Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

leniccka
22. sep 2009

a tu zas nik nie je??? 🙄 piskotka spinka, tatinko tiez 😉 len ja som lestila vsetky zrkadla v byte = 3 velke od stropu az po zem a 2 male 🙂 no mam aj tak dost... etse tu na mna zmurka vysavac ale keby sa mi tak chcelo ako sa mi nechce 😅 snad ukecam draheho.... ja mu na oplatku ozehlim veci 😝

samayka
22. sep 2009

ahojky maminy

brin - všetko najlepšie k deviatemu výročiu tvojej 18-ky !!!!

my máme za sebou hroznú noc a ešte horší deň... mômu mamíkovi sa pohoršilo a zajtra ide znovu do nemocnice, prišla som k nej autom že ju zbalím a keď som chcela odísť už som nenaštartovala.. našťastie som mala zo sebou aj kočár, nie len autosedačku.. tak unavená ako havino som sa kočárovala domov. drahá nie a nie zaspať, vyškierala sa na mňa z kočáru o dušu a len by to kecalo a komunikovalo... našťastie teraz zalomila, tak mám chvílku pre seba - a pre vás.

tiež mi hoďte heslo k julovčiatkam - mám síce len pár nerozmazaných fotiek, ale mám 🙂

jennna
22. sep 2009

ahojky...typické asi že tu nikto nie je.....

my sme boli dnes na poradni....naša Dianka za mesiac pribrala 550g...má 4750g.....ja viem, nie veľa, ale vraj stačí, ona je taká dlhočizná štíhla, ved má už 70cm ... 🙂 ....dokina povedala, že to bude riadna modelka....
a boli sme sa očkovať....booožinkúúú....to bol nááárek....mi išlo srdce popukať...a nie a nie ju utíšiť....,ale už sme domka, napapkala sa a už spinká....dúfam, že to do rána zvládneme bez potiaži.!!!

a stále papkáme každé dve hodinky a v noci dva krát....

už u niektorej z vás, čo ste mali "rastový šprut"....ustali chute vášho dieťatka....
ja to normálne už aj pociťujem na sebe, potrebujem veľa spať, hrooozne ma bolí chrbát a celkove nejako nevládzem...môže to byť tým....??? cítim sa ako "vydojená krava".... 😀

jennna
22. sep 2009

samayka....držím palce maminke, nech sa jej polepší!!!

lucia..to sa už ozaj tak tešíš do tej práce???

leni ahoj....mám pre teba "šňúrku"...

leniccka
22. sep 2009

cauko jennn, musime dat to stretko... ja som v meste skoro kazdy den 🙂
piskotka este spi, inac my mame okolo 60 cm a 5820g !!!!! maly sumo ta moja micka 😀
este sme nemali ockovanie, ale ideme zajtra na gastro a dokina povedala ze 3 hodiny pred papanim... a my jeme tiez kazde dve hodiny 🙄 tak som straaaaaaaaaaaasne zvedava ako to bude zajtra vyzerat

jennna
22. sep 2009

leni..okey...rada sa stretnem aj tento týždeň ešte

aj ja mám papier na sono bruška...kvôli tomu podozreniu na reflux

leniccka
22. sep 2009

ja pojdem vo stvrtok alebo piatok isto este do mesta, ku ocnej pre sosovky, ale ja chodim okolo pol 10 z domu... to som o 9,45 v meste, mojim tempom...
a stale zvrackate??? piskotke ubehne vzdy ked sa velmi zasmeje 🙂 taka riadna slinka, dnes dala susede na sedacku 😀 ale jej maly mi dal minule na vankus, tak sme si kvit 😉

leniccka
22. sep 2009

piskotka sa mi prebera uz asi 45min a furt sa jej nedari uplne prebrat... stale sa trosku pomrvi a znova zaspi 😀

jennna
22. sep 2009

tak daj vedieť kedy presne a ja dobehnem

jennna
22. sep 2009

neviete či po očkovaní sa môže kúpať???

traktor
22. sep 2009

jennn mozes kupat, aj davaj na nozku obklady / najlepsie je namocit kapesniky a obviazat babu nozky / vymenit az ked je uz suche resp. teple/nedavat nohavky, podlozit dekou a prikryt, a preventivne proti teplotke a bolesti panadol sirup . teraz moze byt ok a cez noc moze zareagovat , opuchnut nozka tak preto preventivne

jennna
22. sep 2009

traki dík....dala som preventívne aj homeopatiká dáke, čo mi dala doktorka

a pred chvíľou som ju krmila a prvý krát som jej ponúkla aj druhý prsník, lebo mi mrnčala na prvom a vypila druhý.....dúfam, že mám stále dosť mliečka!!!

traktor
22. sep 2009

to je tym ze uz je aj starsia, tak potrebuje viac papat, acelkovo deticky okolo toho 3 mesiaca akby viac vymyslali, chcu viac papat ale to sa ustaly 😉

jennna
22. sep 2009

no lebo niekedy chce už aj po hodine a pol

traktor
22. sep 2009

neboj ono sa to ustaly, viac menej skoro vsetky babetka okolo toho 3 mesiaca su viac hladne / presla som si tym u vsetkych 4 😉 /, ale ono to prejde, len to netreba vzdavat a treba kojit....

jennna
22. sep 2009

no hlavne, že mi priberá, aj ked nie najviac....ale pomaličky a isto.....

nechcem sa kojenia vzdať!!!!!

jennna
22. sep 2009

len to už aj dosť na sebe cítim fyzicky.....bývam unavenejšia a všéétko ma bolí, najmä chrbát...súvisí to???

traktor
22. sep 2009

ano , je to spojene s kojenim, ...bolest chrbta, mozu ti vypadavat vlasy , problemy zo zubami, unava, mastna plwet.....treba vela pit, papat vitaminky... teraz je mliecko pre babo velmi dolezite kvoli imunite...ked dokojime, dama sa doporiadku 😉

traktor
22. sep 2009

dolezite je ze pribera, nemusi byt najbaculatejsia na svete 😉 , je krasna, zdrava , dlha , pribera, tak bud spokojna 😉

jennna
22. sep 2009

dakujem traki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

voskovka
22. sep 2009

ahojte....my sme dnes boli u dokiny na mlieko a maly ma 9tyždnov a 6600g.... 😀
s davidkom sme boli na kontrole,lebo včera mal kliešťa....nad zadkom...

traktor
22. sep 2009

halo halo, nocna smena kde ste? 😀 😀 😀 , zacnem strhavat premie ci co? 😀

traktor
22. sep 2009

vosky tak mas tiez riadneho macka 😉 , a ako s kliestom, dobre?

adka12
autor
22. sep 2009

Halóóó kde ste všetky? Uspávate? Ja to už mám pre dnešok za sebou, babulka už spinká. Dúfam, že vydrží aspoň do piatej spinkať.
Čo je tu nové? Dnes je Seška asi jediný oslávenec tu.

traktor
22. sep 2009

no zacnem odpocitavat a premie mate fuc.... 😀

traktor
22. sep 2009

adkatak vsetko najlepsieeeeeeeeeeeee 😵 , aj my uz sme okupkany a davno spime...dnes je tu nejak podozrivo ticho....

traktor
22. sep 2009

adi a ako, uz pasiete koniky?

traktor
22. sep 2009

no tak 5

traktor
22. sep 2009

4

traktor
22. sep 2009

3

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre