Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inneska
15. aug 2009

gabi...zatial som len raz, v palacinkách jedla tvaroh, ale je to mliečny výrobok, tak sa môže 🙂 aspoň ja nevidím dôvod ho nejesť 🙂

mon 😉

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inneska
15. aug 2009

my sme spolu hrali žolíka mon?? 😕

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
josifek
15. aug 2009

monr.....no teda a co tam píšou?
Inesko tak nauč i manžu né 😀

inneska
15. aug 2009

mon...to máš čítanie na dobrú noc?? 😀

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabrielkabj
15. aug 2009

to aj vy ste také unavené? Ja ano by som spala v kuse 😀 😀 😀

josifek
15. aug 2009

aha tak to my neřešíme my kopíme jen příští rok nosičku na hory a to je vše 😀

inneska
15. aug 2009

mon...jááj, naša andrejka, som rozmýšlala, že kto to je 😀 ktovie ako sa jej darí s mrňúsom u svokry 😅 a inak ked sme spolu nastúpila, tak tá tehulka, čo odchádzala na cisársky, je tiež koníkovka ´baluu´...chodí na rodili sme na antolskej 🙂

josi...mm neni na takéto spoločenské hry 😅 som ho kedysi už lámala, ale nedal sa..

inneska
15. aug 2009

gabi..som unavená, ale dá sa vdržať...dnes som si s erikom zdriemla 3 hodinky poobede, nechcel inak zaspať ako na mne, tak zaspal a ja s ním..ale velmo dobre mi to padlo, ten spánok 🙂

josifek
15. aug 2009

no nic jdeme krmiti a pak hajinkati a vám přeji sladké snění mamulenky 😉 😵 😵 😵

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inneska
15. aug 2009

josi...tak karamelke dobrú chuť a potom obom dobrú nocku 😉

mon..ale že je z koníka som nevedela, až ked som prišla z nemocky a písala na koňa, tak sa mi ozvala, že sme sa stretli na izbe 🙂

gabrielkabj
15. aug 2009

tak na mňa ta unava doľahne až ku večeru ale inak dá sa... 😎

aspine
15. aug 2009

Hlasim se do nocni smeny 😉 jeste ze jsem vas nasla 😵
tak o cem se drbe? 😕

ahoj inn polstarek je objednany 😉

dneska jsme byli na vylete v Domazlicich na chodskych slavnostech 😎 bylo to super...krasny pocasi...ale trochu moc lidi a hluku. Male se moc nelibili skotsti dudaci 😕 ....vrestela jako kdyby ji na noze braly....ale asi to bylo i hladem a horkem a tolika lidma 😅 tak dostala napapat a zase za chvili usnula v kocaru.....no ale jak se lidi koukaj kdyz jedete s kocarem kde vresti dite jak pri poslednim tazeni...no to je teda matka kdyz neumi utisit svoje vlastni dite 😠 😅
ale jinak to bylo fajn a rada jsem zas vyrazila mezi lidi 😵

ale ted uz jsme hezky doma a mala ve sve postylce krasne spinka...napapana a spokojena 😵

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inneska
15. aug 2009

na mňa vždy dolahne, ked dlhšie hladím do pc, začnú ma oči bolieť a tým pádom mi začnú aj klipkať a je to na spánok 😀

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabrielkabj
15. aug 2009

aj vaše detičky chcu stále byť na prsniku lebo Ella aj každú hodinu niekedy a potom sa mi zdaju moje prsia take prázdne ako by sa nestihli ani naliať s mliečkom ale v noci ked spi aj 4 hd v kuse tak sa naleju pekne tak asi mam mliečka dosť...

inneska
15. aug 2009

mon...a možno si nebola istá, tak sa nechcela ozvať...až ked potom čítala, tak sa uistila, že som to ja 😅 ja tiež keby nie som si istá, tak sa neozvem, aby nebol trapas 😀

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inneska
15. aug 2009

aspi...to musia pochopiť, že malé bábo nebude stále ticho 🙂 nás čaká výlet o týždeň v sobotu, tak som zvedavá, aký bude erik a ako to zvládneme 😅

gabi...presne tie isté pocity mám aj ja..cez deň stále cucá erik a mám pocit, že sa mlieko ani nemá čas tvoriť 😀 a on by aj každú pol hodku bol schopný papať 😅

inneska
15. aug 2009

človek sa nechce strápniť, ak by sa netrafil 😀

gabrielkabj
15. aug 2009

in tak si ma trochen upokojila som rada, že nie som v tom sama ale neboj všetko je ok a budeme dlho dojčiť

inneska
15. aug 2009

gabi...a majú to tak viaceré, sme to tu už preberali 🙂 neboj...pokial malí drobci neplačú od hladu, tak je mliečka dosť 🙂

gabrielkabj
15. aug 2009

ja len som sa bala lebo pri Sarke som ho mala omnoho viac až mi striekalo 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre