Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

samayka
19. okt 2009

ja mám asi niečo s dievčatkom.. zaspala pod hrazdou.. to sa jej ešte nestalo. vyspevovala, vyspevovala a zrazu ticho

lucim
19. okt 2009

samy no teeeda, my pod hrazdou nespime 🙂 fcul tu obaja kukame do monitora, o chvilu cuc a sleep 😉

samayka
19. okt 2009

joooj s vyživkami to ide výborne... do jednej dávky som pacla ešte aj broskyňový kompót.. ten bol minimálne sladený tak sa to tam hodilo.

a drahý ma povzbudzuje a čistí jabĺčka, lebo vždy sa teší na vylizovanie hrnca 🙂))

samayka
19. okt 2009

veď ani my... to je dnes po prvý krát... teda druhý - ale to bola ešte moc malá keď ju dostala a unavilo ju to okukovanie...

monr
19. okt 2009

oki kočenky, majte sa 🙂

josifek
19. okt 2009

LUcímmmm Mtějkovi všechno nejlepší ke 4 měsíčkůmmmm a posíláme boštěk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

josifek
19. okt 2009

Mátějkovi uteklo mi písmenko 😒

samayka
19. okt 2009

jeeej ozááááj heeepy 4 tuuuu juuuu heeepy 4 tuuu juuuu

lucia32
19. okt 2009

Lucim...tak aj ja sa pridávam...Matkovi všetko nááááj k 4 mesiačikom...

lucim
19. okt 2009

no to ste uuuplne zohraty par 🙂
xxsyq vmnnn

lucim
19. okt 2009

matko dakujeeeeeeee moc moc moc , sam vam to napisal. 🙂 😵

samayka
19. okt 2009

to matýsek poďakoval??

lucim
19. okt 2009

ano 🙂

josifek
19. okt 2009

😀 😀 😀 😀 šikulka malý 😀 😀 😀 😀

samayka
19. okt 2009

aha ju sýkorku 🙂))

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ja ju neskutočne milujem... zožrala by som ju láskou , ale asi by som ju pri tom zobudila tak ju len pocmučkám...

lucim
19. okt 2009

samy ja som stihla kalenndar poslat v noci o 1. 😝

samayka
19. okt 2009

my skúsime dnes večer..

josifek
19. okt 2009

supr Samy jak jsi drží aby jsi si ji neodnesla 😀 😀 😀 😀

lucim
19. okt 2009

samy to je dobreeeeeee, sa nepusti ani v spanku. 😀 😀 😀

mia ako sa mate dnes vy? nemala si ist do prace?

mne matko uz aj trosku cucol a pada zavinuty do spanku.

josifek
19. okt 2009

Lucím makám makám do práce jedu ve středu. jinak jsme v pohodě malá zase chrní 😀 😀 😀 😀

samayka
19. okt 2009

hmm.. ohladom toho zavinovania..raz to zabralo potom už nie. ale skúsilli sme inú vec a funguje to lepšie...

nechám ju len v spacom pytlíku ležať na chrbátik v strede postielky a ona sa v noci sama točí raz do lava, raz do prava, potom je na chrbáte... asi je to fakt o tom že nevydrží dlho v jednej polohe. a ja som ju od malička točila len po kojení.. takto už spávame asi 3 noci a super... len dnes okolo 4 trošku buntošila ale potom ešte zalomila do 6... fakt paráda...

lucim
19. okt 2009

samy tak to ma tesi, ze uz mozno mate sposob spania. len nech to vydrzi a zlepsi sa to. 😵

matko mi u mamy vstaval v noci kazdu hodinu, ale tato noc - uz doma bola zase standardna, tak mi odlahlo.

samayka
19. okt 2009

štandardná je aká?

my máme štandard teraz taký, že zaspinká okolo pol 8 - o 8 ju niečo zobudí... tak potom zaspí okolo pol 9 a ťahá do 12 to papáme, potom 3 a 6. a potom ešte zalomí tak do pol 9.

lucim
19. okt 2009

ja by som mala vybehnut na brezovu zrusit tmobil, ale je tu hmla a vlhko, nelaka ma to von. 😒 ale pride drahy, necham ho asi strazit a rychlo to budem musiet obehnut. aj do servisu musim, bo nevieme vymenit svetielko na mojom tatosovi. a nechce sa miiiiiii .

traktor
19. okt 2009

ahojte ...jooooojdnes je kosa a fuciiiiiiiiiiiiiiiii...

traktor
19. okt 2009

matkovi cmuk, cmuk, cmuk.....luci menis operatora? kam prechadzas?

josifek
19. okt 2009

česíček traky 😀 u nás zima ale sluníčko 😀

lucim
19. okt 2009

traky dakujeme este raz. 🙂
a nemenim operatora, pred dvoma rokmi som potrebovala vela volavat, tak som si dala henten mobil ako druhy, ale ako sme sa prestahovali, tak u nas je priserny ich sygnal, a fakt sa mi nechce stale na zahradu s telefonom vybiehat.... cize mne ostava len pomarancovy operator, a budem uz mat len 1 mobil. len cakam este na vianocne akcie.

josifek
19. okt 2009

holky mnamka pro masožravce 😀
PIKANTNÍ NÁDIVKA

• 150 g vepřového masa
• 200 g uzeného masa
• 5 rohlíků
• 5 vajec
• 5 stroužků česneku
• 300 ml mléka
• majoránka
• mleté černé koření
• sůl
• petrželová nať
• olej na vymaštění

POSTUP
• Rohlíky pokrájíme na kolečka a zalijeme vlažným mlékem. Vepřové a uzené maso nadrobno pokrájíme.
• Z namočených rohlíků vymačkáme mléko, položíme je do mísy, přidáme maso, žloutky, přelisovaný česnek, majoránku, osolíme, okořeníme a dobře promícháme. Nakonec zlehka vmícháme tuhý sníh z bílků a posekanou petrželovou nať.
• Směs přeložíme do vymaštěné ohnivzdorné mísy a dáme zapéct. 😀 😀 😀

brinzulka
19. okt 2009

joj...sme vyvetrali kosti na slniecku a vetre...
A ideme vrtat...na oko nie je nic...na snimku kaz ako svet a to sme ani neriesili ten zub...tak poriesime vsetko...sa velmo tesim ☹ 😠 ale chcem verejne pochvalit svoju zubarku ...bo tento krat su uplne super..uprednostnili..vybavili...da sa s nimi dohodnut... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre