Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
8. sep 2009

mrazik im vystipe licka a potom ked pridete domou tak budu spat jak dudky 😉

lucim
8. sep 2009

uz kukam fusaky na mmb

jaaaaaaaaaaaj, sanky? to nemame... kde su moje z detstva? asi ich niekto slohol mame z pivnice .... tak nist, kupit aj to? aaach jo ... taK mi napadlo ... pouzivaju 10rocne decka sanky, ked sa tam uvazuje o kupe snowbordu? oberiem o sanky segru ,ak ich este ma 😝

traktor
8. sep 2009

lucim , kukni dakde aj po bazaroch, u nas su detske sekace , aj tam som videla 😀 , sanky su fakt dobra vec /s operadlom/, v zime ked je vela snehu, kocik idetazko, sanky susuper, aj do obchodu sme tak chodili 😉 /dzedzina 😀 /

inneska
8. sep 2009

traky...vraveli sme o kozenkách, že preteká mliečko 🙂 a mrcha ešte neni 🙂 zvládneme to, ja viem, už sa celkom na to teším...aj ked to bude trochu náročnejšie, ako letné obliekania, ale no problem pre nás 🙂

lu...aj my sme mali sánky, ale zrejme dostali nohy 😠 tetnto rok ešte asi nebudeme kupovať sánky, ale na další rok určite 🙂

inneska
8. sep 2009

sa predstavujem, ako idem so sánkami do kaufiku 😀 😀

traktor
8. sep 2009

😀 😀 😀 😀

lucim
8. sep 2009

traky aj my sme uz na dedine 🙂

to mali na mysli prsne vlozky ... ja som mala vcera ukazkovu psychicku laktaciu .. kukla som na kocik, ze vsak, maly by sa uz mal zobudit na kojenie a na svetriku kolecko mokre. 😝 sme boli u susedy a ta len zasla, ze kolko mam mlieka. u nej kojim pravidelne. 🙂

traktor
8. sep 2009

joj, furt nieco preteka... 😀 😀 😀

inneska
8. sep 2009

inak nie sú zrovna najlacnejšia záležitosť 😅 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4523724

traktor
8. sep 2009

lucim u mna totez, staci ze si predstavim mateja, alebo ze by mal jest a mokro 😀

inneska
8. sep 2009

prečo si nosíš na ryby mydlo?? aby som si mohol umyť ruky od toho hovna čo chytím 😀

traktor
8. sep 2009

😀 😀 , a zo sankami by som este pocakala, estepride ich cas, pomalicky ich bude vidno aj v obchodoch/ budu dobre ceny, vypredaje/ a treba mrkat na inzeraty, pomalicky sa to rozbehne..sanky sa daju kupit za velmi dobru cenu, tie co si nasla ty , in su velmi drahe...

inneska
8. sep 2009

traky...to som narýchlo ťukla do MMb, čo tu mám otvorený 🙂 zrejme tento rok ešte bez sánok vydržíme a po zime si počkám na výpredaje 🙂

inneska
8. sep 2009

link si asi čitnem zajtra, teraz sa mi už krížia riadky 😀

lucim
8. sep 2009

tie boby sa mi pacia ... uz sa mi kyve postielka, takze budeme cucat a zalezieme .... paaaaa 😉

traktor
8. sep 2009

tak dobru nocku 😉

inneska
8. sep 2009

luci..dobrú nocku 😉

traky...vyzerajú fajne 🙂 ty teraz aj čerta vysnoríš 😀 😀

inneska
8. sep 2009

to už je zajtra?? šak teraz bolo 23h 🙄 tak idem aj ja do hajan 🙂 papa a dobrúúúúúúúúú...

brinzulka
9. sep 2009

dobre ranko 🙂 🙂 ....ja by som aj spala...ale deti nie

moja imunita skareda opica!!!!! herpes na pere, 2afty v puse, kasel.... 😠 ..asi zacnem papat ovo a zeleninu, bo co- musim si davat pozor, aby som maleho nebozkavala a aby ma nechnapol ruckou ☹

Ivet ma na ranajky zeleninu...uvidime ako pochodi...mam problem ju ignorovat...ale ze treba...3dni...aby sa aklimatizovala-to je morske prasa

aj a dnes mi konci sestonedelie 😀 😀 doktorko ma cas az 17steho...uz som 3dni bez "kridelok" uvidim vsak, ci nenastane 5ta estapa spinenia...

oblek na manducu na zimu uz k nam ide...potom hodin referencie...a foto...

reilyy
9. sep 2009

aloha ceresnicky 🙂 \

😀 😀 😀 😀 ze Ivet, som rozmyslala koho mate na navsteve brin, az kym som nedocitala vetu 😀 to kto jej dal take meno?? 😀 😀 paraaaaadne

reilyy
9. sep 2009

maly sa nejak rozhodol ze si este pospi tak idem k nemu

inneska
9. sep 2009

ránko 🙂

tak my sme dnes potiahli do krásnych 4,45h od 21h 😎teraz sme znova hore a pýtame papať 🙂 tak ideme kojiť 🙂

inneska
9. sep 2009

a dnes máme 2 mesiačiky 😵 😵 spolu s lotinkou(batt), zuzankou(kochi) a sarah(kamilecka) 🙂 gratulujem babulky 😉

reilyy
9. sep 2009

🙂 gratulujem vsetkym 🙂 nas to caka zajtra 😉

inneska
9. sep 2009

tak tebe zagratulujeme zajtra 😉 a dakujemeeee 🙂

lada82
9. sep 2009

ahoj holky! my dnes mame 3 mesice!!!
cekaji nas dnes kycle a prvni ockovani, drzte palce!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre