Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
8. okt 2009

ahojky, hlási sa závisláčka na farmville 😝 , to je požierač času...eee...
Lada...tak kdyby neco, tak Betinke všetko naj k 4. mesiačikom a tebe gratulka ku škole......to z poslednej stránky...patrilo by sa mrknúť aj späť, že? 😀

lucia32
8. okt 2009

ani3012.........♥ Evička ♥........28.5...........1700g/43cm.............3960g/51cm
traktor..........♥Matej♥...........16.6...........3200g/50cm.............7520g/67cm
lucim.............♥ Matej ♥........19.6...........3370g/49cm.............7470g/66cm
samayka........♥ Eluška ♥........27.6...........3050g/50cm.............6450g/63cm
vendulacky....♥ Emma ♥..........3.7...........3270g/50cm..............????????
ozi................♥Alexandra♥.......6.7...........2900g/50cm..............5050g/62cm
zmurka..........♥ Zuzanka ♥.......8.7...........3160g/49cm.............????????
inneska.........♥ Erik ♥..............9.7...........5120g/56cm.............????????
babyzuzana....♥ David ♥.........12.7...........3000g/48cm..............????????
lucia32..........♥Natálka♥..........25.7..........3700g/50cm..............???????
josifek..........♥Simonka♥........27.7...........2950g/47cm............. ????????
brinzulka.......♥Andrej♥..........29.7............4220g/52cm.............????????
l

riusik
8. okt 2009

ahojte...dlhsie som tu nebola, lebo:
1. moje starsie dieta si z nejakeho mne doposial neznameho dovodu vzalo do hlavy, ze nebude kakat. nechcite, aby som vam opisovala, co vsetko robil a co som robil ja a vobec.
2. moj manzel sa vybral s dalsimi styrmi podobnymi typmi zdolat vysoke tatry. total vyklbnuty clenok, na ktorom presiel este pat hodin. skace mi tu po byte ako klokan, kedze sa s barlami neskamaratil.
3. ja - krcna chrbtica v pr.... - nejdem popisovat, mozno to niekto poznate. roky sa ozvali. asi.

tak v skratke som vam napisala, preco som vas zanedbavala. naozaj ma to velmi mrzi. moc ste mi chybali. ale ked sa neviete poriadne hybat, mate na starosti dvojmesacne babatko (mimochodom jej patri velke DAKUJEM za to, aka je neuveritelne dobra) a k tomu imobilneho manzela a vecne revuce trojrocne dieta, ktore sa nechce vykakat, tak ste radi, ze akotak navarite a umyjete toaletu.......................

snad sa mi podari aspon narychlo prebehnut o com ste tu klabosili....

lucia32
8. okt 2009

Zmurki aj malej Zuzanke všetko náááj 🙂

malka18
8. okt 2009

to čo tu zase takéééééé mrrrrtvo...kde ste všetky??????
riusik: mojej kamarátke robila toto tiež trojročná dcera trvalo to hadam aj dva tri týždne,ale potom ju to asik niako prešlo a je to ok...nebo nič..i

inak cem sa vás babule opýtať ako vám spinkajú detičky v noci..bo malá zaspí o tej osmej a o pol noci jednej sa mrví zo spánku pritom jej dudka vypadáva a mrvi sa za nou..potom zaspí na hodku a cele dokola až do rána ranného...takže asi viete ako sa vyspím...

povedzte mi že to čoskoro skončííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí ☹ ☹ ☹ ☹

zmurkaz
8. okt 2009

Ahojky ahojky 😵 😵 😵

Tak ďakujem všetkým ktorí nám gratulujú a posielam virtuálny koláčik 😵 😵 😵

Boli sme na poradni - nás mali aj zaočkovať, ale keďže sme mali trošinku zvýšenú teplotu tak nás nezaočkovala ... a ani neodvážila 😠 😠 😠 😠 😠 - ideme 15.10. .... Ale diagnostikovala malej "večerný plač" - to je údajne oficko názov - deťom nič nie je , len si potrebujú poplakať - že ešte nikto neprišiel na to, v čom je háčik 😕 😀 😀 😀

No a dnes mi skoro oči vypadli - dala som malú na bruško ... ona naddvihla ritušu, pokrčila kolienka - celá sa naddvihla a POSUNULA SA!!! 😕 😕 😕 - som utekala po kameru tak to zavesím na you tube - keď zistím, ako sa to tam dáva a budem mať čas...

Riuš... 🙄 - ale nič netrvá večne ... 😉

lada82
8. okt 2009

holky, dekuju 🙂
ty miry jsou aktualni nebo ve 3 mesicich? jdeme v pondeli k pediatrovi, tak bych dala aktualni az v pondeli...
jinak my meli vitani obcanku, nekrtime

mala se uzasne hlasite smeje, jako velike dite uz, krasa !!!
ale pretaci se jen na boky, uplne jeste neumi

jajona
8. okt 2009

Ahojte všetky,

dosť dlho som tu nebola, ale keď sa dá, tak si aspoň niečo prečítam 🙂
My sa s Matúškom máme dobre. Najnovšie máme problémy so zaspávaním, hlavne večer.
Okolo tej 19 h okúpame, napapáme. Potom je chvíľu kľudný a potom to začne. Mrnkanie,
jačanie. Keď zaspinká, tak je aj 21:45 h. Takže tak... 😒
Neviem, či tu niekomu spinká dietko na brušku, ale nás funguje 🙂

Malka: ako som písala,mne malý zaspí pred 22 h a budenie o pol jednej v noci je normálka. Dáme
napapať a ďalšie budenie máme okolo piatej, plus - mínus pol hoďka.

Tiež čakám na ten zázračný deň, keď Matúško prespí celú noc 😝

lucia32
8. okt 2009

ahojky...babeny...
Malka aj naša malá toto robí 😝 , tiež čakám na noc ked ju celú prespí...u starších to mám poznačené, syn mal 2 mesiace a týždeň a dcera 3m a 1tt...

jajona
8. okt 2009

Ahoj Luci,
a kojila si ich, či UM?

josifek
8. okt 2009

ahojky Jajo my spinkáme na bříšku ale né v noci jen přes den a malá Karamelka to miluje 😉
Laduš tam máme co závidět my jen žvatláme snažíme se si ukousnout ručky a odrážíme se jak žížala.A zvedáme se v sedátku do sedu, jinak pořád spinkáme a papkáme 😉

lucia32
8. okt 2009

bolo to pár dní po prechode na UM...Nataly už pije 2tt a furt nič 😝

jajona
8. okt 2009

josi: jééj, tak som rada. lebo, keď aj sa s niekým stretnem a poviem, že spinkáva na brušku, tak sú zhrození, že, či sa nebojím

rúčky si sem-tam cuckáme aj my a dudlík nemáme vôbec.

a už sme hore. takže ideme kúpkať

ak bude času, tak by som sa ešte ozvala. musím povedať, že mi koník aj chýba 😅

babyzuzana
8. okt 2009

uz som tu tu tu
to vazne funguje, ze dieta prespi noc? mne moja mamina tvrdi, ze mam pockat, ze od 4. mesiacov jej deti (to ako ja a surodenci moji) sme prepsali celu noc, tak cakaaam na ten zaazrak 🙂

samayka
8. okt 2009

malka - to píšeš o našej sýkorke?? nám sa posledné dni ešte aj plač do toho pridal... keď ju chcem upokojiť a uspať, tak ju asi ešte viac naštvem a potom plače.. ale v náručí mi zaspí tak na hodinu a potom to ide znova až do rána.. takéto máte???

povedzte aj mne niekto že to skoro skončííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!

bybyzuz - taka intimuš otázka - už si sa zahlásila na sociálku ako "osamelá matka"?? ja mám doma to tlačivo - že čestné prehlásenie a po večeroch s drahým mojím smolíme ako to tam napísať.. ako z neho tú "sviňu" spraviť čo ma aj s dieťaťom opustil ...

babyzuzana
8. okt 2009

hehehehe samy este nie, popravde! vedela som, ze to treba niekde nahlasit............... tak diiiik, ze na socialku 🙂
ja to mam lahke: moj chlap cech, letna laska, ostala som tehotna a on sa na mna vybodol a nechcel zit na slovensku a mna do ciech nechcel 😀 😀 😀 😀

samayka
8. okt 2009

😀 😀 hmm to hej.. ale moja malá má priezvisko po tom "sviniarovi" 😀 😀 tak to musíme zahrať tak, že sa hral na otca, ukecal ma na priezvisko a potom sa zlakol a mesiac po narodení nás opustil.. alebo tak nejak...

janulkavalova
8. okt 2009

ahojte.můžu mezi vás?mám 5 letou kristýnku a 3 měsíčního jakuba,při narození měl 4600g a 52cm a teď ve 3měsících má 7kg a 68cm

babyzuzana
8. okt 2009

aleeex to je genialne!!!!!! 😀 😀 som sa narehotala a niekolkokrat si to pozrela!!!!
Som krajsia ako Risko ze? Nerozvedies sa? 😀 😝

jennna
8. okt 2009

ani ja nie som vydatá za "sviniara" o čo tu ide???? 😀 😀 😀

ahojte dievčatá

janulkavalová...ved teba poznáme predsa!!!

janulkavalova
8. okt 2009

já měla zato ýe se to jmonovalo jinak jak sem sem chodila 😀

jennna
8. okt 2009

jani...toto je už hádam 12te pokračovanie....ale stále sme to my!!! 😉

babyzuzana
8. okt 2009

no kuurnik a ja som bola este aj blba a naivna a dala som svojmu synovi priezvisko po nom...... 😒 😀

jennna
8. okt 2009

jani...len teraz mi zaplo ....že 7kilooooo...fúúúha....je krásny!!!!

josifek
8. okt 2009

Janulko Zdarec jsisi nás našla 😀

babyzuzana
8. okt 2009

aj ja poznam janulkuvalovu......

janulkavalova
8. okt 2009

aha,tak to jo,hledala sem tady ještě pod starým názvem.

jennna
8. okt 2009

tak čo to my slobodné riešime??? našepkajte mi!!! môžem žiadať o nejaké výhody či čvô???? aj Dianka má priezvisko po otcovi... 😀

lucim
8. okt 2009

caute kecalkyyyy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre