Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
7. okt 2009

tie číselká chcem aj ja 🙂 som ich dnes pozerala u nás v hračkárstve, stoja 13€...čo mi príde dosť, teda tuším som aj lacnejšie videla na nete...musím posnoriť 🙂

traktor
7. okt 2009

vendy tak slav z mierou aby o rok zas nemusela nanovo slavit 😀 😀 😀 😀

lucim
7. okt 2009

hmmmm tak nejako som odbocila ku golfacom 😝
penove puzzle je dobry napad. 🙂

aspine
7. okt 2009

ven jééé my to prosvihli 😅 my ji zplodili 6 rijna 😀 😀

traktor
7. okt 2009

in mame s tesca tie ciselka, pred vianocami staly par korun...po vianociach este menej bol 70 percenty vypredaj / joj pametam ako som sa vtedy vyburila som nakupovala mimi vecicky jak diva 😀 😀

lucim
7. okt 2009

to sa oslavuje pocatie? a preco nie? treba hladat dovody na oslavy, aj pekny den. 😀 😀 😀

traktor
7. okt 2009

no my mame doma skoro vsetko 😀 - ja som maniak na hracky a na oblecko/ muz hovori ze hlavna vec ze nam dom spadne na hlavu- no nie je to take zle 😝 a som rozmyslala nad odrazadlom, ale takym co sa da pouzit aj ako hojdacka

traktor
7. okt 2009

ja kocik cakam kazdym dnom, poslala ho este v piatok, tak snad uz zajtra dojde...

inneska
7. okt 2009

ja ani neviem, ktorý den sme to spáchali 😅

traky, skúsim ešte v tescu pozrieť, ale ani neviem, či to tam vôbec majú(to naše úbohé tesco)a jasne, že po vianociach bude výpredaj, tak tam zase nabehnem, aj minulý rok som tak 😀 bude pre koho 🙂

aspine
7. okt 2009

holcinky jsem dneska uz nejaka znavena.....tak se loucim.....brouuuuuuuu 😵

traktor
7. okt 2009

aspin dobru a nemysli na zle, usmievaj sa , papa 😉 😵 😵

lucim
7. okt 2009

aspi dobruuuuu

traky co je to odrazadlo hojdacka?

traktor
7. okt 2009

in ani ja neviem...proste matko bol sikovny 😀 😀 ...ale som rada, ze bol taky sikovny 😝

vendulacky
7. okt 2009

inéééés, dozrály ti jahody a strom a dobytek 😀

holky musím do sprchy, už je zas půl 12, mi klepne..

inneska
7. okt 2009

traky, radšej napíš, čo nemáte 😀 a hod nejaký link, na to odrážadlo, čo myslíš...ja jaksik neviem predstaviť 😝

aspi...tak papa a dobrú 😉

traktor
7. okt 2009

lucim nieco podobne, ale v tescu ajv draciku mali ovela krajsie, a aj to hralo...normalna cena bola 1900 avo vypredaji 900...tak cakam 😉

vendulacky
7. okt 2009

aspi, brou, ten obchodák promyslim,na chodově je NEXT a ZARA...sice jsem tam byla, ale netrefím 😀 Ale to já si už poradím... 😉 Mám v praze segru..

tak já jdu do tý sprchy a šláfen k emoušovi...tak pá a nestrašte tu dlouho 😉

cmuk

inneska
7. okt 2009

veeen...díkes, už ideeeem, som na ne čakala 😀

traky...zaujímavé 🙂 u svokry už máme také to vozítko, čo je aj bicyklík, aj tlačiť sa to dá 🙂

lucim
7. okt 2009

traky a ako sa na tom odraza a ako sa hojda? mam dnes nejaku vypnutu fantaziu

traktor
7. okt 2009

no ked to ma ten spodok tak sa to hojda, ked das ten spodok dole tak sa odraza nozkami...je to super, mame podobne doma ale uz znicene...deti sa dodnes na tom vozia aj ked je im to male 😀

traktor
7. okt 2009

no a stalo to 900 korun v tescu a som nekupila a to pritom do mna simonka hucala, ze mami ved to kup...

traktor
7. okt 2009

tak sa lucim dobru noc a zajtra napisanou, papa 😀 😉

lucim
7. okt 2009

nestaci to kupit az okolo roka?

lucim
7. okt 2009

este poslem posledne darceky a idem aj ja spat .. dobruuuuuuuuuuuuu 😵

inneska
7. okt 2009

ja som dnes doobeda nestihla poslať darčeky a teraz večer sa mi už nedajú 😠 😠 😠 😠 nem chápem 😖

a dobrúúúú...ešte idem dosadiť ryžu a idem aj ja 🙂

zmurkaz
7. okt 2009

tak ťažko sa rodila, a tak ľahko sa na ňu zabudlo 😠 😀

meno.......dátum nar.........porodné miery........3.mesiac..........polrok........9.mesiac.......1.rok

ani3012.........♥ Evička ♥........28.5...........1700g/43cm.............3960g/51
lucim.............♥ Matej ♥........19.6...........3370g/49cm.............7470g/66
samayka........♥ Eluška ♥........27.6...........3050g/50cm.............6450g 🙂
vendulacky....♥ Emma ♥..........3.7...........3270g/50cm..............????????
ozi................♥Alexandra♥.......6.7...........2900g/50cm..............????????
zmurka..........♥ Zuzanka ♥.......8.7...........3160g/49cm.............????????
inneska.........♥ Erik ♥..............9.7...........5120g/56cm.............????????
babyzuzana....♥ David ♥.........12.7...........3000g/48cm..............????????
josifek..........♥Simonka♥........27.7...........2950g/47cm............. ????????

Teraz by malo byť všetko OK!

tak to dopisujte - nech majú detičky a aj my pamiatku 🙂

Inak - zatiaľ všetci žijeme ... sme komplet prechladnutí - celá rodina... niekto len soplík, niekto kašel... Malá má už dva dni 37,1 - 37,2 ... sa mi zdá nekľudná, ale lepšie kadí - tak ju upodozrievam, že sa jej posúvajú zúbky 😕 😅 😀 . zajtra by sme mali ísť na poradňu (tak dopíšem váhu) a mali by sme mať aj očkovanie - len teraz neviem...
A aj ja sa menín a ludoopa .... a chlpy sa mi bláznia - rastú tam kde nemusia a tam kde by mohli padajú 😀 😀 😀

traktor
8. okt 2009

ahojte, a ja som sa kde stratila s tabulky? 😕 , lucim staci aj od roka, ale ja som chcela nieco na vianoce, ine uz mame, a toto vyuzije aj taky malicky, budem ho v tom hojdat....je tam aj taka ohradka pre male deti/ neskor dame dole/ 😉

josifek
8. okt 2009

Krásný a pohodový dníček všem Babulenky a mrňouskům Pusinku do krásného rána posíláme 😉 😉 😉
Zmurka ZuZance všechno nejlepší ke čtvrt ročku a pohodový další časík bez nemocí 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre