Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
22. aug 2009

lulu, budeme tu na to cakat spolocne jak na svetovy rekord 😀 az kym to neschvalia

lucim
22. aug 2009

pojdeme aj demonstrovat pred urad vlady? 😀

alexarisko
22. aug 2009

lulu 😀 heheeee kolko nas to tu je? v nasej teme? ked tam vsetky dojdeme aj s kocikami to bude aka haluz 😀 alebo este lepsie bez nich, budeme kricat ze nemame na kociky

babyzuzana
22. aug 2009

uz som tu na chvilu, tu skacem 5 metrov ze mi david dnes cez den spal a teraz od pol 8 nie a nie zaspat, 3 hodinove kojenie, prepojene s obcasnym zaspatim a chabym pokusom o prenos do postielky, ach jaj

lucim
22. aug 2009

a viete co? ideme sa kupat, uz sme cucnuti a ciastocne vyprdkani 😝 kacicky- rybicky de steee?

alexarisko
22. aug 2009

Zuzik to je jak kopie nasej malej, by si rozumeli a mozno by spolu zaspali 😀

Lulu, zdravim rybicky a nezabudni zobrat aj koleso vyprazane, nie ze sa nam utopis

wydata
22. aug 2009

😀 ja ho este nemam vybaveny... ani ten prispevok som stale nebola...
😅

skorej ma zaujima ci bude ta minimalna mzda po materskej potom...

wydata
22. aug 2009

luc pozdravuj kachnatka 😀 mi sme si uz rande dali s tou naso jednou vanickovou 😝 😀

wydata
22. aug 2009

idem buwi paps 😎

alexarisko
22. aug 2009

dobru wyd 🙂

babyzuzana
22. aug 2009

☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 nedari sa, opat prebalenie, nosenie, postielka a teraz sa zase krmime ☹ ☹ ☹ takto to je vlastne stale a ja naivka som si dnes myslela, ze uz sa to otaca k lepsiemu

lucim
22. aug 2009

aaaa vy co sa tu flakate? ja mam secko vybavene - kupanie aj dophilus aj kvapky aj kaky aj pyzamko a vy tu neporadujete? co mam fcul citat? 🙂

lucim
22. aug 2009

babyzuz, urcite sa to otaca, len ta zakruta je straaaaaaaaasne dlha a roztahanaaaaaaaaaaa 😉

alexarisko
22. aug 2009

zuzik, ja uz som sa s tym nejak zmierila a ked sa nieco zmeni budem len prijemne prekvapena

dokelu Lulu sak bez predsedu predstavenstva sa da ako poradovat?

babyzuzana
22. aug 2009

a kto je predseda haaaa?

lucim
22. aug 2009

sorry, som ta zabudla poverit vedenim v case nepritomnosti.
som mala nutkavy pocit, ze dnes proste musim matka vykupat, bo tu bolo dusno s sa navzajom potili s tatom v manduce klokanovej, a tato je potic 😝

lucim
22. aug 2009

mozeme mat putovneho predsedu. 🙂
aleodkedy predsedovia chodia do nocnej???? 😝

alexarisko
22. aug 2009

lulu mi sme kupali hned jak sme dosli domov asi o pol ooosmej,

tak lulu je tu taka jedna z najznamejsich osooob, tak reku by mohla byt, je este par volnych pozicii Zuzik keby si chcela 😀 podpredseda, generalny riaditel 😀

Ja sa zmierim s asistentkou uz som take robila, som zvyknuta, robit zapisy a pocuvat perverzne kecy 😀

alexarisko
22. aug 2009

Toto su speci nocne smeny de sa preberaju dolezite firemne rozhodnutia, ako keru nechame pre nas tancovat na stole a podobne , hehe

lucim
22. aug 2009

alex, esce ma vyhlas za célerbritu 😀

alexarisko
22. aug 2009

celaaa si brita 😀 xixixi

babyzuzana
22. aug 2009

nieeekto sa tu dnes vyhrazal, ze ma pocit, ze dnesna porada sa pretiahne do zajtra, hahaaa a kde su tie clenky?

alexarisko
22. aug 2009

no sak prave, nespokojna som, ako sekretarka vyhlasujem ze do kelu de su ostatni clenovia a tí objednaní striptery?

lucim
22. aug 2009

clenky su dole na nohach, kusok nad pätami a nabok 😀
noooo, striptery by mali prave rozrazat dvere 😀

alexarisko
22. aug 2009

😀 aaa uz som nasla svoje clenky 😀 fuuu uz mi lepilo, ze reku de su, xixi a u mna zatial nerozraza nikto nic, u vas?

babyzuzana
22. aug 2009

kua a ktore? ja som asi na inej porade 😒

lucim
22. aug 2009

hahahhahahaha 😀 😀 😀 😀 😀
ak do 5 minut nedojdu bimbaskovia, niekomu strhnem bonusy aj premie 😝

lucim
22. aug 2009

saaakra, u nas som prisla na zavadu - nemame dvere na obyvacke, nemaju co rozrazit ... ako je to u vas? 😝

alexarisko
22. aug 2009

Zuzik 😀 take tie westernove by mali rozrazat 😀 ze rozrazia a hned im vrazia nas5 do papulky 😀 alebo do niecoho ineho co stoji rovno vpred a vchadza ako prve?

Lulu, hm pravdepodobne som tuto organizaciu mala ako sekra nastarost ja, co? ale pri malej sa nedaaa ☹ pome na chipendaelsov, nemali tu teraz niekedy byt?

babyzuzana
22. aug 2009

luci k nam dojdu urcite s okadenou plienkou, ale alex ma asi tentokrat smolu 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre