Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
16. sep 2009

in az tak vela, no teeeda 😀

traktor
16. sep 2009

ahoj ozi ahoj vosky 😉 , ktora z vas chcela body sdlhym rukavom tak v tescu uz maju su balene po ks ale cenu neviem , boakurat chodily a robili zlavy 😉

traktor
16. sep 2009

3 ks

voskovka
16. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a toť naše druhe dzíííííče....

ozi
16. sep 2009

inn, nebila, ale občas som aspoň nakukla, bolo pekne, tak sme boli stále vonku 😉

teda, vy ste véééééľkí, nedivia sa ľudia, keď povieš, že má 2?

inneska
16. sep 2009

ahoj voski 🙂 davidko je frajer 🙂 a mne včera napršalo do kočíka, kým som návštevovala u babky 😠

traky..no my takto spávame cez deň, dnes mi normálne spal až 1 hodinu v kuse, od pol 2 do pol 3..a potom obvyklé 10-15 minútovky 😀

traktor
16. sep 2009

a som matkovi kupila bazen , vyzera ako zaba , je tam taka strieska a k tomu bolo 50 ks lopticiek a stal do 120 korun....no nekup to / bazen bude mat v lete a lopticky som mu uz supla do stanu,uz len cakajuked zacne liezt 😀

voskovka
16. sep 2009

my sme mali pred 2tyždnami 6,5kila..... už nam zakazuju priberať... 😀

voskovka
16. sep 2009

traki a kdes to kupila? 😕

traktor
16. sep 2009

in radsej nech je hore cez den a v noci ta necha vyspat 😉

inneska
16. sep 2009

ozi..aj vy máte pekné miery 😉 a diví sa vela ludí 😀 kto pozná, tak sa už nediví 🙂

traky...bodynka zháňala jennka, asi jej písnem IP 🙂

leniccka
16. sep 2009
ozi
16. sep 2009

voski, jéééj, je zlatý, krásny macko 😉

traktor
16. sep 2009

maju v tesscu je v cervenej a zelenej farbe, maju tam velke zlavy.....maly aj cisto lopticky 100 ks ale tie sa mi neusli,

traktor
16. sep 2009

po 25 korun

voskovka
16. sep 2009

leni----trochen velke nie???? 😀 aj my ten modry overal mame velky...

inneska
16. sep 2009

voski..aj adamko je krásny macík 😉 no aj vy ste riadne ťažký 😀

traky...furt to vravím, že takto je to lepšie, že spí v noci 🙂

voskovka
16. sep 2009

no ja mu stale vravim cica nežer...a on prd na to...ešte vaic papa... 😀 idem off lebo musim žehliť kym drobaci spia....

ozi
16. sep 2009

leni 😉 , ktovie čo si tak myslí, keď tak hľadí 😀

leniccka
16. sep 2009

voski, no na zimu bude akurat pri tempe akym rastie tak aj maly... uz mam kupeny aj druhy ale biely 🙂 a samozrejme vacsi, aby sme v nom boli cca do jari snad... ved v tej najvacsej zime pojdeme do sportaku 😉

leniccka
16. sep 2009

ozi, vies co si myslela... "na co ma teraz obliekaju do maca ked je vonku 30°C?!?!?!"
lebo sme jej skusali ze ci jej bude dorby, tak sme ju do toho navliekli, a veru ked sme boli minuly vikend v MT tak sme ho aj vyuzili, bo tam bola zima a skarede pocasie...

ozi
16. sep 2009

leni a vy koľko máte?

leniccka
16. sep 2009

ideme v pondelok na poradnu tak budem vediet presne cisla, dam vediet 🙂
ale este sme stale zlte, a kazdy mesiac nam beru krv, a dokina povedala ze mala je anemicka a budeme musiet papat dake lieky alebo vitaminy... 😒

inneska
16. sep 2009

traky..kurňa, k vám sa oplatí ísť do tesca na nákup 😀 v piatok skočím do našeho pozrieť 🙂

leni..dokonalý macko 😀 je zlatá 😉

voski papa 🙂

inneska
16. sep 2009

ťukám jedným prstom 😀 chce byť erik na rukách 🙂 a práve sa ogrcol celý 🙄 tak ideme sa prezliecť 🙂

traktor
16. sep 2009

inu nas su 3 tesca...2 nove ..tam maju stale prd a v starom maju uzasne veci ... som nevedelakam skor kuknut , a kedze uz vsetko mame tak som /aby som tamnebola zbytocne/ zobrala aspon ten bazen 😀 😀

inneska
16. sep 2009

traky..aby si nedrala nohy nadarmo 😀 😀 😀

ozi
16. sep 2009

som si odskočila, svokra volala, Samko bol u nej , kým sme boli v poradni. Dala som Samkovi Sašku k telefónu, to ste mali vidieť ako si pokecali 😀 , Samkovi sa strašne páčilo, ako mu zakaždým odpovedala, sa smial, boli zlatí, škoda, že to nemám na kamere 😵

leniccka
16. sep 2009

ja som zistila ze v MT tescu maju lepsie detske veci ako u nas v BB, neviem cim to je... ci to tam nik nekupuje a tu to vsetci hned rozoberu alebo preco... tak som tam kupila piskotke krasne tyrkysove saty, bundicku a capacky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre