Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
21. aug 2009

Riu: ahoj...no momentálne spinká...učím ju samu v kolíske, len za pomoci cumla a hudby, raz sa zadarí, inokedy nie... ale má snahu, predchádzajúce deti 0 bodov 😀
Inak je to moje zlatíčko, ale nejak sa veľmi napína a mrnčí, hlavne nad ránom...tak neviem, kakať kaká, s rr prdiky nemala, tak neviem čo jej je, na rukách ju mrnčanie prejde...som rozmýšľala, že som začala brať Sorbifer, či ju nezapieklo, ale kakala, len stolica bola žltozelená 😲 ...

lucia32
21. aug 2009

jj, trt sa nehovorí, trt sa robí 😝 😀
Aj ja som malej dávala trošinku čaju, vypije tak 10-20 ML...

riusik
21. aug 2009

lu: hmmm, chce maminku 😉 sorbifer je fe? ja beriem aktiferin...

reilyy
21. aug 2009

😀 to bolo speci pre teba rius 😉
akurat som sa dostala k prvej porcii polievky co ju mam navarenu uz 2 dni 😕

reilyy
21. aug 2009

lu, ak si davala caj tak zelene hovienko je od toho

lucia32
21. aug 2009

Zelené od čaju? Som nevedela...od železa čierne 😀 bobky, bobky 😀
A čo si jedla? Či žiješ z lásky k mladému? 😀

sisaha
21. aug 2009

ahojte, prave som si nakrmila malu a podala za tym gastrotuss. no a hadajte co urobila? cela sa prudom pogrcala... Ja som myslela, ze je antirefluxny 😅 . Asi som ju mala dat najskor odgrgnut.. ach jaj..

lucia32
21. aug 2009

Sisaha: ahoj...
Nedáva sa to pred kojením? Tie špeci veci proti grckom...

reilyy
21. aug 2009

no, obcas uz to tak vyzera ze zijem z lasky 😕 dnes som spraskala kinder schoko bons, reku ze ked ma mat alergiu tak radsej zozerem vsetko hned, nie cukrik denne 😝 ale nic mu nieje 😎
a vcera som dostala cucoriedkovy kolac od suseda, tak som dojedla, som bola fialova jakk od gencianky 😉

ani3012
21. aug 2009

ahoj sisa. Gastrotuss nieje antirefluxný,ale zmierňuje sprievodné prejavy ako je napr.pálenie záhy. 😉

reilyy
21. aug 2009

sisa, a dala si jej teraz prvykrat?
gastrotuss sa dava po jedeni 😉

reilyy
21. aug 2009

cau ani, gastrotuss je antirefluxny 😉

reilyy
21. aug 2009

truskawka sa mi mrvi, asi bude ochvilu hore

sisaha
21. aug 2009

no v lekarni hovorili, ze po kojeni..., ale asi bude naozaj lepsie pred. Ale jej ani nechuti..., asi preto ju naplo 😕 . Inak ja kojim tak, ze od jej narodenia si odstriekavam a davam jej z flase. Ale neviem ci mam slabe mlieko alebo co, ale za 2 tyzdne pribrala iba 220 g. A ked mi bude takto grcavat dalej, tak neviem..

lucia32
21. aug 2009

tak už som študírovala...https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Ja tiež musím všetko vedieť 😝 😀

sisaha
21. aug 2009

hej, prvykrat 😎 a tie vyrazy tvare stali za to..

reilyy
21. aug 2009

sisa tak skus este nutriton

lucia32
21. aug 2009

Sisaha a prečo odstriekávaš...odmieta prsník?

reilyy
21. aug 2009

ked to bolo prvykrat tak vydrz, na prvy sup to nefunguje. mne gastrotuss chuti 😀 fajne sladke 😉 ja som davala krpcovi 2 ml v striekacke, tiez sa netvaril nadsene ale potom mu to zachutilo

lucia32
21. aug 2009

Pečiem bôčik...budeme mať kapustu a knedle...myslíte, že tým malú neodrovnám? Že mastné a kapusta sladká? 😅

reilyy
21. aug 2009

lu, este som ti nepochvalila foto v pase, je fakt dobreeee, najlepsie z tych co si mala 😉 mladnes holka 🙂

reilyy
21. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 jejda, to bude kolika jak hrom 🙂

reilyy
21. aug 2009

rius, tak som nakoniec objednala indio zlate, ty uz vies co objednas?

sisaha
21. aug 2009

luci, lebo uz v porodnici mi schudla za 2 dni 400 g a sla na infuzky. zistili, ze ma slaby saci reflex alebo co, nevie si vytiahnut sama tolko co by mala. Ale aj ked vlastne vidim, kolko si vypije z flase - v priemere 60 ml, tak sa mi to zda malo. Asi mam v mlieku sedativa, lebo po par hltoch chrape... a ked ju prelozim do postielky, po pol hodine ma oci ako sova, ale zeby si vypila zbytok mlieka - ani za svet.

lucia32
21. aug 2009

Rei: dik...spuchnutá, strapatá...hotová mladica 😀
Takže si asi nechám zajsť chuť 😝 , kapusty sa vzdám, ale bočo aspoň olížem 😀

sisaha
21. aug 2009

luci, kapusta by odrovnala aj mna 😀

riusik
21. aug 2009

rei, indio zlate, dobra volba... nie, este som nevybrala, akosi som sa zabrzdila 😒 idem znova popozerat...

riusik
21. aug 2009

lu: ja by som nevydrzala to nejest 😎 😝

malka18
21. aug 2009

reilyy: diky a tej feniklový čajik aký..sačkový alebo od Hipp granulový??

riusik
21. aug 2009

rei: a aku velkost si objednala? ty si vysoka, vsak? a ta zlata je fakt asi taka neutralna, mozno budem po tebe opakovat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre