Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
29. sep 2009

Ineska na plavčo jdeme příští týden a plaveme i doma ve vaně moc si to užívá,je u toho celá vyřechtaná 😀 😀 😀

josifek
29. sep 2009

Jen co manža vyléčí rýmu donutím video zformátovat a dám do placu 😀

babyzuzana
29. sep 2009

josifek vy uz chodite na plavanie???

josifek
29. sep 2009

babyzuz jojo chodíme 😀 zatím jenom vaničkujeme ale malá je nadšená 🙂

inneska
29. sep 2009

čo mi dnes erik vystrájal vo vaničke..som sa nestačila diviť...začal rukami, nohami trepať, som myslela, že mi vyletí z ruky...a vody naokolo 😀 tuším ho začnem člapotať vo velkej vani 😝

josifek
29. sep 2009

inesko no pozor ať ti z vaničky neuteče 😀 😀 😀 😀
Naše Karamelka se odráží jak ve vaně tak i na přebalováku je jak housenka doktor dneska čuměl 😀 😀 😀 😀

lucim
29. sep 2009

jaaaj, este stalesom nevolala kvoli tomu plavaniu 😖 nemohli by ste sa o tom rozpravat cez den? 😉

josifek
29. sep 2009

Lucim já ti to zítra připomenu 😉

lucim
29. sep 2009

mia to si zlata 🙂
ja mam super sekretarku, ale robi len na nocnych, takze cez den som bez pamati. 😝

babyzuzana
29. sep 2009

a tej sekretarke si dala dovolenku??? kde sa flaka?

josifek
29. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 jo hold já budu na ranní 😀 😀 😀 😀 😀
jdu kukat na kuchaře jak dává hospodu do kupy 😀 😀 😀 😀 a mlsám zbytek žemlovky 😀 😀 😀 😀
objevila jsem hrušky zítra jsou upečené v lineckém těstíčku a mandlema a jablíčka v županu 😝 😝 😝 😝 😝

babyzuzana
29. sep 2009

uz som "upratala"
inn dakujem za hlasku bordel v byte, stastne diite, uz sa toho drziiim

inneska
29. sep 2009

sadila som ryžu 😀

veru, sekretáriš tu dlho nebola 😝

zaba2707
29. sep 2009

ahooooooooojteeeeeeeeee bambule ako sa mate? idem hodit par novych foto boli sme u babiny na predlzeny vikend a dnes sa podarili super fotocky 🙂

inneska
29. sep 2009

josi...mala som ten pocit, že mi ujde 😀 z tej vaničky...asi mu zajtra napustím velkú vanu 😀

zuzi...nemáš za čo 😉 aj nabudúce ti to pripomeniem...

inneska
29. sep 2009

žabi...ahooj, tak sa na ne tešíme 😵 😵

lucim
29. sep 2009

no jo a ja ako velka boss budem aj na rannej aj na nocnej, taham 24ky 😀
inn ja som dnes prvy krat na noc nesadila ryzu, dala som hrozno, bude az takto vecer.

aleeeeeeeeeeeeeex, dovolenka skoncila, kde siiiiiiiiiiiiiiii?

zabi sme zvedavky 🙂

josifek
29. sep 2009

Inesko tatino koupe jen ve velké vaně s lehátkem já ve vaničce 😀 😀 😀 i syn ve vaničce 😀 😀 😀 😀 A on koupe nejčastěji 😀

lucim
29. sep 2009

prezvonila som sekretarku na pager 😀

josifek
29. sep 2009

Zaba jsou skvělé fotečky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 my takové také měli už jsou ve skleničkách, celý dlouhý víkend jsem zavařovala 😀 😀 😀

alexarisko
29. sep 2009

uz som tu uz som tu, tu som, uuuuuz som tu , fuuu, co sa deje?

josifek
29. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

zaba2707
29. sep 2009

bolo nam supis ale dnes sme mali taky doooost zly a tazky den ... celou cestou od nasich drobec zalostne reval, nic nezaberalo, ani RR, ani napapanie, ani vodicka, ani mojkanie, ani nosenie na rukach ziadna poloha boli sme zufali ... potom sa asi z toho revu unavil a zaspal na chvilu 🙂

lucim
29. sep 2009

zabi to je dobreeeee, super farmar filipko 🙂 😵 😀

babyzuzana
29. sep 2009

no de si holka?
ta tu musime prezvanat aby si sa uracila? no kde sme? 😀

zaba2707
29. sep 2009

tak ze sup zastavime sa v hypernove uz tu v BA iba na pecivo ... maly buval a ako sme zobralli rozky a ze este skocime sunku tak spustil ale tak strasne ze ja som nechapala jasne ze som ho mala na rukach vsetci kukali jak na sprostu nasli sa aj taki co sa pristavili a spytali sa boze a co sa mu stalo ... to ma len zbytocne vytacalo tak som ho vzala a bezala s nim do auta a nechala Toma donakupovat sameho. Baby to bol taky rev ze ja som bola uplne uplne zufala ako by sme ho rezali za ziva ... a myslim ze brusko to nebolo a vobec neviem co to teda bolo ... ked sme prisli domov som ho kupala tam stichol to ma velmi rad potom si fakt len kusok zajedol a zabuval - podla mna bol z toho revu unaveny drobcek moj. ... ja fakt neviem co mu to bolo a dufam, ze to uz nebude.

lucim
29. sep 2009

alex .... tu smeeeeeeeeee 🙂 - prave som musela prijat dennu sekritutku 😝 😀
zabi, tak take dni poznam ... a dufam ze uz len z minulosti ... o chvilu z toho vyrastiete.

co sa robi s takou velkou tekvicou??????

alexarisko
29. sep 2009

pocuvaj ma pusa, ta ja mam aj ine povinnosti okrem roboty, ne jak vi, ja mam aj MALE DECKO NA KRKU 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 HAHAAAAAAAAAAAAAAAa
heh, no nic to, kedy ideme do kelu na to plavanie

zaba2707
29. sep 2009

dakujeme 🙂 to moja mum nahanala tekvicu po celej dedine aby sme ho mohli nafotit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre