Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
3. nov 2009

ahojky Zabka 😉 no u nás nesněží ale gumy jsme v sobotu přezuli na obou autech 😀 😀 😀 😀 a u nás mrzne po ránu 😉

zaba2707
3. nov 2009

co mate noveho? my tuto nedelu budeme krstit a stale mame sople ...mam pocit ze sa ich uz nikdy snad ani nezbavime☹

zaba2707
3. nov 2009

juuuuj mius a to tie gumy pridu k mojim rodicom cize este 120 km bude treba urobit na letnych a to asi budem musiet ist ja s msalym kedze mm pracuje od osem rana do osem vecera ☹ trosku som z toho mimo snad sa trosku otepli este

lucia32
3. nov 2009

zabik ahoj...ani my nemáme ešte prezuté...mali už byť, ale nejak sa naše odložené v pneuservise záhadne vyparili 😝 , tak čakáme na nové 😀
Ráno tu bolo -5 😨

josifek
3. nov 2009

Zabka tak budu kukat sluníčko aby svítilo 😉 aby se vám nic nestalo bo letní gumy na ledě pohroma 😠
Na dlouhou rýmu u miminka mi poradila teta co je zdravotní sestřička vytírat po odsátí nosík mateřidouškovým odvarem.Zatím nevím zda to působí neboť my soplíky jěště neměli 😉

zaba2707
3. nov 2009

ty kokso lucik to nie je nic moc ze??? ja velmi zimu nemusim a hlavne tu v BA ... zacne poletovat trosku snehu a cela BA je hore nohami katastrofa ☹

zaba2707
3. nov 2009

mia a to staci kupit porciovany caj z materinej dusky???

ono cez den je to celkom fajn ale noc a rano su katastrofa chuda moje male

lucia32
3. nov 2009

Zabka ani ja 😝 , ešte vo vnútri máme teplo 😀
A na soplíky neporadím, my máme zas suché nosy 😝 Musíme poriešiť nejaký zvlhčovač 😉 , moja Bianka má permanentne upchatý nos, ale až niekde hore, pomôže len naparovanie a vyfúkanie a prehriaty suchý vzduch z krbu tomu moc nepridáva 😝

josifek
3. nov 2009

teta říkala že stačí porcovaný a udělat vývar no vlastně čaj a po každém vyčistění nosíka, vytřít nosik 😉 snad má pravdu a pomůže 😉 a nebo nechej odparovat heřmánkový čaj u postýlky jak psala Traky také zvlhčuje vzduch 😉

lucia32
3. nov 2009

ja nechávam odparovať aj Lesanu, tá pretiahne dutiny jedna radosť, ale u malej, najmenšej som to ešte nepraktizovala, aj ked aroma sa šíri celým bytom....

zaba2707
3. nov 2009

my mame zvlhcovac a ten pustame ... tak aspon nieco
dokina nam odlozi aj ockovanie kvoli soplikom takze som zvedava kedy vobec budeme ockovat

lucia32
3. nov 2009

Podomový predajca supersupersuper vysávačov sa nasáčkuje do peknej novostavby a napriek protestom domácej pani doprostred izby vysype sušené konské lajno. Mladá pani naňho zhrozene pozerá a ked začne nahnevane protestovať, predajca nasadí svoj najkrajší usmev a vraví: "Mladá pani, ja vám sľubujem, že to, čo tento fantastický vysávač nepovysáva, to ja sám zjem!"

Žena vstane z kresla, a cestou do kuchyne mu vraví: "Tak vám na to hovno donesiem nejaký dresing, lebo ešte nemáme zapojenú elektrinu."
😀

inneska
3. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
3. nov 2009

Mozog zvolal na zasadnutie všetky orgány tela a hovorí:

Je kríza, musíme niečo zlikvidovať kvôli šetreniu...
Zlikvidujeme pľúca, lebo sú dve.
Ale fajčiar hovorí NIE!
Tak možno ľadviny, lebo sú dve...
NIE, hovorí pijan - mne sú potrebné obidve.
Vstane penis a hovorí: no, ak je už taká kríza, možno ja by som sa
mohol
obetovať.
A mozog na to:
Ty si ľahni, lebo keď stojíš, nemôžem myslieť...!





😝 😀

lucia32
3. nov 2009

No kde ste všetky? Konečne som dala na youtube video, tak juknite na našu Natálku...mlčanie jej ide 😀

https://www.youtube.com/watch?v=ZZqeMU0M0mw
ani3012
3. nov 2009

tak gratulujeme k 4.mesiačikom 😀 😀 😀 😀

29.zuzzii................03.7......................Oliver
30.vendulacky.......03.7.......................Emma
31.janulkaVALOVA..03.7.....................Jakub
32.fibi...................03.7......................Linda
33.zunajda............03.7.......................Lea
34.majaza.............03.7.......................Veronika

lucia32
3. nov 2009
ani3012
3. nov 2009

čaul Luci! Ale je milenučká herečka naša 😉 .A prečo by mala na na kameru robiť smiešne opičky? Čo ty vieš,aká celebrita sa z nej stane a keby to tak potom bulvár vyňuchal 😀 😀 😀 😀

lucia32
3. nov 2009

Ani...no možno máš pravdu...budeme hrať serioznu slečinku 😀

ani3012
3. nov 2009

ale náhodu ! Dobré vie zahráť s hlasivkama 🙂 🙂

lucia32
3. nov 2009

Operná speváčka 😀 a to bolo len piánko 😝 , keby si ju počula live a nahlas 😀

lucia32
3. nov 2009

Keď to pozerám, tak ja som tam tá opička, kvičím, pištím 😝 😀 Musím sa krotiť 😀

ani3012
3. nov 2009

hej tak ja teraz nahrávam video a uvidíš,kto kvičí ako opička .Mňa je počuť viac ako malú 😀

lucia32
3. nov 2009

Tak sa teším 😉

ani3012
3. nov 2009

teraz mi mm povedal,že čo tam tak hučím.Takže pozor na repráky 😀 😀 😀

traktor
3. nov 2009

lucia snazis sa , snazis a mala ta ma uz dost.... 😀 😀 😀 😀 , ale ja zlatucka... 😵 😵 😵

lucia32
3. nov 2009

Ani vidím, že trpíš podobnou demenciou ako ja 😀
A Evička je podarená, raz neviem, či chce plakať či smiať sa 😀 A hlások má tiež riadny 😉

lucia32
3. nov 2009

Traky... 😝 😝 nie maminky má dosť, ale kamery...paparazzi a bulvár sú jej proti srsti 😎

lucia32
3. nov 2009

Traky kde si? šla si natáčať video? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre