Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
30. nov 2010

@kristina1984 ahoj ! No čo ? Už je lepšie ? 🙂

traktor
30. nov 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/traktor/albu... nech ziju aukcie a bazar 😀 😀 😉

traktor
30. nov 2010

@zmurkaz super, nech to uz tak ostane..teda vies ako to myslim 😉 @k1k2k3k4k5 , @gertka a @brinzulka vsetko najlepsie chlapcom k meninkam 😉
@kristina1984 to tie zmeny pocasia..dnes ti je uz snad lepsie 🙂
@ani3012 ty nasa sikovna kronikarka..super, ze ta ta mame 😵

ani3012
30. nov 2010

@traktor to si všetko nakúpila ? ty brďo,chcela by som byť tvoje dieťa 😀

traktor
30. nov 2010

@ani3012 😀 😀 ..ani, predala som snoopyho a tigrikove veci...tak toto mam teraz za to 😉 ...a prid..si ta adoptujem 😀 😀 😀 dcerenka moja sikovna 😀 😉

kristina1984
30. nov 2010

@ani3012 Ahoj ráno som vstávala zasa s bolesťami ale hneď som si dala tabletku a je to už ok.Ďakujem za opýtanie.
Po dosť dlhej dobe malý začína pokašliavať ale už som nasadila sirup........

kristina1984
30. nov 2010

@traktor Ano je a ďakujem,nemám rada zimu

traktor
30. nov 2010

@kristina1984 a nebudes aj ty...ze prvy priznak choroby?...teraz je vsade kopu chorych ludi...klop, klop..zaklopem, nech sa to nam vyhyba..

ani3012
30. nov 2010

@kristina1984 skús aj ty ten cibuľkový sirup 🙂
http://www.chvilkapremamu.sk/2010/06/domacky-ci...

@traktor aj ja mám kopec veci,len sa mi to nechce ,teda odfotené to už mám,ale nechce sa mi to predávať a odpisovať na blbé otázky.....tak ako napr. elastická blúzka pre tehotné a ona sa ma opýta,že do akej šírky sa dokáže natiahnuť...no a meraj 😝

traktor
30. nov 2010

ja mam rada zimu, ked sneh vrzga pod nohami..je prijemne...inak nie...a to plati aj o lete..ak je vonku prijemne teplucko a nie, že som ako spekacka vo vlastnej stave..

traktor
30. nov 2010

@ani3012 😀 s toho mam aj ja stres..ked napisu meraj...a tehu veci je fakt tazko merat..teda aspon premna..ale matkove veci..to bol super rychly obchod, pofotila som,pridala fotku matka ako v tom vyzera....baba odpisala, ze berie..nic sa nepytala....taky obchod..to sa mi paci... 😀 ..a nie, ze pomerat, a ja neviem..alebo niektore sa opytaju a potom su uz ticho a nevies co teraz...

kristina1984
30. nov 2010

@traktor Dúfam,že nebudeme chorý...ale ja mám antidepresíva tak mňa to bolí asi ztoho.

kristina1984
30. nov 2010

@traktor Tak tak nejak mám aj ja rada keď je sneh a nie len blato a zasa nie nejaké hycovky

lucia32
30. nov 2010

Ahojte kočičky 🙂

Manželia idú večer po cintoríne k hrobke a otvárajú hrob. Staršia pani sa pýta, čo to robia:
- Ale, boli sme večer v kine, tak sme dali deti zatiaľ k našim.
😝 😀

Rodičia sa ponáhľajú do kina a tak pustia svojmu synčekovi na gramofóne rozprávku. Keď sa vrátia z kina, synček si búcha hlavu o stenu a hovorí:
- Chcem, chcem, chcem!
A z gramofónu sa ozýva:
- "Chceš počuť rozprávku?", "Chceš počuť rozprávku?", "Chceš počuť rozprávku?", ...
😀

lucia32
30. nov 2010

@kristina1984 a čože antidepresíva? jeseň ti nerobí dobre? 😒

lucia32
30. nov 2010

@traktor @ani3012 tak taky obchod sa páči aj mne, ale teraz každý špekuluje 😝

kristina1984
30. nov 2010

@lucia32 antidepresíva užívam na tetaniu ale akosi si neviem nane zvyknuť.........

ani3012
30. nov 2010

@kristina1984 moja sestra ju má,začala chodiť na neurofeedback ,má za sebou 5. sedenie a cíti sa fajn-bez liekov 😉
Treba spraviť cca 25-30 sedení,aby sa to ani nevrátilo. Jedno sedenie vyjde ako u koho okolo 15 eur . skús sa o tom poinformovať 🙂

kristina1984
30. nov 2010

@ani3012 Doteraz som ani nevedela,že niečo také existuje.Mysleli si že mám epilepsiu ale potom my robili testy na tetaniu a v januári idem na nejake ešte vysetrenie

inneska
30. nov 2010

ahojte..my sme zase chorý, som bola rada, že sa dostal z tých teplôt a soplov, tak zase kašleme a znova soplíme...ja som tiež taká akási o ničom, stále som unavená a ked mám čosi spraviť, tak koniec sveta..ale dnes som bola na poradni, sme ok, dostala som už aj knižku, tak aspoň to ma teší 🙂 a nemám zimné topánky, to ma neteší 😀 darčeky nemám, ešte ani na mikuláša 🙄 neviem kedy...a tak...ani písať sa mi po pravde nechce..ja len aby ste vedeli, že žijeme 😀

kristina1984
30. nov 2010

@inneska Prajeme skoré uzdravenie,aj my akosi pokaslavame ☹

brusinka.pusinka
30. nov 2010

ahojky u nás bílo sněhově a mrazivě -7 stupňů. Jinak jsme byli v Mateřském centru malá zase řádila 😵
@ani3012 to se kupuje polská výroba 😉 a fusak náš z loňska 😵
cmuk Andrejkovi cmuk Ondrejkovi 😵

zmurkaz
30. nov 2010

Ahojte
@ani3012 - no ona je statočný mliekoholik - jej nevadí zapýtať si aj každú polhodku 😠 - teda chvála bohu cez deň .... takže ešte bojovať budeme - neboj 😖
A všetkým usoplíkovaným detičkám prajem skoré uzdravenie a
@inneska - ty čo najviac oddychuj 😵

lucia32
30. nov 2010

@kristina1984 tak to asi nebude nič príjemné 😝 Som si to našla na googli 😒 Snad sa to upraví k lepšiemu 😉 A rýchle uzdravenie, bez kašla 🙂

kristina1984
30. nov 2010

Tak a už sme sa obudili dáme papa ť a šup von na prechádzku...........

lucia32
30. nov 2010

@inneska Eričkovi cmukanec a nech ste obaja čoskoro v poriadku 🙂

kristina1984
30. nov 2010

@lucia32 Aj ja som to hľadala na googli ale až tak to zle neni...teda dúfam....uvidíme v januári

samayka
30. nov 2010

@inneska - cmukanec aj bruškuuuuuu!!!

zmurkaz
30. nov 2010

@samayka ...ako sa máte? ... ešte sa kojíte? Nemám prehľad 😅 😔

lucia32
30. nov 2010

AAAA maminky sa zliezajú 😀
Zdravíčko 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre