Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

babyzuzana
8. nov 2009

hoj kocky
preboha jak yistili depresie u kojencov??

aspine
8. nov 2009

plactive, linejsi....no nevim je to takovy podivny. nikdy jsem o tom neslysela 😕 ani toho moc nerekli....ale nas se to prece netyka 😉 my mame vesela robatka zaplat panbuh 😵

cau baby 😵 uz jsem se tady skoro bala....holky mi nekam utekly 😅
jak se mate?

babyzuzana
8. nov 2009

aspi ja uz neskusam nic, u nas by to zarucene nefungovalo 😉
aj teraz este uspavam... takze co? dnes este nespime... od pol 8 sa uspavame...

aspine
8. nov 2009

vy jeste nespite 😕 to na nej nic nezabira? a co ho porad krmit az ho to prestane bavit a radsi pak usne 😉 😀

kochanski
8. nov 2009

lucim tak to funguje jo? No budu muset zkusit jen nevím kdy se odvážím 😅

aspi..deprese u kojenců? Ježiš, ještě že jsem na to nekoukala. Jak to poznají prosím tě? Plačtivé a línější? To je někdy Zuzi taky, ale deprese snad nemá, když se dokáže zubit na mámu 😉

aspine
8. nov 2009

to vis ze ne 😉 my vsechny tady mame krasna zdrava a hlavne vesela miminka 😵

na co se odvazis?

lucim
8. nov 2009

kocicky, nefungoval mi pre zmenu kon.

kochi budem drzat palce, ale ja mam deculo, co spava dobre, len obcas mava vykyvy. tak dufam, ze u vas nieco tiez zaberie.
kojenecke depresie? chuuudatka.
cau babyzuz

idem sa venovat manzelikovi, tak paaaaa.

aspine
8. nov 2009

lucim no tak to utikej to je jasny 😎 dobrou noooooc 😉
ten muj tu spi i bez dudliku 😀 😀

no nic ja uz jdu taky....takze devcatka bylo mi to s vami hezky tak zas priste 😵 paaaaa a dobrou klidnou noc 😉

zrnik1
8. nov 2009

tak vy uz spinkate...tak uz nic len dobru noc

babyzuzana
8. nov 2009

aspi ved ja ho od tej pol 8 da sa povedat nonstop kojim 😒 s prestavkami malymi. takto vyzera nas kazdy vecer...
ja uz proste neviem, ale stazovat sa nejdem, hlavne je, ze nema depresie (aspon dufam teda) 😅

traktor
8. nov 2009

ahoj zrnik ako sa mate? 😵

zrnik1
8. nov 2009

zle...ale zijeme...
kazdy den bojujeme
vy ako?

traktor
8. nov 2009

u nas vsetko ok, , dolezite je zije a bojuje....je to silny chlapik.... 😵 😵 , stale na vas myslim...vlastne vsetky baby tu...som rada ze si sa ozvala... 😉

zrnik1
8. nov 2009

musim hodit nejake foto maleho matejka...vyzera stale rovnako...pribral len 20 deka ☹
stale ako novorodeniatko

kochanski
8. nov 2009

aspi...no že se odvážím na to samouspávání 😉

babyzuz...tak to je teda řehole to ti povím 😒 . Ségra měla něco podobného s malým synovcem. Ten první měsíce téměř nespal, dělal problémy s kojením a když byl vzhůru, tak většinou řval 😖 . Pak se to ale nejak zlomilo kolem 4 měsíce a zklidnil se. Třeba i Davidko najednou změní režim. Naše malá dělala brikule s usínáním v šestinedělí. To jsme se většinou snažili uspávat v rozmezí od 8 do 12 hodin...

zrnik ahoj kočinko. Je něco nového?

traktor
8. nov 2009

on to dohoni ...neboj...dolezite je ze ma chut bojovat..ze je tu.... 😵 😵 😵

kochanski
8. nov 2009

a traki už mě předběhla s otázkou
zrnik...všechny ti tu držímě pěstičky a věříme, že to dobře dopadne! Matejko se nedá!

babyzuzana
8. nov 2009

zrnik si silna zena, mas obrovsku vieru v sebe
ja dufam, ze sa vam ta transplantacia podari uskutocnit

zrnik1
8. nov 2009

dakujem za podporu, ste zlate....
idem spat...nemam sil, stale som s nim...papat cez sondu, prebalovat cca 30 minut kazde prebalovaniie a potom nekonecne nosenie kvoli refluxu....a ziadne vysledku...ziadne priberanie...
co uz, chceli sme dietatko, tak ho mame...radosti aj starosti
dobru noc

kochanski
8. nov 2009

ach jo, už mě to zas nějak dostalo ☹

kochanski
8. nov 2009

zrnik drž se!

vendulacky
8. nov 2009

ahojky, ivy díky za info 😉

zrnik, ještě jsem nečetla co a jak se máte, jen ti chci říct, že na tebe moc myslíme a držíme vám všechny prstíky co máme....cmuky 😲

traktor
8. nov 2009

si s nim v nemocnici? tak ti zelamvela sil ...aj pre teba aj pre mateja...nevzdavaj to bojuj..tak ako bojuje matejko 😵 😵 , este nad vami zasvieti slniecko a vsetko bude ok, posielam vela vela energie, a budeme sa za vas modlit.... 😵

kochanski
8. nov 2009

no nic, jdu spát nebo si ještě promáčím klávesnici ☹ . 😒 Kurňa ten život je někdy prevít!

zrnik1
8. nov 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ale ma to vyhody....stale spi....
ja mu stale hovorim, nech tie hrozitanske chvile prespi a ked sa z toho sna prebudi...bude uz vsetko v poriadku a ani si to nebude pamatat...
sranda je, ze spi aj pri odbere krvi...berie to ako ranny ritual, ved nic ine ani nepozna, len nemocnice a ihly a infuzie a transfuzie...

kochanski
8. nov 2009

traki tak tak. I my se Zuzi posíláme na dálku hodně sil

jdu do hajan. Papapa berušky a opatrujte se

vendulacky
8. nov 2009

traky, moc hezky jsi to napsala!!! veru že hej...

ahoj kochi, aspi, luci, baby... 😉

a asi doboru co? 😅

zrnik1
8. nov 2009

a je nadherny anjelik moj...
krasne modre ocka a nadherny usmev...
a naozaj uz dobru noc 😉

kochanski
8. nov 2009

zrnik 😵

ven...asi jo 😀

vendulacky
8. nov 2009

zrnik, chudinka malinkatej, tolik bolístek...vím, že ti nic jiného nezbývá, ale stejně si strašně silná, máš můj obdiv a matýsek taky, už at to peklo zkončí a můžete se ze života už jen radovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre