Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
11. mar 2011

len nakukavam, ci ten vecer nie je fcul teraz now 😀 .. a inak motam ciapocku pre evicku. 😉
a vsetky vas cmuuuuuuuuuuuukkkaaaaaaaaammmmmmmm.
matulo dnes dlho zaspaval, zajtra ma karneval, asi sa psychicky pripravoval. ale dnes sa krasne kupal, robil sipky na brusko. 😅
a vie povedat JA MATI (maťi) 😵 😵 😵

zmurkaz
11. mar 2011

kuki kuk 😵

zmurkaz
11. mar 2011

@lucim to je krásne 😵 - že ja mati 😉 ...naša poviem že "uzana " 😀 😀 😀 alebo "zanka" - akože zuzana a zuzanka 😉

ani3012
11. mar 2011

@lucim dnes asi nem..síce m už spí ,ale Patrik je hore 🙄
a to už robíš pre nás ? Si vravela,že ešte máš nejakú prácu a potom sa na ňu vrhneš..Ty Ty Ty ! 😵

@zmurkaz si tak povie meno Zuzka ? Ja som krpane vybrala celkom ľahké meno a aj tak ho nepovie ...jej najoblúbenejšie slovo je "mamika" a už si to skracuje na "mika" 😝 😀

lucim
11. mar 2011

@zmurkaz zmur, ja hrda narocna matka som rovno po nom chcela, nech do toho vsunie aj SOM, ale bud sa mi rehnil, alebo z toho vyslo dom tom tam ssssssm. 😀

lucim
11. mar 2011

@ani3012 nejaka praca sa mi nepaci, co som zacala, idem to vyparat a vymysliet jednoduchsi vzor , tak som si relaxacne rozrobila tvoju. teda evickinu :D

ani3012
11. mar 2011

@lucim ja mati 🙂 to tuším len naša dajako zaostáva či čo ..ona nepovie ani "ja" ani nič vlastne..ale rozumieme jej všetko 😀

zmurkaz
11. mar 2011

@ani3012 😀 😀 😀 že mika 😉 ...no malá celkom fajn opakuje ... a ja som pre ňu mamíííííí a muž tata a Jurkovi poviem Julko alebo Juinko (akože jurinko )

@lucim .... no nie si ty náročná 😉 ...hlavne že vie, že je MATI 😵 😵

zmurkaz
11. mar 2011

@ani3012 no ale to je najdôležitejšie - personál ju poslúcha tak čo by riešila 😀 😀

lucim
11. mar 2011

@zmurkaz zuzinka je uz davno sikovna kecalka 😵 cmuk
@ani3012 evicka sa raz pomenuje, coskoro 😉
... to mi teraz frcime a vyytesujeme sa na trojici mamiiiiii tatiiiiiiiiii matiiiiiiiiiii 😵 drahy je totalne happy, konecne uz nie je Ta. ... a matko sa fakt rozkecava, kazdy den da minimalne 1 slovo (niekedy tie jeho prve slabiky, ale rozumieme si ) 🙂

zmurkaz
11. mar 2011

@lucim.... inak presne toto mi hovorila kamoška - psychologička - že jednoducho oni nasávajú a nasávajú info a potom to naraz na nás rozbalia 😵

ani3012
11. mar 2011

@zmurkaz @lucim sa baby tak teším na to stretko 😵 detičky už budú blabotať...no super..si to neviem celkom predstaviť a asi nepôjdem ani v noci spať,aby som mohla podebatovať s každou 😀

inak,malá mi štrajkuje so spaním..nie a nie sama zaspať..z tej svojej klietky už vie vyliezť,tak som jej tie tri sprušle dala preč,aby v noci pri preliezaní si neublížila a odvtedy máme problém..nechce spať,vylieza..zaspala dnes na mne...ale bola už veľmi unavená

traktor
11. mar 2011

ahojte lienocky moje 🙂

ani3012
11. mar 2011

@traktor ahoj mámo ! 🙂

zmurkaz
11. mar 2011

@traktor no nazdárek 😵

lucim
11. mar 2011

@ani3012 mozno je nieco vo vzduchu, mesiac alebo co posobi .. matko uz druhy vecer dlho zaspava, aj ked v klude, ale nie a nie padnut do alfa hladiny.
na stretku sa vykecame do sytosti, aj do rezervy ... ja si to ale radsej nepredstavujem, bude to krasny chaos. 🙂

zmurkaz
11. mar 2011

@ani3012 ...no tak toto nás ešte len čaká ... ja som rada že som zvládla dnešné zaspávanie - ale vám podiem, som bola takáááááá malinká 😀 😀 😅

ani3012
11. mar 2011

@zmurkaz ozaj,ako zaspala ?

zmurkaz
11. mar 2011

@lucim ...inak aj ja si myslím 😀 😀 😀 - presne zaradiť každého 😀 😀 😀 - jediný istý tam budú chlapi 😀 😀

lucim
11. mar 2011

@zmurkaz vidis, a potrvrdzuje sa psychologicka, ja viem, hovorili ste mi to, hovorime to ... a teraz aj na ANI - evicka nasava 😀 a potom to vypusti 😀

@traktor trakyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kukcmuk 🙂

traktor
11. mar 2011

@ani3012 este sa ti tak rozkeca, ze budes mat taaaaku hlavu 😀 ..nas matko v kuse keca..aj ked mu polku nie je rozumiet..on tak po svojom..ale uz vie aj pekne povedat...ale len doma...ked niekde vonku..tak sa zahanbi , zrychli krok alen zakrici ahooooj...a uz ho niet 😅 ..tiez vie svoje meno...povie maťo a bucha sa ruckou do hrude...,patko je pato, miska je mika a simonka je mimi..a nie som hrda..vie povedat aj jedno skarede slovo..a vzdy vie, kedy ho pouzit 😅 ..napr. ked sa potkne..alebo mu nieco nejde 😖

zmurkaz
11. mar 2011

@ani3012 ...no povedala som jej, že mlieko je tak isto choré ako jej bruško (ma videla piť cirtónovú šťavu 😀 😀 😀 - tak pochopila že mami pije fuj 🙄 ) - a som jej hovorila že ideme Jurinkovi zaspievať pesničku aby sa mu dobre spalo - tak som si ju dala do noše (babyvaku) - ale tam nechcela byť - tak hodila polohu ako keď zaspávala pri kojení - som jej namiesto prsa šupsla oblúbeného plyšáka a chytila som si ju trochen vyššie a do 5 min bola v spánkoviciach - nech si len dobré zvyky zachová 😵

ani3012
11. mar 2011

@zmurkaz @lucim ona komunikuje asi takto-len nie takou intenzitou 😀

https://www.youtube.com/watch?v=sDocL7AfIRo


ale sem tam je jej rozumieť aj pekne slovíčko

traktor
11. mar 2011

@lucim super, ze mati 🙂
@zmurkaz uzanka uz haja? 😀 😉 ...inak na stretku budete kus vo vyhode..predsa len tam budete o jeden den skôr..tak uz budete vediet , kto je kto...ja uz sa teraz drvim mena...ale stale neviem..ku komu patria... 😀 ...to bude teda...

ani3012
11. mar 2011

@traktor ešte stále ? Som myslela,že zabudne 😅

zmurkaz
11. mar 2011

@lucim 😉
@traktor ...akééééé akéééé akéééééé 🙂 .
inak naša herečka že na otázku Kde je Zuzi - ukazuje na hlavu 😅 - nikto jej to niekdy neukazoval - proste sa tak sama uzhodla, že tam býva Zuzi 😉

zmurkaz
11. mar 2011

@ani3012 😠 - nemôžem to teraz pozerať 😠 😠 😠 - hádam zajtra si pustím 🙂

@traktor - hajá - ale je prehodená v kočíku - to má naučené že tam nedostane mlieko 😅 - a veď na stretko chcem prísť v piatok - vy prídete kedy?

inak ja som hore od cca 3:00 .....

ani3012
11. mar 2011

@zmurkaz to Evi tak ukazuje ťuk-ťuk... to ukázala včera mm a sme sa tomu smiali,tak teraz,keď sa jej niečo nepáči,tak už ukazuje ....

ani3012
11. mar 2011

@zmurkaz ja a Lucim prídeme v utorok

traktor
11. mar 2011

@ani3012 predtym ho hovoril casto..uz ma napadlo, ze to mozno je len prenho lahke slovo tak ho pouziva ako pomenovanie pre vsetko...a teraz uz je to pomenej..ale ked spadne ..tak ho tam jednoducho da..bez toho, ze by ho to dako vyrusovalo..
@zmurkaz cisto ako sa len da do pi.. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre