykukane jedni lacne za 12 - chcem ich ako druhe boty pre pripad, keby matk ov prvych niekam skocil alebo vymyslel nejaku inu katastrofku. k tomu som obednala aj druhu budnu pre tento isty pripad, za 6evry z mmb. 🙂
tie co pisete , ze 40 od batu sa mi zda teda dost. tie nase Protetikove boli za 25.

@lucia32 mam fotit klucenku? oooo, to ju musim ale zobrat od draheho teraz som chlapov vysupla na prechadzku. 😉
a si rovnaka sikovnica ako ja, aj nie este vacsia. 🙂

lucim
23. okt 2010

ak by ste mali pocit, ze pisem nejake chaosy, tak to mi obcas dopomaha moja klavesnica, nechce sa jej pisat vsetky ciarky a pismenka , sorrryyyyy... ktoze mi tam co nadrobil? 😝

traktor
23. okt 2010

cesta, krizovatka...zastali sme na cervenu, vedla nas zastalo auto, za nim dalsie..to tretie naburalo do druheho, druhe do prveho..riadna supa...ale to je tak, ked niekto telefonuje za volantom 😠 ...sme sa tak zlakli....este dobre, ze sa to nestalo nam...

traktor
23. okt 2010

@lucim super, ze uz mas krasny usmev.... 🙂 ..aj super darcek si vybrala pre mm 😉
@lucia32 cizmicky nadherne 😉
@laurajana tiez cizmicky krasne.....matko ma za deichmanu a cislo mame 22...ja rada kupujem v deichmane...maju dobre ceny a zatial vzdy aj kvalitne topanky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre