Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
20. sep 2009

ano Ani dobre pise mne kazala dokina aj cumel aj klobucik poutierat tym nizoralom dokonca aj ja si mam raz za den bradavky s tym utriet

traktor
20. sep 2009

ani aj by som dopila...ale mnetake nechuti ..ja nepijem ani kavu, ani vino ani alkohol len cistu vodu s vodovodu...strasne ze? 😀 😀

lucia32
20. sep 2009

ale s candibene vidno aj účinok, ten borax je prežitok aspoň u nás 😝 boraxom som jej vytrela plienočkou až skoro dočista a na druhý deň sme to tm mali znova 😝

zaba2707
20. sep 2009

neviem co je to borax my mame ten nizoral v tbl a je fajn 🙂 zabera

zaba2707
20. sep 2009

no idem sa trosku oclovecit vyzliect sa konecne z pyzama :-d polovicka prave pracuje na obede uz som aj dost hladnaaa a potom pojdeme von stavime sa po babinu a asi zajdeme na zeleznu studnicku

majkas
20. sep 2009

ahojte,

vy fakt nemate co robit? som chcela ze docitam od vecera poobedia od stretka ale ani sa nejdem snazit 😎

som dala aj ja foto zatail bez popiskov zo stretka zatial do svojho albumu, neviem ci sa to dava do nejakeho spolocneho, ked hej napiste mi niekto do IP meno a heslo kam
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

a este sme dali aj zopar tamarkinych, traki pokukaj jaku budes mat nevestu 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

majkas
20. sep 2009

no a som strasne rada ze som vas vsetkych videla, sice sme boli len kratko ale aj tak som sa tesila. dufam ze dame v zime to dalsie

idem pomoct mm s obedom, ale hadam vecer pridem
papa a peknu nedelu zelam

traktor
20. sep 2009

no majka ja som hovorila, ze sme si dobre vybrali, nasa nevesticka je najkrajsia 😵 😵 😵

ani3012
20. sep 2009

traky
ale neboj,v tom kuriatju to pivo vôbec nieje cítiť 🙂

ani3012
20. sep 2009

inak som zistila,že ten zvýšený rod.príspevok ani ja nebudem mať.Síce poberám teraz materskú,ale je menšia ako rodičovsky príspevok ,takže mi to teraz dorovnávaju.A podľa kritérii
"ktorí sa rozhodli pre osobnú starostlivosť o dieťa, stratili svoj pracovný príjem a spĺňajú podmienky nároku na materské. "
tak druhé kritérium nesplňam.No neva 🙂

traktor
20. sep 2009

ani daj si predchadzajucu stranku, tam sa o tom pise...este nic nieje iste...mozno s toho nic nebude....

inneska
20. sep 2009

tak sme najedení, erik mi zaspal...po urputnom boji s hovienkami 😀

inneska
20. sep 2009

čítala som si tému o tom príspevku...takže ešte nič nieje isté 🙄 neviem, prečo im všetko tak dlho trvá kým to schvália...

inneska
20. sep 2009

a teraz tu nikto nieje?? 😕

inneska
20. sep 2009

majka...tamarka je krásnučká 😵 😵

a všetky fotečky zo stretka sú parádne 😉

traktor
20. sep 2009

in a kto vihral erik ci hovienka? 😀 😀

traktor
20. sep 2009

vyhral

inneska
20. sep 2009

vyhral erik 😀 pretlačil všetky hovienka a bublinky von 😀 😀

inneska
20. sep 2009

traky...mäkké, tvrdé 😀 hlavne že sa rozumieme 😉

traktor
20. sep 2009

inac nemam nic proti dochodcom ale pre nich sa peniazky raz dva najdu, raz dvaodklepnu...ale na detoch sa tu furt setri... 😠

traktor
20. sep 2009

in a na tamarku len jednym ockom kukaj , ta je uz nasa 😀 😀 😀 😀

inneska
20. sep 2009

traky, lebo dôchodci môžu voliť, deti nie 😠

inneska
20. sep 2009

my máme predbežne zarezervovanú silvinku od malky 🙂

traktor
20. sep 2009

len je to smutne, na jednej strane chcu aby sa rodilo viac deti a na druhej strane nic preto nerobia...

traktor
20. sep 2009

to je super same konikove lasky 😵 😵 😀

inneska
20. sep 2009

dali na 2. a 3. dieťa príspevok a zvýšili prídavky o 70centov 🙄 nám prišiel vhod ten príspevok, škoda, že teba to obišlo ☹

traktor
20. sep 2009

co uz...ved dalsim detom netreba, ie nepapaju, nekakaju...tak naco, ziju z lasky

traktor
20. sep 2009

idem kojit,uz sa spachtos hlasi, 😀

inneska
20. sep 2009

myslím, že mali by viacej hlaieť na tie deti...oni potrebujú toho najviac a dostáva sa na ne najmenej peňazí 🙄

inneska
20. sep 2009

oki 😉 a za 7 minút si späť 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre