Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
30. okt 2009

vosky,ja len či nechce odr...ť
strašne sa takýchto vecí bojím a 50 eur nieje 50 korún 😒

voskovka
30. okt 2009

joooj,moje ditko najmenšie ma akesi nervy...už 3den,je nervny,plače ťažko zaspava,som myslela že vetry ale ništ a kakať kaka.......zato david si sam umyl zuby,zobral plyšakov a hajde do postele 😕 ..

mifinka
30. okt 2009

Ahoj, jen skok, musím s pesanama.. Jenn, zkus dát jinou flašku, já se trefila až na třetí pokus, jinak to teklo všude možně jen ne do pusy... Zkus najít se svaičkou jako ´máš dudle, a nebo si kup přímo falšku od výrobce co kupuješ dudlíky,... Aspon ta sedla nejlíp nám.
JJ, Josi, teda, moc se kámošce nechtělo věřir že máš ještě mladší Karamelku ale hlavně že ti furt spí, z toho byla hotová 😀 😀
A krovky.. Uf, no neodolala bych, ale po první by mě tak rozbolely zuby že bych si zas nadávala do všeho možného... 😒 ale paní zubařku navštívit nehodlááááám 😅

voskovka
30. okt 2009

lenže zase na druhej strane dostaneš zle hodnotenie ty.... 😕 peniaze chce na učet?

josifek
30. okt 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Kuk
No jo mifi ona vypadá vypaseně ale máme nahé fotečky můžeš kuknout a pinká pořád a jo gratulka k skoro zoubku 😀 😵 😵 😵

voskovka
30. okt 2009

inak mám desny problem,stale sme na plienkach,nie a nie naučiť davida na nočnik,sadne si posedi aj 10-20min,ale nič..a potom mimo...
skušala som hrajuci nočnik,schodiky k wcku,mm cikal do nočnika,šetko možne a nič...neporadite? ☹

josifek
30. okt 2009

Ani a nedomluvíte se na dobírce????? když tomu nevěříš? 😉

lucim
30. okt 2009

ani tak ako vravi josi, daj si to poslat na dobierku

ani3012
30. okt 2009

vosky,viem už som nad tým rozmýšlala,že budem mať zle hodnotenie,veď uvidím.Napísala som jej ,že nemám peniaze ale že tu stoličku si určite zoberiem,nech mi ju podrží do výplaty.Uvidím,ako sa zachová. A či jej nepribudne viacej hodnotení.
Vosky vieš ako som odučila Patrika od plienok ?
Na postel dala prebalocaciu podložku- veľkú (pod celou plachtou mal tiež igelit) a na noc som mu dala látkovú plienku medzi nožičky na to slipky,aby mu plienka držala a každé 3 hod. nastaveného budíka a budila ho. Väčšinou sa nepocikal a keď áno,tak celý čas čo mrndžal som mu vravela,že keď chce spinkať,tak nech ciká do nočníka. Trvalo to týždeň a na nočník chodil potom aj cez deň.
Väčšinou sa pocikal,keď sa mi nechcelo vstávať a posunula som budíka 🤐 Tak som mala roboty aj ja navyše

ani3012
30. okt 2009

vidíš,dobierka ma nenapadla.Ja inak som už kupila viacej vecí,ale neviem prečo u nej váham.
Keď sa mi ozve,lebo ešte nenapísala,tak sa jej na to spýtam
Ďakujem 🙂

ani3012
30. okt 2009

a ešte ste mi nenapísali,odkial beriete tie šablóny !!!! 😠 😉

ani3012
30. okt 2009

inak Simonka ako tekvička je nádherná !

lucim
30. okt 2009

ani, normalne, ze mas rozne skusenosti a mas zasadu, ze nad urcitu sumu platis na dobierku. ved postovne platis ty. jej to moze byt jedno.

josifek
30. okt 2009

Ani o stránku nebo dvě jsem hodila link kukni a děkujeme 😀 😀 😀

ani3012
30. okt 2009

luci,ty si to krásne napísala 😵

traktor
30. okt 2009

ani ona tam ma viac hodnoteni som pozerala...a ahojte 😉

ani3012
30. okt 2009

tak ďakujem veľmi pekne! Už som si myslela,že len vy chcete mať krásne fotečky 🙂

traktor
30. okt 2009

a pise ze na dobierku neposiela 😅

traktor
30. okt 2009

no aotazka...ja talent sa pytam 😀 😀 viem si urobit tie fotky ale neviem ich datna konika len na facebook, co mam urobit...ale tak vysvetlit ako pre druhacika poprosim 😀 😀 😀

josifek
30. okt 2009
josifek
30. okt 2009

Traky když uděláš foto klikni na obrázek a dej uložit jako.... no uložíš do složky a pak dáš normálně do alba 😉

ani3012
30. okt 2009

traky ja som pozerala na hodnotenie MM bazáru 😀
Ja tam som len chvíľku,takže neviem kde čo 😀
Uvidím,čo napíše za to,že peniaze budu až k výplate.

traktor
30. okt 2009

a kedmozem poradit mamickam malych babetiek, tak nanocnik davat hned ako vie babo sediet, a ked sa nahodou podari nejaky ten pokladik tak si zaviskajte, zatlieskajte...babetku sa to bude urco pacit....ja som tak robila a napr. miskami na 14 mesiacou bola bez plienok... 😉 cim skor dieta zoznamite s nocnikom tym lepsie to bude znasat...starsie deti su uz vybytejsie, nechcu sediet...

mifinka
30. okt 2009

Tak jsem zpět a je tam kosa jak v ruské pohádce, nevzala jsem si rukavice a celkem jsem těch 2O minut litovala.. Za to ožralé omladiny je tam až až...
JJ Josi, díkes za zuba, ale si nevědal jetsli jsem to já co? 😀 😀

josifek
30. okt 2009

moc né až podle kočáru nemáš fota nikde 😀 😀 😀 😀 😀 teď už poznám 😀 😀 😀 😀

traktor
30. okt 2009

ani sa mi zdalo ze nejak blbo kukas 😀 😀 😀 😀 abo ze mne inac ukazuje?.... 😀 😀 😀 josi ahoj 😵 😵 😵

mifinka
30. okt 2009

josi ale za tu fotku u medvěda tě obdivuju.. to bych měla strach dát na net... 😲 v dnešní době ... JO ale jedna baba mě pobavila v Elošu.. Mi říká, můžu se podívat? to máte chlapečka že? Jeje, ten je ale malinkej, kolik má? Tak 10 měsíců? 😀 😀 😀 no nevím.. Ale v 10ti měsících bude snad ještě krapet větší 😉

mifinka
30. okt 2009

No jo Josi, mě to pak došlo, když jsi nevěděla kam mě zařadit... Jsem holt inkognito 😀 ještě stále se čočce fotáku vyhýbám 😖

lucim
30. okt 2009

trakyyyyyyyy od rana ti tu pisem a ty az teraz? cauuuuuuuuuuuuu cmuk 🙂

ani aj na buduce, v kecani som dobra 😀 (podrezana papulka ma zivy cely zivot) 😉

mifi, daj si horuci cajik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre