Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
19. aug 2009

...a este niekolko frajerskych nohavic na jesen a zimu, tie su fakt super.
majkas fakt peknucke a vyborna cena 🙂

majkas
19. aug 2009

ahoj luci,

tak vam zavidim tie jazera... my chodime sice k drazdiaku ale len kocikovat 🙂 nejako nemam odvahu sa tam vycapit s malou a navyse nemam plavky, ktore by mi boli dobre. este spodok aj hej ale vrch maly 😀

rei dobre vtipy 😀

josifek
19. aug 2009

ahojky holky my jsme měli také pěkný dník, nejdřív jsem se synem nakoupili věci do školy nechali jsme v tescu 1800kč a malé jsem koupila dvoje polodupky a dvě body dohromady za 250 kč 😉
ajkas ....moc pěkné 😉

wydata
19. aug 2009

ahojte mmaminecky, vy mate teda stastie ze vam babetka zuzlu cumlatko, ta moja krasotinecka vobec nece ani dlhy ani kratky ani gumeny a ani silikonovy... dokonca som na nu skusila taky tri ze som ho cely postriekala mlieckom ale nist...
ale co som naozaj rada,my sme zabuvali dneska 2 krat po asi tyzdni ci dvoch bez placu kolikoveho,jupiiiiiiiiii 🙂)

majkas
19. aug 2009

samy nestras, Tamarka najdlhsie plakala v nedelu ked to zacalo fakt asi tych 20 min co som tu uz pisala, a postupne sa dlzka revu skracuje co sa o intenzite hluku neda povedat... dneska to bolo najprv 5 min, potom 1 min ticho, potom zas asi 2 min, ticho a este minutku a potom uz definitvne ticho
ale zaujimave boplo ze sa mi nespinala tak ako ked ju boli brusko, len akoby sa jej v hlavke zrazu nieco preplo a zacala plakat.. ale ved take deticky maju este kratkodobu pamat, a ani neviem co take negativne by si mohla pamatat..

josi ahoj

traktor
19. aug 2009

ahojte 😉 , tak lucim do tesca sa ti ani neoplati ist si myslim, ak maju aj nieco pekne tak len na male princeznicky a na chlapcou akosi zabudli 😖 , ja uz okukujem nejake prechodne bundicky a nikde nic neviem najst...tak neviem, prepichneme matejkovi uska a urobime z neho aspon na chvilku dievcatko, aby som ho mohla pekne obliect, ci co? 😀 😅

lucim
19. aug 2009

majkas isli sme neskor, ked uz nebolo take slnko a maleho som mala pod slnecnikom.
a neplavala som tentoraz, baby nesli a vykecavali sme sa ... som si kupila tankiny na tuto sezonu, do starych plaviek cisterny nevlezu . 😉

samy ahooooooooooooooooooj ... este som sa do toho o spanku nezacitala, ale mam to ulozene. 😉
mia tiez mate za sebou uspesne nakupy. 🙂

traktor
19. aug 2009

a dnes neviem kedy pojdem spat, stale myslim na tu kamosku, az mi srdce trha.... ☹

adka12
autor
19. aug 2009

Ahojte 😉
Majkas a to majú na všetko detské oblečko tú 30% zľavu? My máme stále teplotu 37,2 a malá je strááášne nespokojná. Ani riadne nepapá , lebo má plný noštek a stále len mrká a plače ☹

traktor
19. aug 2009

adka prebaby maju uzasne veci, a za super ceny...krasne 😉

josifek
19. aug 2009

Lu ...my raději chodíme nakupovat dřív pak je všude moc lidí a já to nemám moc ráda, tak už si nemusíme dělat starosti že je třeba něco schánět 😉

majkas
19. aug 2009

ahoj traki, a tu v hypertescu v petrzke maju na chlapcov take pekne veci a ja bundicky mali chlapcenske a dievcenske nie, som si prave myslela ze skoda ze namame chlapca 😀 asi ej v petrzalke viac dievcat 😉

luci ja furt rozmyslam ci si plavky kupit ci pockam na dalsiu sezonu ked uz budem "postavovo zastablizovana" 😀

josifek
19. aug 2009

Adko....a odsáváš?

lucim
19. aug 2009

traky cauuuu , uska mu neprepichuj, existuju aj klipsove nausnice 😀
ahoj adka 🙂

traktor
19. aug 2009

ahoj majka, tak u nas je to naopak,pre dievcatka maju neskutocne veci, nohavice, saty, topanocky od vymyslu sveta, a uz aj bundicky na chladne pocasie a pre chlapcou dokopy 3 kusky a aj to male ... 😠

josifek
19. aug 2009

traky u nás zase naopak moc věcí na chlapce a málo na děvčátka 😉

traktor
19. aug 2009

luci cau ..a dam na tvoju radu 😀 😀

josifek
19. aug 2009

no nic tak tady budu mít asi tři dětičky, můj manžel asi donesl jako dárek z práce virózu a mladej si také stěžuje, asi budou ležkat spolu v pokojiku ☹ Snad to Karamelka nechytne 🤐

majkas
19. aug 2009

ahoj adka, hej na vsetko oblecko

josi, hadam nie, ma imunitu z mliecka (aspon teda ked kojis 😉 )

traky urobime barter?

traktor
19. aug 2009

aj moj matej je prechladeny, od vcera / dnes je mu ovela, ovela lepsie/ davam mucosolvana velmi nam pomohol nosny sprej mar. a spinka v autosedacke velmi sa mu tam paci , prespi cely den / tak ako vzdy 😀 /, pretoze je vo vyvysnej polohe a dobre sa mu dycha... odobrila nam to aj dokyna

josifek
19. aug 2009

tak zatím se mějte jdu uvařit lípový čaj s medíkem a jdu si lehnout k malé 😉

josifek
19. aug 2009

Malá asi jo ale oni ti chlapy to moc nezvládaj, víme sví. Všem peknou nocku a klidné spinkání, a papkání 😉

traktor
19. aug 2009

josi tak dobru noc 🙂

adka12
autor
19. aug 2009

Josifek ano, soplíky odsávame a striekam vincentku do nošteka. Myslíte, že tá vincentka bude mať nejaký účinnok? Lebo striekam od obeda a zatiaľ žiadna zmena. A ona tým že je uplakaná, tak sa jej tvorí ešte viac soplíkov 😢

majkas
19. aug 2009

josi tak daj aj im trochu mliecka 😀 a dobru nocku

traktor
19. aug 2009

ja som si tiez myslela, ze matej bude chraneny ked ho kojim no ale co uz...to je tymi zmenami pocasia, rano chladno, potom neuveritelne teplo...clovek nevie co si ma ani obliect....

josifek
19. aug 2009

Adka má to jen učinek na podrážděnou sliznici , takže stříkej tím nic nezkazíš 😉
Pak pa kočenky 😉

traktor
19. aug 2009

adka a skus dat malej aj 3 kvapky rano a3 kvapky vecer fenistil, nam kazala dokyna, ze to tak uvolni sliznicu...

lucim
19. aug 2009

traky tvojej kamosky mi je luto a rozhodnutie je na nich 😔

adka vincentka pomoze regeneracii a lahsie sa zbavi soplikov, koky dobre radia. len nadcha trva tyzden ... vydrzat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre