Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

pavcik
26. apr 2011

Matýsek děkuje za gratulace 🙂

ani3012
26. apr 2011

@pavcik ako sa vám vlastne darí ? 🙂

@kristina1984 jáj ! Som celkom zabudla..ani to nemám ďaleko..ale tam radšej nechám mm šoférovať 😀

kristina1984
26. apr 2011

@ani3012 to my pôjdeme bez môjho

brusinka.pusinka
26. apr 2011

@ani3012 ani zrovna jsme se vrátili z venku, koupili jsme nové gumáky a pláštěnku, a v tescu riflíky a tričko a letní komplet kalhot s tunikou 😀 😀 😀 takže dělá modní přehlídku 😉

ani3012
26. apr 2011

@brusinka.pusinka tiež je taká herečka ? 😀 sa rada páči,že ? 🙂

@kristina1984 ak by mm robil,tak by som išla sama,ale ak bude doma, tak budem rada,ak ten čas využijeme rodinne + ja s Evičkou aj na babskú jazdu 🙂

kristina1984
26. apr 2011

@ani3012 jasne my chodievame do Hodonína každú sobotu plávať tak by som to využila aj na ZOO

ani3012
26. apr 2011

@brusinka.pusinka aké máte počasie ? U nás od včera večera leje,v noci bola aj búrka a je 12°C..ale malej to aspoň robí dobre..behá tu ako anjeliček iba v košieľke a ponožkách..teraz má akurát 38,5 a takúto náladičku:
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/ani3012/albu...

brusinka.pusinka
26. apr 2011

@ani3012 no ani nemluv 😉 jen gumáky jsme scháněly po všech obchodech máme růžové se žabkou 😀 😀 😀 a žlutozu pláštěnku se žirafkou 😀

brusinka.pusinka
26. apr 2011

@ani3012 zlatá je pusinka no u nás také deštivo ale né pořád i tak cajdame venku 😀 😀 😀

traktor
26. apr 2011

@pavcik

♥MATKO♥
K tvojim narodeninám krásnym, prajem ti veľa zdravíčka,
nech život tvoj je naplnený šťastím a máš ružovučké líčka.
______##_______##_##______________#_##____________# _____#______________#______________##______________# ____#_______________#__############_______##_______# ___#________##______###__________________##_______# ___#________####_______________________###_______# ___#________#____________________________#______# ____##_________________________________________## ______##______________________________________## _______##______________________________________# _______#____________#___________________________## ______#_________##____####________##____#________## ______#____________##_#___#______#__##_#####______# ______#______________#_#_#______#_#_#____________## ______#________________###__###__#__#_____________# ______#______________#___####__##_#_______________# _______#____________#____########____#____________# _______#___________#________##_______#____________# _______#___________#______________#__#___________# ________#__________#__##___##__##____#__________# ________#__________#_______#___##___#__________# __________##________#_______####___#______##### _______###___###_____#____________#_#######_____## _____##____________#########__#####_________##____## ___#_____________##_________##__#_____________#_____## ___###________###_____________##______________###____# __#_________##_#_______________________________#__#__## _#_________#__######______M*T*R_____________####_##__#__# _###_______#_#______##________________##____#___# ___#_________________#_________________####___________## ___##___________######_#_______________#___###_______# ____#__________________#________________#___________#### ____###__________######_______________######______##___### __##___###___________#__##__________##___#______##______### _#________############____##______##________####__________# ##____________________#_____#___##_______________#######___# _#____###__###________#______###________________#______##__# ##__##________#________#___________#___________#________#__# ##__#__________#_______#___________#___________#________#__# _#__#__________#_______#___________#___________#________#__# __#__#_________#______###############__________#_______#__# __##_##______##_______#______________#__________##___##__# ___##__#####________##________________##__________###___# _____#___________##_____________________####_________###

raona
26. apr 2011

@ani3012 no joooo, len som dala iny termin sem... 🙂 ale to zamerne... dakedy vysvetlim, tak potom sa neorientuj podla tohto terminu 😉

raona
26. apr 2011

@lucia32 dakujem .... 😉

raona
26. apr 2011

@brusinka.pusinka dakujem.

a aj vsetkym ostatnym, ktore si na mna spomenuli v den menin 🙂

ani3012
26. apr 2011

@raona zlatinko,mne aj keby si napísala že 23 týždeň,tak by som ti verila 😀

ani3012
26. apr 2011

@traktor krásne traky 🙂

ani3012
26. apr 2011

@brusinka.pusinka ja zase dážď nemusím,ale mala by som s ňou vybehnúť,nech vyskúša aj mláky 🙂

traktor
26. apr 2011

@raona @jajona
♥♥♥Sviatok dnes Jaroslava slávi,
veľa šťastia a prežite ho v zdraví,
nech sprevádza Vas samá radosť,
nenájde Vas žiadna starosť,
nech prekonate ťažké chvíle,
s pevnou vôľou, v plnej sile,
nech úsmevu jasný žiar,
neopustí vasu tvár..♥♥♥
__________@@@@@@@________@@@@@_________________________ ________@@@________@@_____@@@@@@@_______________________ ________@@___________@@__@@_______@@________________________ ________@@____________@@@___________@@_______________________ __________@@__________________________@@________________________ ____@@@@@@______@@@@_____________@@______________________ __@@@@@@@@@__@@@@@@__________@@______________________ __@@____________@@@@@@@________@@_________________________ _@@____________@@@@2@@@______@@____________________________ _@@____________@@@@@@@@____@@@___________________________ _@@@___________@@@@@@@_______@@____________________________ __@@@@__________@@@@@__________@@__________________________ ____@@@@@@_______________________@@____________________________ _________@@_________________________@@______________________________ ________@@___________@@___________@@_____________________________ ________@@@________@@@@________@@______________________________ _________@@@_____@@@_@@@@@@@@______________________________ __________@@@@@@@_____@@@@@@______________________________ ___________@@@@@_@_______________________________________________ ______________________@_____________________________________________ _______________________@_____________________________________________ ________________________@_____________________________________________ ________________________@___________________________________________ ________________________@___@@@___________________________________ ________________@@@@_@__@____@_________________________________ ______________@_______@@@__@@___________________________________ ________________@@@__@__@@______________________________________ ______________________@______________________________________________

lucim
26. apr 2011

@pavcik aj ja gratulujem, sledujem, ako sa vam dari a mam z vas velku radost, z kazdeho pokroku aj pekneho usmevu. ste krasnucka rodinka. 🙂

lucim
26. apr 2011

Inak, ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee dnes vecer, cucoriedky a ine ovocicka 😀
vy chodite v dazdi von? mne sa zatial vzdy podarilo matka ukecat, ze nie, a vymyslali sme hry.

brusinka.pusinka
27. apr 2011

@lucim no my chodíme Karamelku neukecáme ani náhodou a déšť ona miluje 😀 😀 😀 😀 😀 je jí jedno však řekne mám holínky a patěnu né nebudu moká😀 takže tak. je to prostě malá potvůrka moje 😀 😀
dneska ráno vstala a říká " jak si se vyvstavala mamiko" 😀 😀 😀 😀

kristina1984
27. apr 2011

@lucim aj my chodievame v daždi von však má gumáčiky a pršiplásť.

brusinka.pusinka
27. apr 2011
ani3012
27. apr 2011

dnes som kúpila Evičky Mickey- gumáčiiky..kupovala som bez nej,takže o číslo väčšie a nej sú akurát..ak jej dam hrubšiu ponožku,tak jej budú malé ☹
Ale chodí s nima teraz po dome aj šiltovku som jej kupila a je šťastná... 😵 😵 😵
za to maminka nie,lebo som mala poškodenú 50 eurovú bankovku..v Tescu mi ju nezobrala a kedže som an učte nemala nič,tak sa muselo pár vecí stornovať 😝
Išla som do mojej banky do Auparku-lebo v MA nám ju zrušili,že aby mi ju vymenili a že nie ?! Že mám skúsiť v inej banke ? A ja-veď tu mám účet u vás,tak som si myslela,že mi ju zoberiete vy ! Nie cudzia banka! Povedala,že je jej ľúto.....išli sme teda do VˇUB banky a tam bez nejakého poplatku mi ju vymenil,ani sa nepýtal,či mám u nich nejaké produkty..som sa na našu banku Volksbank tak nahnevala,že som išla zrušiť vkladnú knižku čo tam máme...ale bolo tam už veľa klientov a my sme sa museli poponáhľať kvôli Patrikovi,aby sme ho stihli zo školy....ale aj tak tam nenechám ani cent!!! Popozerám nejaké produkty a s tou bankou som skončila...teda ,ak nerátam hypotéku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale teraz to najhlavnejšie !!!Máme aj dresy !!! Parochňu,šašovskú čiapku a blúzku pre mňa som musela vrátiť 🙄

ani3012
27. apr 2011

@brusinka.pusinka 😀 😀 😀 😀 vyvstavala 😀 😀 😀 no parádna je ! Už sa teším,keď aj Evička začne takto hovoriť a filozofovať 😎

@lucim skús od Podhradskej DVDčko 😉 Sestra ho má a že Evička dnes celé doobedie tancovala naň..a teraz domá si pýtala kolo kolo..to ako Podhradskú 🙂

@kristina1984 videla som aj tvoju malú dážďovku,ako cupkal po barinách 🙂 😀 😵

brusinka.pusinka
27. apr 2011

@ani3012 no my viděli ty gumáčky s minni a kšiltovku ale nekupovala jsem bo malé byli strašně volné a čepici nechtěla 😀 😀 😀 myslíš ty v tescu doufám 😀 😀 😀 😀 jinak by byli jak dvojčata 😉

ani3012
27. apr 2011

@brusinka.pusinka ano v tescu..ako píšeš Minni..len my všetkému hovoríme Mickey 😀

brusinka.pusinka
27. apr 2011

@ani3012 no já nekupovala hihihi máme jiné 😉 😀 😀 😀 😀 ale máme k vašim gumáčkum na prodej tu pláštěnku s Minni 😉 nechcete? 😝

ani3012
27. apr 2011

že váhaš !!!!! 🙂

sorciera24
27. apr 2011

@ani3012 tak na taku banku by som sa aj ja z vysoka.... 😝 inak aj my sme dnes kupili gumaciky, ale od kamosky, potrebujeme len take na rozbitie na chatu 😉

ani3012
27. apr 2011

@sorciera24 ja som tie gumáky nekupovala ze veľa,boli akože v akcii za 7,5 eura...ale sú Mickey 😀
a banku úplne zrušiť neôžem,lebo máme v nej úver..ale len čo dostanem strašnú chuť na refinacovanie,tak potom zruším aj ten bežný účet....veď oni mi zobrali z MA aj ten jeden bankomat čo tu mali a výber z cudzieho navýšili tak,že 😝 😝 😝 -grcajúci....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre