Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
5. okt 2009

rei dakujeeeem 😉

samayka
5. okt 2009

lucia - ako ste sa vyspali? čítam že aj ty máš doma riadneho netopiera nespáča, že?

lucim
5. okt 2009

ahoj samyyyyyyyyyyyyyyyyy ako sa s eluskou mate? 😵 😵 😵

lucia32
5. okt 2009

samy, do tej 4 rána sa to dá, to spinká vcelku v pohode, potom je to už horšie 😝, nie žeby plakala, len nechce spať a maminka ju dusí v posteli, nech ešte zavrie ok, že je noc a musí sa spať 😀 😝, tak je to už také kňučavé spanie, s nahadzovaním dudla a mojkaním a pusinkovaním hlavičky...som viac unavená akokeby som bola hore 😝, ale včera si dala povedať a po prvýkrát v živote sme spali do 8 🙂

samayka
5. okt 2009

lucim - ahoooj... nooo máme sa na milú kedveš ☹ cez deň super úžasné dítko... ale po nociach... katastrofka...

dnes bola hore skoro každú hodinu ale tentokrát už s plačom... teda najprv bez plaču a keď som ju chcela upokojiť tak začala nariekať. skúsila som jej dať pokoj, že možno jej vadí keď ju nasilu tíšime a uspávame... ale ani to nepomohlo. aj tak začala nakoniec nariekať. o tretej sme dávali pupíka, že možno bruško... nepomohlo... aj sa pokakala a neulavilo... tak neviem čo to môže byť. toto bola jednoznačne zatial najhoršia noc od kedy sa narodila sýkorenka naša.

lucia - a ako si ju ukecala keď si dala povedať?? my našťastie cez deň problémy nemáme... zaspí úplne ukážkovo, tak po 1 a pol až dvoch hodinách čo je hore. dokonca včera zaspinkala sama v postielke. som ju tam položila lebo som išla pre mojkáča do obyvačky a vrátila som sa ona bola pokojná, padali jej očká, tak som ju nechala a ona tam fakt zalomila... keby toto fungovalo v noci..

reilyy
5. okt 2009

lu, kde zaregistrovat?ako?co? jake lepsejsie? 😀 neviem co sa ma pytas 😝

lucia32
5. okt 2009

traky...pre teba 😀 http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=286
Hľadám niečo na pletenie, josi ma navnadila...už som dávno neplietla, nehačkovala...

lucia32
5. okt 2009

rei...ten link, čo si poslala, sa mi tam zjavilo Google nové, že G mail...či čo si chcela tým povedať? Bolo tam niečo konkretuš? 😲

samayka
5. okt 2009

rei - včera som spomínala drahému tvojho peťka, aké máte problémy s kakaním... bol v šoku - naša sýkorka od rána nenaložila a on o druhej o obede že " pre boha, nie je chorá??? "

lucia32
5. okt 2009

samy...dám si ju k sebe do postele, nahodím cumla, zakryjem očká peľuchou a ona si dá povedať, do toho ju cmukám na čelíčko, teda ak nemá peluchu na nom 😀 a ak začne ziapať, že nééém, tak ju rozbalím , bez peluchy to má rada, strčím pod nu igelit a látkovú peluchu, prikryjem a pokračujem v rituáli...občas jej do toho kecám...

reilyy
5. okt 2009

tam bol vtiiip

reilyy
5. okt 2009

a gmail je najlepsi 😉

reilyy
5. okt 2009

samy 😀 no, moj maly serkos minule neserkal 4 dni z uz som to nevydrzala s nervom tak som sa mu vrtala v ritke s rr, vysli kaky, ale uz takej tuhsej konzistencie....a nechapem z coho, sak len kojim...

samayka
5. okt 2009

lucia - pche .. toto všetko naša sýkorka úspešne ignoruje...

práve sa zobudila na balkóne - s úsmevom od ucha k uchu ako mávam ja 😀 😀

hovorím, cez deň sme jak z čítanky

lucim
5. okt 2009

samy to ma mrzi, a aj to, ze neviem poradit .... v tej knizke co sa kazde dieta vie naucit spat, nie je nejaka rada?
rei ftip to neukazalo

lucia32
5. okt 2009

samy...a kolko ti spí cez deň? Mne tak po pol hodky, 40 minút...ak ti spí dlho cez deň, tak možno preto už nechce v noci...aspoň v tej knihe to tak písali...

reilyy
5. okt 2009

alebo nechce spat pri tme 😕 my svietime v noci furt az do rana

lucia32
5. okt 2009

Mne cez deň asi 5x po 40 minút, čo je nejakých 3 a pol hodiny+- 😝 Niekto dá tolko na jden šup 😝

inneska
5. okt 2009

ani u mňa žiaden vtip...či to bol vtip, že tam nič nebolo?? 😀

samy...aj mňa mrzí, že máte takéto trampoty so sýkorečkou...fakt neviem, čo by na to zabralo ☹

lucia32
5. okt 2009

aj ja ju nechávam zaspať pri lampe...občas ju vypnem až ráno 😀

inneska
5. okt 2009

my spíme asi 3x 30min. za celý deň 😅 včera sa erik prekonala spal celú hodinu...a potom večer mi zaspal až po 21...čo už inokedy spí od 20h 😝

lucia32
5. okt 2009

na to mimibazaáre na pletenie nič nie je 😝 , asi budem musieť kúpiť nejaký časák...staré som všetky vyhodila 🙄

inneska
5. okt 2009

unás svieti celé noci maličké modré svetielko od samy 😵 😵 😵

lucia32
5. okt 2009
traktor
5. okt 2009

ani u mna ziadenvtip....ci toto bolo ako vtip 😀

traktor
5. okt 2009

a k spanku...my zas budime aby bol aspon chvilku hore a komunikoval, ponatahoval sa...nechceme cvicit vojtovku 😅

traktor
5. okt 2009

dobry vtip 😀

samayka
5. okt 2009

inn - aj my svietime celú noc :o(
luci - cez deň spí tak 4x po pol hodine maximálne vie raz, dva krát potiahnuť po 45minút

ja si dokonca píšem taký ten denník do tabulky ako bolo v tej knižke... režim cez deň máme pekne pravidelný. dokonca mi zaspáva skoro v rovnaké hodiny..

inneska
5. okt 2009

luci...to vyzerá super, ale mne pletenie vôbec nejde 😝

rei... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre