Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
13. jan 2011

takže ja sa už lúčim. ďakujem za debatu. zajtra dočítam, lebo niektoré ste tu vytrvalé 🙂

PaPa

sevzuz
13. jan 2011

inak aj my sme na topanky,stale sa snazi obut si tie svoje mini botky a nie aby si daval tie tatinove, tie len roznasa a vyhadzuje zo skrine alebo hadze do pradloveho kosa 😠 😠 😠 😠 nastastie kosna spinave 😉

traktor
13. jan 2011

@jajona paaaaa...a dobre sa vyspi..aby si zajtra vladala docitat 😀 😉

ani3012
13. jan 2011

@jajona ahoj Jarka !

jja som bola teraz zase pri malej,sa rozplakala ,sa jej asi nepáči v postieľke,ale brať ju nechcem,lebo na dobré sa rýchlo zvyká.Ale asi len skúša,lebo zaplače a je ticho a o chvíľku zase

lucim
13. jan 2011

snazilky snazte sa, mimiskovanie je super. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 drzkam palce. ja som este stale nepresvedcila draheho, ze by bolo fajn druhe. on je jedinacik a nemal pocit zeby mu chybal surodenec.........

inneska
13. jan 2011

@zmurkaz keby som vedela, ako je fajne bez kojo, tak by som asi aj skôr odstavila 😝 a moc ma mrzí to so spolužiačkou 😔 tuším si potom písala, že je to pravda, že?? ☹

@sevzuz to aby bolo dievča, musíš čakať do júna?? 🙂 a prsteň mi to predpovedal ešte pri prvom tehu..ono sa dá, že ti aj povie, kolko detí budeš mať..už vtedz mi určil ch, ch, d...a aj pri druhom tehu ukazoval takisto..teraz som ešte neskúšala..

@vendulacky daj si vínečka aj za mňa 😉

sevzuz
13. jan 2011

@traktor nie neskusala lebosommyslela ze to sa da az ked uz si tehu, tak vyskusam 😀 😀 😀
dam vediet
matkamate za odmenu, ze sa dobre starate o tie prve tri 😵

inak ja pisem ako blbec, ale mame pokazeny medzernik,lebo minule nam Lukasko ogrckal notas a musela som vytrhat vsetky klavesy a odvedy mi nejde poriadnemedzernik, musim do toho triesakat ako do mechanickeho stroja🙂
😖

lucim
13. jan 2011

@jajona sladke sny a gratulko k odkojovaniu. 😉

sevzuz
13. jan 2011

@jajona dobru noc

sevzuz
13. jan 2011

@zmurkaz ano snad bude 😵

sevzuz
13. jan 2011

@lucim treba pozhanat argumenty preco druhe, najlepsie princeznicku to ho moznoskor presvedci,ci? 😅

ani3012
13. jan 2011

mne sa zase deje to,že mi miznú príspevky ako traktor nedávno písala ...brrr! sa zle potom prispieva !

lucim
13. jan 2011

sevzuz aj ja nemam medzernik,uz dlho, ale nie ogrckany. len vydrapeny. uz sa drahemu nechce to furt nasadzovat aja na to nemam trpezlivost. 😉

sevzuz
13. jan 2011

@inneska ano lebov juni sa mi meni krv budemmat 28 a mm budemat starsiu krv 😎 😎 😎

traktor
13. jan 2011

@lucim a ked aj nepresvedcis..aj tak uz mate svoj poklad 😵 😵 😵
@inneska veeeeeelmi ti prajem dievcatko...aj ked neviem preco..minule som tak ..ze in a dievcatko..akosi mi to nejde...ale hrozne sa tesiiiiiiiiim..dalsie babo v rodine 😉 😵 ....a som velmi zvedavana ericka, ze ako bude reagovat.. 🙂 ..a ozaj, babo uz klopka, ci este nie?...a nadmenami ste uz rozmyslali...ja som na vsetko zvedava 😀

lucim
13. jan 2011

@sevzuz zuzi ked on ma zatial viac argumentov ...vek, ako nas uzivit,ako byvat .... ale kaslat na to, ak ma byt, bude. ak nie, kupime si psa.

sevzuz
13. jan 2011

@ani3012 ako zemiznu prispevky, to co das sem do diskusije ti niekto vymaze????
preboha 😠 😠 😠 😠

@lucim ja som ho tam nainstalovala ale fakt trieskam ako na pisacom stoji a nam chyba Caps lock uz od leta 😖

inneska
13. jan 2011

@ani3012 odlož, odlož 😀 potom sa veru zíde 😀
@jajona dobrú nocku a hlavne kludnú a pokojnú 😵
@sevzuz no ja mám už dve klávesy vydrapnuté, a zopár mi ich tiež riadne nejde..erikova robota 😝
@lucim noo, treba mm pripreť, že bude druhé a basta 😀

traktor
13. jan 2011

@ani3012 aj mne sa to deje..a niekedy sa neda opravit prispevok, niekedy da.....ten kon asi fakt starne...

ani3012
13. jan 2011

@lucim so psom je niekedy viac starostí ako s bábom 😀

traktor
13. jan 2011

@sevzuz nikto nemaze..to je len technicka chyba 😉

vendulacky
13. jan 2011

to je fajn refreshovat a mít co číst!! 😀
@lucim, X se taky nechce, snažím se ho přesvědčit, že si emma bude mít s kým hrát a my budem mít volné ruce 😅 ne jako hned, ale jako mít vůbec ještě děti..
@ani, vydrž prťka vydrž!! ty dětičky jsou lišky podšité

a kde je třeba brinzul? dlouho jsem jí nečetla ani na fb..

jinak vašim těhulkováním jsem na jednu stranu načatá do toho prásknout, na druhou stranu si říkám, že emma stačí..třeba dneska měla den, všechno vytahal co se dalo a já na to pak už jen nečině koukala, nemělo smysl po ní sklízet...taky ukousla a snědla gumu na gumování, otevřela všechny fixi, co mám v šuplíku, rozbalila všechny moje vložky na záchodě...potvora 😀

traktor
13. jan 2011

@ani3012 je..aj mi mame.a este korytnacku, skrecka, rybky...to aby som sa nenudila

ani3012
13. jan 2011

@vendulacky brin na FB upravovala priateľov,tak preto si nečítala 😉

vendulacky
13. jan 2011

jinak slavíme, už druhá prospaná noc, bez jedinýho muknutí...usnula v 19hod a v 7 jsem jí tahala z postele do jeslí 😎

sevzuz
13. jan 2011

@traktor aj ja som strasne zvedava na @inneska -u

@lucim ved vy si rozumiete ani psiknie je zly ked mate domcek, ale predsa to nie je ono 😅
ved ked budes veeelmi chciet tak ti urcite vyhovie ved ta miluje no nie?? 😵 😵 😵

traktor
13. jan 2011

@vendulacky ven..pocitala, ci sa minaju..ci bude surodenec alebo nie 😀 😀 😀 😝

inneska
13. jan 2011

@traktor ešte nekopká, zatial necítim, ani motýliky 😀 a mená, budem rada, ked sa v júni dohodneme..tak to bolo vždy, že mm až na poslednú chvílu...ale pre dievča už mám vymyslené..kedže budú obaja júlový, tak aj nech meniny majú pri sebe..a ešte predtým mm povedal, že to meno by mohlo byť, tak snád mi potom prejde 😀 a len tak mimochodom, také meno tu máme a bude mať také isté iniciálky ako erik 😀

som zvedavá, kolké pôjdete do kalendára 😀 ivka určito 😝 😀

inneska
13. jan 2011

@vendulacky už som šla písať, že či si pri tom víne nezaspala 😀

ani3012
13. jan 2011

@inneska Ema ,Ela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre