Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
26. aug 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....ako vás všetky milujem 🙂 🙂 🙂
...no hamba mi, hádam po pol roku som sem nakukla... ale viete , že som verná, veď vás mám na fb.... však sa nehneváte 🙂)))))

ani3012
26. aug 2011

@zuzkalenka xixi..no čakám...bude sa volať stretko terchová 😀 😉 ale asi to zmažem, lebo potom všetkých pletiem ...

ani3012
26. aug 2011

@jennna hanba ti !!! Ja som aj zabudla,že som ti nejakú žiadosť posielala 😀 😉

ani3012
26. aug 2011

@jennna a povedz,čo "nového" si sa dozvedela po pol roku ?

zuzkalenka
26. aug 2011

@ani3012 😀 ozaj to som si iba teraz všimla 😀 😀 😀 😀

ani3012
26. aug 2011

@zuzkalenka ono keď si klikneš na môj profil,tak tam odrátava dni 🙂

zuzkalenka
26. aug 2011

@ani3012 hej, hej už viem 😉

jennna
26. aug 2011

....nedozvedela nič, lebo tak nebudem čítať.. ked mám všetky info na inom zdroji.... len ma mrzí, že jedna dievčina chcela odo mňa radu, napísala mi správu do IP ....a ja som ju našla až teraz, písala ju vo februári :(((((

ani3012
26. aug 2011

@traktor kukám kukám a aj ty si plná očakávania ...už to máš za pár,že ? 120 dní 😀 😉

traktor
26. aug 2011

@ani3012 jaj ani moja..tie horucavy mi teraz davaju zabrat 😀 ..ale tak sa tesiiiiiiiiiiiiiim 😀

gabrielkabj
27. aug 2011

@ani3012 ano ano aj ja som na FB

traktor
5. sep 2011

dobre rano, a ptfuj, ptfuj.. nech mame vsetci, skolaci aj rodicia krasny den a uspesny a bezproblemovy novy skolsky rok 🙂..u nas deti krasne vstali, vychystali sa a veselo isli..akurat matko snad prvy krat urobil vonku krik..plakal za detmi a krical simonkaaaaaaaa nechooooooooood, pod domov..môj zlaty, teraz lezi v posteli a skaredo a zaroven smutno poztera..ale bude dobre 🙂

ani3012
5. sep 2011

😀 😀 😀 😀 😀 @traktor 😉

aspine
7. sep 2011

holkyyyyyyyyyy!!!! jsem tu sem (snad po roce) nahodou zabrousila a ani jsem nevedela ze takova krasna pranicka jste sem psaly Marketce k narozeninam! 😀 Takze vam vsem dodatecne moc dekuju....jste zlate 🙂 tak zas za rok sem mrknu 😉 jeste ze vas mam na fb 😀

traktor
10. sep 2011

Sprava od bociana - dnes o 6,31 som rodinke *samayka* nechal ruzovy uzlicek stop ma 47 cm a vazi 3 kg stop dali sme mu meno ♥NINKA HASOVA ♥ stop vitaj medzi nami drobcek stop 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nina41
30. sep 2011

no neviem po akej dlhej dobe som tu konečne zavítala a ďakujeme dodatočne za priania k Riškovím narodeninám, 🙂 🙂 🙂 🙂

ani3012
1. okt 2011

@nina41 skoro 😀 😀 😀 😉

traktor
4. okt 2011

Sprava od bociana - dnes o 10.04 som rodinke *pirinka* nechal ruzovy uzlicek stop ma 50 cm a 3380 g stop dali sme mu meno ♥Verunka Bartáková♥ stop vitaj medzi nami drobcek stop 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucia32
4. okt 2011

Vitáááááj Verunko, nech Tvoje očká hľadia s údivom na tento svet, Tvoja pusinka nech sa vždy usmieva a Tvoje čielko nikdy nezamračí...blahoželáme k šťastnej novine, prajeme veľa zdravia maminke 🙂

ani3012
4. okt 2011

juchú ! naša rodinka sa rozrástla o ďalšieho člena! 😵 😵 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
traktor
5. okt 2011

@ani3012 ♥♥♥ Ty máš dnes narodeniny,
ale ja dostávam ten najlepší darček..Tvoje priateľstvo..A čo k sviatku ti priať?
Hádam zdravie, štastie, lásku od svojich najbližších,
veď to je to najkrajšie, čo ti život môže dať.
Všetko najlepšie!♥♥♥

ivet78
5. okt 2011

@ani3012 Ani, všetko naj najlepšie <3

ani3012
5. okt 2011

@traktor no táto je nádherná !

@ivet78 cmuk!

ďakujém !

zuzkalenka
5. okt 2011

@ani3012 Všetko najlepšie k narodeninám!!!!!!

ani3012
5. okt 2011

@zuzkalenka ďakujem !!!!!

beju
5. okt 2011

Kočky ahojte, nemáteprosím vás nejaké správy o iness a jej malej dcérke????

traktor
6. okt 2011

@beju inka sa ma dobre, emka je nadherne zdrave dievcatko 😉

nina41
7. okt 2011

@ani3012 ved som stále na fb 😀

ani3012
7. okt 2011

@beju pošleme ti ju sem ? @inneska aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre