Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
27. okt 2009

a co je s josi, dnes to tu zanedbava...josiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

josifek
27. okt 2009

Už jsem ráno psala všem maličký vše nej. 😵 😵
A vůbec se mi nelíbí že na mě někdo svádí že Reilly odešla kvůli mě a mojim pár příspěvkům .Já ji nikdy neublížila tak ať si osočování někdo nechá pro ty pravé 😠 😒 😒 😒 😒
Hold dobře se osočuje , když někdo napíše že nemá s dítětem žádnou starost neznamená že neumí poradit .Myslím že by si občas lidi měli přečíst celé příspěvky 😒 😒 😒

josifek
27. okt 2009

Asi také brzy moc psát nebudu moc mě mrzí že nemáme žádné starosti a nemůžeme si stěžovat , hold jsme jiní
Traky jsem tu byla jsem na injekci a teď jsem pěkně nasraná 😠 ale ne na tebe dotyčná určo bude vědět když to psala 😠

lucia32
27. okt 2009

jáááj babenky, nechytajte sa za slovíčka 😝

lucia32
27. okt 2009

Ked chcete byť na seba zlé, môžme to tu rovno zabaliť 😝

josifek
27. okt 2009

jinak Reily se s petříkem má o trošku lépe.....a některé ji moc chybíte to vím a to můžu vzkázat 😉

josifek
27. okt 2009

Luci nechci být zlá ale občas mě připadá že sem ani nepatřím když nemám problém 😖 😖 😖 tak nevím co psát tak raději dost mlčím 😒 abych někumu neuškodila.a když chtějí radu píši ji dost obezřetně abych neurazila a nevypadala jak vševěd 😉 .Proto mě to dost mrzí 🤐 jinak Záda bolí víc po injekci než předtím, tak ležím a ani se nemůžu hnout zaplať pánbůch za moje zlaté dítko že je tak hodná a že ji nevadí když ji nosí jen chlapy 😉

lucia32
27. okt 2009

Josi, hmm, je to fakt blbé, že sa väčšina hned uráža...ja chápem, že ženy sú vynervované, podráždené, ale čo čakajú, sme len ľudia, ak chcú odbornú radu bez emocii, nech sa obratia na lekáre, že jp?

lucia32
27. okt 2009

že jo 😝 😀

lucia32
27. okt 2009

Ti poviem, že tiež tu nepíšem všetko, aj ked v slabej chvílke to mám velakrát na jazyku, sa nejak bojím reakcie okolia...je nejak v mode hned odsúdiť, miesto pochopenia 😕

josifek
27. okt 2009

Luci no přesně tak snažíme se být k sobě ohleduplné ale hold některé nemají problémy a mají zkušenosti a jiné mají problémy a jsou bez zkušeností, a někdy špatně formulujeme no hold je to tak jak to je.A pokud někdo napíše že když přijde a čte mě nebo traky tak to vyzní že my jsme ty špatné.Jinak Vás mám všchny ráda ale hold je to tak jak to je 🙂

lucia32
27. okt 2009

A netreba všetko brať doslova vážne, bez urážky, sme maminky, ktoré si síce píšeme, ale sa nepoznáme...na pár výnimiek...vieme o sebe len to, čo napíšeme...

traktor
27. okt 2009

josi klud mame spachtosou co narobis 😀 😀 😀 , patrime sem tak ako vsetky, tak ako rei...a asi musime zas vsetky byt tehu aby to tu bolo super..... 😀 ...teda radsej nie, ja uz budem dobra...... 😝

zaba2707
27. okt 2009

s tymi co maju bezproblemove deticky sa v duchu moc tesim a tie co maju problemy s tymi sa tiez tesim ... boze ako sme sa nevedeli len dockat ked uz drobcov budeme mat pri sebe ... vsetky sme tie najlepsie maminy na svete len ti nasi drobci nas skusaju roznymi sposobmi ... a my to s nimi zvladneme lebo sme tie naj julovky-cervencovky a navzajom sa podrzime 🙂

traktor
27. okt 2009

zaba krasne...tak takto si to myslim a dakujem za moj preklad.... 😀 😀 😀

josifek
27. okt 2009

Traky jsem klidná jen mě to dost bolelo 😒 hold si myslím že si to nezasloužím, však já nikomu neubližuji. a pokud jo tak mi to klidně napište do IP.
Spachtošku mám no hold co nadělám ale jsem za to na tisickrát ráda a přála bych to každé z nich aby měli doma to co my 😉 😉 😉 😉 Jinak došel boxy pytel je naprosto užasný malý bude nadšený 😀 😀 😀 😀 😀 i povlečko je perfiš můžu slavit Vánocééééééé 😀 😀 😀 😝

zaba2707
27. okt 2009

niekedy nam kvapia nervy ale to k tomu asi jednoducho patri a kazda sme nejaka ... a vsetky vas tu lubkam a som straaaaaasne rada ze ste tu ... velmi dobre padne ked ma tu podrzite ... a to sa stalo uz velakrat cmuk vsetkym 🙂

lucia32
27. okt 2009

No simonito to tak určo nemyslela, aj ked ju osobne nepoznám 😝 , ona bola tiež z tých, čo nám tu v tehu radili...ale zas sú to slová, zle sformulované, vytrhnuté z kontextu a zlo je na svete...
Ja mám napríklad pocit, že ked prídem traky odíde, asi sa hnevá za mesiacou 😝
Dobre možno som sa urobila za múdru, ale nemyslela som to zle, viem, že tu nie som na to, aby som niekoho poučovala ohľadne gramatiky 😀

traktor
27. okt 2009

josi mozes ho hned vyskusat / ten pytel- dobry na nervy 😀 ....ja chapem, preto som aj ja hned zareagovala 😉

josifek
27. okt 2009

Synáček dorazil a donesl malé dva cumlíky joj už jsme potřebovaly nové 😀 😀 😀 ty co má má jak bambulku vydudlané 😀 😀 😀

lucia32
27. okt 2009

Traky????

traktor
27. okt 2009

lucyja ia sa nehnevam, ia som rada, ze si rada, ze ai ia som rada a mam ta rada 😀 😀 😀 😀

lucia32
27. okt 2009

Vidíš josi...nerozpráva sa so mnou...
Tak nič, odchádzam... možno sa niekedy vrátim 😔

josifek
27. okt 2009

traky zo né taková nejsem raději to ze sebe dostanu a to je moje pravé já když se mi nelíbí napíši nebo řeknu 😉 😉 😉 . Hold dělám s chlapama a tak jsem se naučila jinak to v životě ani nefunguje 😀 😀 😀 a dost už je to pryč fiúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
vítr nééééééééééé 😀 😀 😀 😀

lucia32
27. okt 2009

trak máš šťastie, práve som sa chcela odinštalovať 😝 😀

josifek
27. okt 2009

jste opice všechny 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
27. okt 2009

luci ty myslis ze ja viem tak rychlo pisat?kam odchadzas? hibaj 😀 nasad 😀 😝

zaba2707
27. okt 2009

luc tyyyyyyyyyyyyyyyyy neser tigra vrrrrr ja ti hned odinstalujem 😀

traktor
27. okt 2009

a co sa sa odinstaluj...teluj...ci jak 😀 😀 😀 😀 aj tak ti to neda a sa vratis....ved co by si bez nas robila...by si bola smutna....ze? 😀 😝

josifek
27. okt 2009

Luci chtěla jsem se zeptat ty dáváš UM asi nutrilon co kolik vypije ta tvoje cácorka v jedné flaši? My dáváme sunar a ona zunkne 200 a jěště by možná něco zhltla 😀 😀 😀 😀 děláme podle návodu tak nevím 😵 jestly nebude otesánek 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre