Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
22. okt 2009

😀 😀 😀
dohodneme sa. Ty napíšeš knihu a ja obsah,Ok?

ani3012
22. okt 2009

malka to je dobre.ako som už písala,radšej 2krát zbytočne ako si niečo potom vyčítať.

A Evička má 37,6 teplotky.Zatial je celkom kľudná,tak dúfam,že nepôjdeme na Kramáre.Má niečo s uškom.Kvapky nám veľmi pomáhajú,ale keby vystupovala teplota,tak mi doktorka kázala skočiť aj na ušné

lucia32
22. okt 2009

Srandičky, srandičky? 😀

traktor
22. okt 2009

malka nic to nie je...ja ked som pocula ten nazou plucne...som si hned pod tym predstavovala vselijake hrozy.....a nakoniec to bolo tak vosli sme a hned aj vysli... 😉

traktor
22. okt 2009

uz by bolo nacase aby to tuobzivlo, lebo ma to normalne zmohlo,....takze odteraz len 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , poprosim

malka18
22. okt 2009

tak tak radšej sto krát ako vôbec a si to potom vyčítať..tak ja sa idem venovať mojej pusinke bo si kecá pod hrazdičkou ale ja len tak z dialky aby som ju nenakazila tak mi smutno že ju nemôžem poriadne vystiskať a vybozkávať..už aby som bola zdravá heš heš heš sople hnusnééééé

lucia32
22. okt 2009

Naša mala boľavé ušká, čo tolko plakávala, boli sme aj na ušnom, ale tam bolo všetko okáááá 😉
Takže sme mali kolotoč 😝 , plač-uši-plač-uši...a koliky a tak dalej dookola, tralalalalalalaaaaa...ale už nemáme, bebéééé 😝 😀

traktor
22. okt 2009

urob si rusko, a sterilne ju vybozkavas 😀 😀

lucia32
22. okt 2009

Traky...ano mali by sme sa tu len zabávať a škoda, že nie všetci môžeme, že? 😝 😀

ani3012
22. okt 2009

no už plače.Sthla som iba čítať.Tak zatial ahojte

riusik
22. okt 2009

lu: ako ste prisl na to, ze uska? ja sa velmi desim tych usiek, udajne to velmi bol a zvykne sa to vratit ☹ klop klop, zatial nic, ale je to pre mna dost velky strasiak...

lucia32
22. okt 2009

Ani: ahoj...

lucia32
22. okt 2009

rius...no som behávala s malou k dokyne, čo tak strašne plakávala a tam jej zakaždým pritisla na uško a malá sa trhla a spustila ešte viac...takže usúdila, že uši...

ani3012
22. okt 2009

jéj.Som ju položila,že počkaj hneď prídem-išla som tam,kde chodí aj kráľ sám a ona zaspala! 🙂

ani3012
22. okt 2009

luci my máme naozaj uško,lebo ma aj teplotu a po kvapkách sa zdá,že jej to pomáha.Doteraz bolo OK.
Ale včera som jej aj čistila to uško,lebo mala až von vytečený maz.

riusik
22. okt 2009

ani: tak vitaj spat 😉 a co ten tvoj mm? nie som v obraze... ci ani nemam preco byt, co? 😎

riusik
22. okt 2009

aha, takze priznaky pri uskach su jasne - teplota, citlive na dotyk... len aby som vedela. a hned bezat k dr, vsak?

traktor
22. okt 2009

s uskami ano...tam staci malo a neda sa to vratit spet....povedal mi usiar ked mala simonka bolest usiek, nelieceny zapal vraj narobi velke skody....

ani3012
22. okt 2009

ale môžeš byť v obraze. Ja sa nemám za čo hanbiť.
Keď mala Evička 5 týždňov,tak si mm založil nick na pokeci a tak si hľadal sex.partnera.Prišla som mu na to úplne náhodou.S nikým sa nestihol stretnúť,lebo som na to prišla už v priebehu dvoch týždňov. Bola som rozhodnutá sa rozviesť.Roztrhala retiazku,čo mi kúpil ako pôrodné a vrátila obrúčku. Tu ani nenosím.Ale som mu povedala,že na budúce už ho ani neupozorním,len mu príde papier od právničky. Máme v Malackách jednu super.Robí rozvody

riusik
22. okt 2009

ani: ti chlapi asi naozaj premyslaju niecim inym ako rozumom 😒 inak si dobra... a zrovna v case,ked si potrebovala podporu, tak on toto 😠

ani3012
22. okt 2009

traky mne tak liečila Patrika jedna krčiarka. 3 krát v priebehu mesiaca som bola u nej,že ma problémy s uškami a ona mi dala len kvapky Burow. Tak som sa na 4 krát vybrala k inej a ona mu spravila výter a nasadila antibiotika,lebo tam mal nejakú baktériu.ATB bral aj do ušiek aj papal.Za všetko som si platila,lebo ona nemá s našou poisťovňou zmluvu.
Odvtedy mal Patrik s uškami pokoj.

ani3012
22. okt 2009

ale vieš čo? Najviac ma nahnevalo,že všetkým tam písal,že je hasič,že je z Malaciek,kedy robí a čo všetko robí a tak.Keby si aspoň vymýšľal debileček! 😠

lucia32
22. okt 2009

Sedí chlápek na záchodě a tlačííííí, jde kolem uklízečka a zhasne..
Ze záchoda se najednou ozve řev, uklízečka se naštvaně táže: "Proč tak křičíš?"
Na to clápek odpoví: "Uff, no to byl teda blbej for, já myslel, že mi vypadly oči z důlků!"
😝 😀 😝 😀

lucia32
22. okt 2009

Při zlaté svatbě si manželé povídají: "Miláčku, já sem tě 3x zradila.."
"S kým to bylo poprvé?"
"No víš jak si byl těžce nemocný a nechtěli tě nikde operovat? Musela jsem přece přesvědčit primáře!"
"Díky zlato, zachránila si mi život... S kým to bylo podruhé?"
"No víš jak jsme potřebovali peníze a nikde nám nechtěli půjčit? Musela jsem přesvědčit ředitele banky!"
"Miláčku, ty peníze se nám přece moc hodili... S kým potřetí?"
"No.. víš jak si kandidoval do ministerstva a chybělo ti ještě 250 hlasů?"

ani3012
22. okt 2009

😀
už som počula,ale prišla som na to ,až keď som dočítala.Tuším mi starne mozog....

lucia32
22. okt 2009

Tak ešte jeden...nech je tu veseloooooo 😀

Psychiatr sedí u sebe v ordinaci. Pacienti nechodí, nikdo nevolá. Zkrátka nuda. V tom se otevřou dveře a do nich vleze po čtyřech muž s drátem mezi zuby,
v rukou má zvláštní předměty a ještě za sebou po chodbě něco táhne.
Doktor na něj:
"Óóó, kdopak se nám to plazí na návštěvu? Není to snad maličký hádek? Tak se doplaz a vítej, malý hádku, doktor ti pomůže."
Osoba na čtyřech však zakroutí nesouhlasně hlavou.
"Ááá, tak ty jsi tedy malá želvička, která se sem vleče na slovíčko?"
Osoba na čtyřech opět nesouhlasně zakroutí hlavou.
"Tak kdopak tedy jsi? Že by snad malý červíček?"
Muž pustí z pusy drát a povídá:
"Jděte do prdele, doktore. Já jsem váš informatik a natahuju vám tu síťový kabel."

traktor
22. okt 2009

to bud rada ze ho este mas , ja mam pocit ze JA ho uz nemam....... 😀 😀 😀

lucia32
22. okt 2009

aaaa, tento ma dostal 😀
Trestanec utekl z věznice, kde byl držen po celých 15 let. Při útěku narazí na dům a vloupá se do něj. V posteli najde mladý manzelský pár. Vytáhne muže, sváže ho na židli a přiváže ženu k posteli. Na to na ní vyleze, políbí ji na krk, pak vstane a odejde do koupelny. Kdyz je trestanec v koupelně, muž říká své ženě:Poslouchej, tenhle chlápek je vězeň, podívej se na jeho oblečení! Nejspíš strávil dlouhou dobu ve věznici a roky neměl ženskou. Viděl jsem, jak tě políbil na krk. Jestli chce sex, nevzpouzej se, nestěžuj si, jenom dělej, co ti řekne, uspokoj ho. Tenhle chlap musí bejt nebezpečnej, jestli se naštve, zabije nás oba! Buď silná, miláčku. Miluju tě.˝
Žena odpovídá: ˝Nelíbal mě na krk. Šeptal mi do ucha. Řekl mi, že si myslí, ze jsi vážně sexy chlap a zeptal se mě, jestli máme v koupelne nějakou vazelínu... "Buď silný, miláčku............ Taky tě miluju....."

A už dosť....

ani3012
22. okt 2009

luci!!!
Tak ten je naozaj super! tento nepoznám ! 😀 😀 😀
A kľudne píš, ja som ešte tu

ani3012
22. okt 2009

traky: nesťažuj sa! Mohlo by byť aj horšie 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre