Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
22. aug 2009

wydata...Natálke je malá rozkošnica...Natálky sú fakt pekné 😀 😀 😀

wydata
22. aug 2009

ďakujem za vysvtlenie inn 😎
fíha tak vidím že som toho doooosť zameškala 😀
nie len že som asi namladšii zasranek ale aj najnovší člen 😀
mám sa čo učiť 😝
no jo otvoriíme si paroniareň 😀 😀
to len ja som taká poctivka že jogurtík marhulkový s piškotenkami a kuracie vývar a zemiak kašen s rybkacinou... no pekne...ooo a ešte soletky 😝
a acidka tie sladke koly kulturam...
tož toť vsio...
občas si spravim sváteček a otvorím pixlu salka nech mám sladký život 😉

lucia32
22. aug 2009

Wyda ja som mala prvého prcka v 19 😀 , už som si mohla užívať sladké ničnerobenie a na staré kolená nás navštívila Natálka 😀 , má to len jednu " chybu " ...tak skoro sa odísť nechystá 😀 , vidím to na doživotie 😀

inneska
22. aug 2009

veru, Natálky sú zlatunké naša natálka https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

inneska
22. aug 2009

odchádzame na výlet...majte sa krásne, papaaaa 🙂

wydata
22. aug 2009

😀 19? tak to ma asi chapes aka som pomylena z tych otazok na ulici ze ci je to moja sestra alebo ´koho je to dieta ked mi place v kociku... 😖
no jo natálky su da best - teda aspon tie nase urcite 😀 😝 😝
aaaale odide neboj sa a potom ti to bude inac luto 😅 😉
ja na to necem ani pomyslet luc...
inac aj ja som luc 😀 😀 😀

wydata
22. aug 2009

paps inn a užite si to aj za nas keˇže my si tu užívame akurát tak nízky tlak a dažďové kvapajzne 😒

wydata
22. aug 2009

luc mate krasnu giraffen supravicke 😀
boze ja vam tak zavidim tie krasne bruska...ja som to stastie nemala mna pokreslili strie jak nacelnika cikariou...darmo som sa mastiĺa drahymi kremami... ☹ 😔 🙄

majkas
22. aug 2009

ahojte,

aj my hlasime celkom pokojnu noc a aj rano, mala sice o 7 vyblinkala fonatnou obsah bruska, potom sa chcela trocha nosit, o 8 sa zace napapala a haja doteraz. a z prechadzky asi tiez nic nebude len potom nebudeme mat co jest lebo sme ju chceli spojit s nakupom. no uvidime ked sa zobudi ci dovtedy neprestane. sice sa teraz vonku tvari ze uz je po dazdi, ale ked kuknem na jazero ta zopar kvapiek tam este padne

lucim podla mna staci prist, aj ked by nebolo odveci tam cinknut ci nemaju svadbu a pod kedze je to sobota a pripadne aby nam v tej pivarni rezerve aspon dva tri stoly pri sebe

a aj Tamarky su zlatunke🙂

majkas
22. aug 2009

a pls dajte link kde ste kupovali tie lehatka, aj my si chceme kupit, v autosedacke nasa mala vobec nechce byt... 😒

majkas
22. aug 2009

a rande s kacickami znamena ist sa kuknut na seba do zrkadla do kupelne ci som to este ja? a ked ne, tak sa snazit prinavratit si povodnu podobu?

no tak ja akoze po ranu idem na to rande 🙂 ked sa mala nezobudi tak pridem

majkas
22. aug 2009

tak som dosla a uz aj idem, 3 hodky jej stacili, ale aspon sa krasne na ocka usmieva a hika 😀
papa a krasny dnik

alexarisko
22. aug 2009

No caute zeny, u mna noc nic moc, nemam sa cim chvalit tak zas raz len tisko zavidim, ale inak sme ok, mamca zase unavena, lilusa ubolena a na cecku zavesena.

Wyd a kolkoze to mas rockov ked si to najmladsia z nas? a jasne ze ta rady uvidime na stretku, ze vahas, si spominala ze v petzke byvas? de presne

wydata
22. aug 2009

uz som pisala ze 21 😀
sa nam nejako neplanovane zadarila mala zabicka klacna...
sme si cely po svadbe uzit a uzili sme si akurat dve palicky na teste 😀
ANI NA SVADOBNEJ CESTE SME NEBOLI 😢
na viglasskej pri braniku je nase docasne bydlisko 😉

alexarisko
22. aug 2009

Jaaaj 🙂 tak to si asi fakt najmladsia, aj ked aj ja sa stale citim ako take stena tuna medzi babami lebo oni si secko nastuduju a su skusene a ja sem zdy len dojdem a pytam sa 🙂 ale mam uz 27 takze to je len moj vysneny pocit hehe

Co sa tyka vasho otehotnenia u nas to bolo presne tak isto ale my sme malu planovali, ja som nechcela cakat, ledva sme vydrzali do svadby aj ked som si nemyslela ze sa to tak rychlo podari a tiez sme nestihli ziadnu svadobnu cestu 😝

no co uz 🙂 cera sa ma mangel pyta vecer, ze kedy pojdeme do toho pariza? ( chceli sme skocit nataky predlzeny vikend este ked som bola tehotna, ale od zaciatku do konca som strasne vracala tak sa nedalo ani z domu pohnut) a ja mu na to , ze no s malou tak za rok rok a pol a on ze preco nie teraz na jesen 😀 ja ze co ti svitory? nechcel by si aby som hned z nemocnice isla k moru?

wydata
22. aug 2009

no ja som tiez taky popletko ze radsej sa opytam radsej ako keby som mala nieco pokazit🙂

no nam sa to podarilo este pred svadbou ani sme nevedeli ako 🙂

ale sme radi nasmu kuratenku,popravde si to uz inak neviem ani predstavit...

no vidim ze mas mangela rodeneho humoristu 🙂 aj ked ak by ste nesli k moru ale len tak pokukat dalo by sa mozno aj na jar tak najskorej 🙂)) hm?

lucim
22. aug 2009

ahojte pipinky moje najkrajsie 🙂
wyd niekto tu musi byt najstrarsi a niekto najmladsi. 😀 a tusim aj voskovka je mladatko skoro ako ty 🙂
a na stretko ta e-wyd-ujem do poctu 😀

dnes uz mam navarene - teda bude na cerstvo - na brezovej je jarmerk, tak si tam dame cigansku abo co. ani riady z toho nebudu a este nas budu aj seci ocumovat v satke zase. 🙂

majkas cinknem tam vecer teda. 🙂

my sme vstavali o 6, ale tak rozkosne, ze matyskovi nemozem nic vycitat, dokonca aj tata to vytiahlo z gauca, ako veselo mi džavotal v posteli. 🙂

ja som na svadobnej ceste tiez nebola, (2y ago) bo som krava sprosta, sef nemal prac. sily, tak som ostala a potom nas predal a zase neboli prac. sily.

s matyskom si spravime svadobnu cestu trebars o rok, o dva. 😝

alexarisko
22. aug 2009

moja rec lucimecka, aj tak je to nasa laska, bude nam seckym trom uzasne 😀 a sak tutu mutu sa da aj s malou, zaspi a neni problema, svadobka jak vysita

wydata
22. aug 2009

o a maji to lehatko co mame som kupila v Gyory a link na predajnu je:

http://www.brendon.hu/ProductSearch/browser.asp...

babyzuzana
22. aug 2009

no nakuknem a koho tu zase nevidim?

alexarisko
22. aug 2009

koho ? koho ? 🙂

reilyy
22. aug 2009

wyd, ale niesi tu jedina 21 😝 hathor ma tiez 21 ak sa nemylim 😕

babyzuzana
22. aug 2009

nocnu smenu cez den 😝

alexarisko
22. aug 2009

zuzik no vidis 🙂 aj zazraky sa deju

reilyy
22. aug 2009

nocna smena duraceliek 🙂 vydrzia dlho 😝

lucim
22. aug 2009

docucavame pred cestou,
cmukyyyyyyy kuk
a majkas lehatko z www.bambini.sk
🙂

lucia32
22. aug 2009

ahojky...tak už máme leháro...zvyšok sa šiel čľapotať a my s Nataly máme babskú jazdu 😀 Akurát mi zachrnieva na ruke, pusinka zlatá 🙂 Konečne dá mama " rande s kačičkami ", aj ked na stojáka 😀
Idem ju skúsiť položiť do haji...

reilyy
22. aug 2009

ja dojedam zemiaky stare 3 dni 😕 chutia trosku kyslo

alexarisko
22. aug 2009

lucimecka a v takomto pocasi sa kam treposite?

Rei rei, ked zacnes zeleniet, je to zle znamenie, radsej si prenes pc aj s malym na vecko 😀

reilyy
22. aug 2009

alex 🙂 sak si prisuniem len vanicku 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre