Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
7. okt 2009

ja 10 a jest mi chuti jak v tehu....este vydrzim chudnut nemienit za nic...ved o chvilku su tu vianoce...tak az potom... 😀 😀

jennna
7. okt 2009

rei ti poviem....už ma začínajú aj ľudia spoznávať.... 😀 😀 😀

josi...máš krásnu rodinu!!!!

jennna
7. okt 2009

tak sme teraz na tom vo väčšine všetky narovnako... 😉

josifek
7. okt 2009

Traky já také né ale až začne malá lozit tak to pujde samo 😀 😀 😀 😀
Prý radiátorové 😀 😀 😀 u nás se říkalo že chudá jako žebřiňák 😀 😀 😀 😝

traktor
7. okt 2009

amozno aj pre tu moju pestru stravu- zhltnem vsetko co mna nezje 😀 😀 😀 - tak matko je bezproblemovy a vecne spi 🙂 ....a ja som stastna.....nekukam do zrkadla, ked nemusim.... 😀

josifek
7. okt 2009

Jennka děkujeme 😵

josifek
7. okt 2009

Traky to jsme na tom stejně také jím na co mám chuť už jsme měli i vepřo knedlo zelo a fazolovou poolívku a malá se jen pořádně posrala druhý den 😀 😀 😀

traktor
7. okt 2009

ja som do roka pri vsetkych zisla na svoju vahu...no sa aj hovori 9 mesiacou kymvynosis a9 mesiacou kym sa da telo doporiadku 😉

jennna
7. okt 2009

traki...včera som niekde čítala na "nete"...že pozor na priberanie v tehotenstve, lebo sú to kilá, ktrých sa už nikdy nezbavíte!!! tak to je asi poriadna hlúposť...
mám kamošky, čo po deťoch ostali vychrtlejšie ako za tínedžerských liet....

josifek
7. okt 2009

jej modelka Doležalová má malou Miu 😀 😀 😀 😀 😀 teď je to nějak populární 😉 a já používám Martina 😀 😀 😀 😀

traktor
7. okt 2009

som pridala matka ako teraz si, a nejdu mi otocit fotky to preco? 😅

traktor
7. okt 2009

spi

jennna
7. okt 2009

jéémine....ja som dnes bez rozmyslu zjedla tri obrovské vyprážané karfioly....tak to som zvedavá??? moje zlatíčko...inak ako kakáme dva krát denne..tak už toľko neprdkáme... 😀

josifek
7. okt 2009

Traky andílek jen popusinkovat 😀

traktor
7. okt 2009

jennn ja som pri patkovi tak schudla, sa ma kazdy pytal ci som chora, a pritom som normalne jedla, kojila a kg isli neskutocne dole....

josifek
7. okt 2009

Jennka to je dobře malá si udělala režim 😉

traktor
7. okt 2009

no ani matko uz tolko neprdka ako ked bol mensi...uz su velky uz vedia co si mozu a co nie dovolit 😀 😀 😀

jennna
7. okt 2009

traki... 😀 😀 😀 .. malý je krásny...

ked spinkajú s otvorenými ústočkami...tak sú na "zožratie"!!!!

majkas
7. okt 2009

jooj traki dik za info tak to mam este kopu casu do marca na to chudnutie 🙂 a maly zlato spinka 🙂

jennna
7. okt 2009

pošlite ma niekto do sprchy.... len sa donútiť....

traktor
7. okt 2009

dakujeeeem 🙂 ,

lucim
7. okt 2009

jaaaaj my sme prdkali ako divi po hruskach, cela rodinka. 😝
a chvalim nas - dnes matko kakal 2x! sam a s usmevom. 😀

majkas
7. okt 2009

jenn a dik za tu kocku, dobre sa to pocuva, teda cita 🙂 sak v tvari som rovnaka a zvysok sa skryje za kocik 😀

no my sme dneska kakali s pomocou teplomera po 6 dnoch... ale prdikov sme mali neskutocne vela takze nejako sa ani nekrutila ...

idem aj ja spat, nacerpat energy lebo zajtra prvykrat gazdujeme a nocujeme s tamarkou same, mm id en akciu z roboty a vracaju sa az v piatok. tak drzte paluchy 😉

dobru nocku vsetkym

traktor
7. okt 2009

jennn nechod...ani zajtra, ani popo.....spina s teba sama zleti....ale uz aj ze ides...kto to kedy videl...len konikovat a .....uz si v tej sprche? 😀 😀 😀

gabrielkabj
7. okt 2009

ahojte prišla som vas pozdraviť mám chorú staršiu dcerku tak dúfam, že drobec to nechytí...

ja mám ešte 3 kg naviac ale pohodka som spokojná... 😉

josifek
7. okt 2009

Jennka hybaj kupat vodu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a kuknite chlapi mají odzvoněno 😀 😀 😀 😀 😀 konečně rovnoprávnost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
http://www.super.cz/sex-a-vztahy/sex/35014-kone...

jennna
7. okt 2009

inak....my fakt kakáme na povel....ja jej poviem "kakaj" a ona začne tlačiť...žeby to bolo prvé slovo, ktorému rozumie,???? 😀

traktor
7. okt 2009

majkas dobru...tak budete mat damsku jazdu, tak si to uzite 😉

josifek
7. okt 2009

Ahojky Gabi a malé přejeme zdravíčko v brzké době 😉

susy
7. okt 2009

Náš Maxik si stále papá ručičku a slintá ako bulldoček.Pozerala som mu do pusky a už má náznak dvoch dolnych žúbkov.Nie su ešte prerezané,no uvidíme do kedy.Asi má privela vápnika... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre