Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
16. jan 2011

a este toto vyzera dobre http://www.aplend.com/sk/chaty-tatry-holiday
a podla popisu, chaty, domceky aj ten apartmanovy dom (ponuka v lavom menu) je vsetko na jednej kope, len cena je ina

sorciera24
16. jan 2011

super, aj ja som xcela navrhnut maj, lebo uz by mohlo byt pekne, a jun, jul uz ludia zacinaju chodit po dovolenkach....takze maj je podla mna fajn 😉 nech sa ostatne vyjadria......tak sa dopiseme zatial 🙂
čas navrhnutý 12-15.5.2010 ... miesto ????????......... cena ????????

meno.............................predpokladaný počet deti.................dospelí
ani3012...........................................2.............................................2
pirinka..............................................1.............................................1-2
majkas.............................................1.............................................2
sorciera24.......................................1.............................................2

pirinka
16. jan 2011

@ani3012 to jo, 1400 je super cena, ale tam v diskuzi pod tím hotelem píšou, že těch 1400 na osobu by bylo pokud bude plně obsazený pokoj čtyřmi lidmi jinak je ta cena asi 1400x lůžko i když tam bude jen jeden. Ale možná, že to záleží na domluvě

pirinka
16. jan 2011

ty chatičky i ten fatrapark vypadají krásně 🙂

ani3012
16. jan 2011

@pirinka aj mne sa páčia 😵

kristina1984
16. jan 2011

hmm ja som za isť na stretko ale môj akosi nie ☹

ani3012
16. jan 2011

@kristina1984 šak aj bez neho ,nie 😀

kristina1984
16. jan 2011

@ani3012 bez neho asi nie...uvidíme ešte

lucim
16. jan 2011

čas navrhnutý 12-15.5.2010 ... miesto ????????......... cena ????????

meno.............................predpokladaný počet deti.................dospelí
ani3012...........................................2.............................................2
pirinka..............................................1.............................................1-2
majkas.............................................1.............................................2
sorciera24.......................................1.............................................2
lucim ................................................1 ...........................................2

🙂 🙂 🙂
ahojte,idem kuknut, co je tu nove 😉

majkas
16. jan 2011

ahojte,
u nas sa len pred chvilou zaspalo, a uz ma to ponocovanie prestava bavit. asi jej zrusim poobedny spanok alebo co.....
to uz mam z vecera prd, mozem ist aj ja rovno do pyzama a spat... 😠
aky spankovy rezim maju vase detuchy? ako dlho spia poobede?

@kristina1984 len ho pekne prehovor, ved nase polovicky sa tiez nepoznaju 😉

majkas
16. jan 2011

oprava datumu 😉

STRETKO KONIKOVIEK CS
čas navrhnutý 12-15.5.2011 ... miesto ????????......... cena ????????

meno.............................predpokladaný počet deti.................dospelí
ani3012...........................................2.............................................2
pirinka..............................................1.............................................1-2
majkas.............................................1.............................................2
sorciera24.......................................1.............................................2
lucim ................................................1 ...........................................2

majkas
16. jan 2011

no a mozem ist spat ked nikde nikoho
dobru noc 😵 😔 😔 😔

ani3012
17. jan 2011

@majkas 😀 😀 😀 Vidíš ako píšem ? A vidíš ako čítajú ? 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
17. jan 2011

krásné raníčko sluníčka a broučci 😀

ani3012
17. jan 2011

@brusinka.pusinka 🙂 aj vám 🙂

traktor
17. jan 2011

dobre ranko 🙂 ....
@ani3012 😀 😀 tak stretko v minulom roku?to nie je zly napad 😀 ..inak mame noviny, novy cas a tam je program..a tiez tam tak pisu..na prvej strane je rok 2011 a vnutri uz pisu 2010

ani3012
17. jan 2011

@brusinka.pusinka a ty sa ani nedopíšeš do tabuľky ? 😠 😀

ani3012
17. jan 2011

@traktor si nepamätáš ? hotel centrum 😀

traktor
17. jan 2011

@ani3012 😀 😀 aspon budem mat svojim vnucatam co hovorit 😀 😀 😀 ..to budu story..milan ihelnicek ivana centrum 😀

brusinka.pusinka
17. jan 2011

@ani3012 asik jěště nééé nevím co bude a jak bude a kde bude orientovat se budu až podle místa a manžela 😉

ani3012
17. jan 2011

sa chystám do mater.centra a krpaňa mi zaspala v postieľke .je povyzliekaná donaha-bez plienky 😀

ani3012
17. jan 2011

@brusinka.pusinka nééééééé ! ja sa na Karamelku tešííím ! vlastne sa na všetkých teším,som zvedavá,ako budú deti na seba reagovať

ani3012
17. jan 2011

@traktor a možno napíšeš ja knihu 😀

traktor
17. jan 2011

@ani3012 😀 😉 a mala zlata... 🙂

kristina1984
17. jan 2011

Dobré ránko tak mám chvílu čas bo išiel krpec so svokrou na poštu

@majkas No náš malý chodieva spať okolo pol 12 na obed a spí tak do tej pol 2 a potom až večer okolo 20hod.a spi až do rána niekedy snami a niekedy sam spi v postielke.On spávava pekne bez ponocovania od narodenia a niektore maminky kamosky nám zavideli ze oni nevedia co to je spat celu noc

traktor
17. jan 2011

@kristina1984 a vsetko najlepsie matkovi k roku a pooooool 😵

kristina1984
17. jan 2011

@traktor Ďakujeme 🙂

brusinka.pusinka
17. jan 2011

@traktor ajojky 😀 spisovatelko 😀 😀 i já budu číst jak vydáš knihu 😝
@ani3012 no to je malá striptérka 😀 😀 😀 u nás se sami neslíkáme jsme líní raději ať si nás někdo slíkne 😀 😀 😀 i já bych vás ráda bviděla ale pokud to bude v tatrách a nebo tak nějak daleko tak asi né , my do Tater jeden na dovču 😀 Uvidíme
@kristina1984 ahojky a gratulka malému 😵 😵 😵 velkému chalpákovi cmuk

ani3012
17. jan 2011

@brusinka.pusinka veď daj nejaké ponuky,kam by sme mohli ísť.mne je to celkom jedno kde,lebo ja to mám na obe svet.strany rovnako ďaleko 😉

lucim
17. jan 2011

dobry den krasne maminky 🙂

@ani3012 pochvala,pekne ste spustili to planovanie stretka. 😉

@brusinka.pusinka tiez som na to myslela, ze by si mohla dat typ na stretko, trebars niekde na morave - na dovolenke ste boli vkrasnom penzione, urcite nieco poznas. 🙂
@kristina1984 matkovi vsetko naaaaaaaaaaaaaaj 😵 😵 😵 😵
@traktor tvijuknihusi aj ja rada kupim a precitam, pis 🙂 😀

@majkas unas sa zaspava v poslednej dobe tiez neskor, cca opol 10tej. 2x sa v noci zobudi.spanokje jeden - 2 hodinovy. tamarka spi kolkokrat cez den? to @inneska dnes na fb napisala uplne uzasnu vec, ako spal ericko,gratulujem im.

lucim
17. jan 2011

dobry den krasne maminky 🙂

@ani3012 pochvala,pekne ste spustili to planovanie stretka. 😉

@brusinka.pusinka tiez som na to myslela, ze by si mohla dat typ na stretko, trebars niekde na morave - na dovolenke ste boli vkrasnom penzione, urcite nieco poznas. 🙂
@kristina1984 matkovi vsetko naaaaaaaaaaaaaaj 😵 😵 😵 😵
@traktor tvijuknihusi aj ja rada kupim a precitam, pis 🙂 😀

@majkas unas sa zaspava v poslednej dobe tiez neskor, cca opol 10tej. 2x sa v noci zobudi.spanokje jeden - 2 hodinovy. tamarka spi kolkokrat cez den? to @inneska dnes na fb napisala uplne uzasnu vec, ako spal ericko,gratulujem im.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre