Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

asparaguska
3. okt 2009

Aj naša sa rada kúpe, zvažujeme aj my skúsiť vaňu... trošku mám ešte strach... Zatiaľ kúpeme v kúpacom vedre (to má veľmi rada) a vo vaničke. Ty si sa o ňu nebála?

lucim
3. okt 2009

mia ta je peknuckaaaa, ja som bola v piatok v senickom tescu, nic tam nemali, vybrakovane, nudne 😒

zmurka tanecky super videjka 🙂

asparaguska
3. okt 2009

Ven, a bude to platiť? Čo ak do zajtra narastie o 3 cm? 😀 😀 😀

zmurkaz
3. okt 2009

tak ahojky po druhé - som malú dala do postele - tak čakám - ááááááá a už aj Juráš spí... tak uvidíme....
Aspi - to som ani nevedela, že máme detúrence narodené v rovnaký deň 😵 😵 😵 😵 😵 - moja je o 9:25 a tvoja?

josifek
3. okt 2009

Aspar nebála chodila jsem tam i se synem a vím že tu máme odborníky jinak plavčíme i doma 😀 😀 😀
Lucim my tam byli ráno samé kombinézky a buď bundička růžová nebo modrá a všechno na stejné brdo a ve výprodeji jsem naspodku našla tuto červenou poslední, z 500kč na 250kč a bylo napsáno chlapecká vesta s rukávy 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
3. okt 2009

Josi - to si super kúpila - a to označenie - 😀 😀 😀 😀 😀 - aj ja som zase Jurkovi bežne kupovala veci v dievčenských oddeleniach, príp. som si nechala ukázať dievčenský tovar, pretože chlapci majú asi zakázané nosiť napr. biele rokáky 😕 🙄 😀 😀 😀

zmurkaz
3. okt 2009

samozrejme že nie rokáky ale roláky 😀 😀 😀 😅

lucim
3. okt 2009

mia vesta s rukavmi je bunda ... a bunda bez rukavov je vesta, ale su blbi ti teskaci 😝
cau zmur

josifek
3. okt 2009

Zmurky no právě smály jsme se s manželem 🙂
Lu já vím ale oni to maj blbě 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
3. okt 2009

čau lucim .... ty si furt na nete - jak to deláš? 😅 😀 😀

zmurkaz
3. okt 2009

http://www.mojevideo.sk/video/3bfc/bublinkovy_k... -tak tomuto som neodolala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

asparaguska
3. okt 2009

Žmurky: Však ani ja som to nevedela, ale vďaka Lucimke (už viem kto ju našiel 😀 ), že vyhrabala tabuľku som to našla .
Moja sa narodila 12:15...

Josi: no, ste šikovnice. ináč, veľmi sa mi páči tá háčkovaná čiapočka, čo má malá. Kde si ju zohnala? aj ja scéééém.

josifek
3. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jojky to je supryš 😀 😀 😀 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

josifek
3. okt 2009

Aspy to je moje výroba ale můžu poslat návod na uháčkování 😉 podle které jsem ji dělala 😉

lucim
3. okt 2009

zmurka prave uspava drahy a presnidavka sa tiez nemusela miesat bez prestavky 😝

bublinky 😀

asparaguska
3. okt 2009

Kúpeľ dobrýýý.
Aj my sme mali podobný, keď sme malú 1x kúpali (teda mm), tak sme začuli delovku a mm vraví, že musíme vymeniť vodu. a ja, že prečo veď len prdla a po pohľade do kontaminovanej vody som zistila, že to bol riadny praženicový... 😀 😀 😀

inneska
3. okt 2009

hoj holky 🙂

prdkacie videjko je supeeer 😀 aj to tancovacie....ja som si aj tie kvety poliala, nech neuhynú, šak som dáka farmárka 😀

asparaguska
3. okt 2009

Josi, vážne? To, že vieš variť, to je známe, ale aj ručné práce? A vie to uháčkovať aj amatér (teda ja)?

inneska
3. okt 2009

josi...perfiš vesta 😀

aspi 😀 😀

luci...kolko pohárkov si spravila? 🙂

josifek
3. okt 2009

Aspi myslím že holky ví že i pletu a háčkují 😉 nedávno jsem dodělala dvě soupravičky na zimu pro Karamelku 😀 . Jasně pošlu link a uvidíš není to těžké 😉
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=81
Inesko díky 😉

zmurkaz
3. okt 2009

babulky - musím stále odbehovať... tak sa na to vy... a idem si k nej ľahnúť 😠 . No nie je to alergia na PC!!! a špeciálne na koníka! 😠

asparaguska
3. okt 2009

Jééj, ďakujem. 🙂

inneska
3. okt 2009

a emuške gratulka k 3 mesiačikom 😵 😵 😵

zmuri...tak to je pech, tak teda nabudúce 🙂 a dobrú nocku 😉

josifek
3. okt 2009

Zmurka jojo cítí že jsi na koňovi 😀 😀 😀 😀 Aspi není zač 😀
Já dneska celý den dělala paštiky 🙂 🙂 🙂 zásoby na zimu 😝

zmurkaz
3. okt 2009

no malá je hore ...vzhúru do práce 😀 😀 😀

inneska
3. okt 2009

josi...som kukla na ten postup, možno niekedy by som to skúsila, ked budem mať dievčatko 😀

inneska
3. okt 2009

ja idem do sprchy 🙂 na rande s kachničkami 😀

josifek
3. okt 2009

Inesko neboj další bude hočinka jak malinka 😉 a není těžké můžeš uháčkovat neteřince 🙂

asparaguska
3. okt 2009

Uf, som čítala na rande s kachličkami... 😝

babyzuzana
3. okt 2009

dobry vecer babulky
tak sa hlasim z vyletu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre