Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
10. nov 2009

Samy určo kojit častěji 😉 to je nejlepší léčba pro mrňousky 😉
Lucím asi ti dal Matějko najevo že už stačilo a že on tam bude velet 😀 😀 😀 😀

josifek
10. nov 2009

holky kuk už myslíme na jaro a léto na chalupě 😀 😀 😀 😀
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4284445

lucim
10. nov 2009

mia ja to nechapem, ved tej babe sa absolutne nevyplati to predavat, len to vlozit, balit, ist na postu .... super ulovok zadarmo, perfektne, gratulujem. 🙂

traktor
10. nov 2009

ufff lucim to teda muselo byt...ale hlavne je zesa ukludnil.....snad to bola len vynimka....dnes je aj take nanic pocasie.....mozno bol len unaveny....matejovia su ako mackovia, aj ten moj sa akoby uklada na zimny spanok, furt spi 😀

lucim
10. nov 2009

a jasne, ze matko je velitel, 🙂 to odjakziva, ale ver mi, ze som bola este cestou domou dost mimo z toho, normalne som bola vyklepana, ze co sa deje. teraz si tu s usmevom spinka aj s tatom sa este pohral.

josifek
10. nov 2009

Lucim no to je mi jedno malá v tom bude pěkná 😀 😀 😀 😀 možná to dělá aby se zbavila věcí a nezavazeli doma 😀 😀 😀 😀 my na tom vytěžíme 😉

traktor
10. nov 2009

lucim si mi to zobrala z ust.....pre taku sumu by som ani zadok z domu nevystrcila , nieto to este balila..... 😀 😀 , josi, to len u vas su take ceny.....u nas mampocit ze predavaju za vyssie ceny ako nakupili....a co ma najviac stve ked vidim tovar ktory je prave v akciii napr. v tescu...je ponukany na bazariku za raz taku cenu a co nechapem...ludia sa o to este aj biju... 😅

josifek
10. nov 2009

traky to i u nás jen člověk musí mít přehled jinak je to v háji 😀 😀 😀 my budem potřebovat víc věcí na chalupě se to hodí 😉 jsem ráda za zakové maminky 😀

josifek
10. nov 2009

Já ušetřím a malé nebo synovi můžu koupit něco co budou chtít. stejně to na té chalupě vynosí 😀 😝

traktor
10. nov 2009
traktor
10. nov 2009

josi , jasne ze sa zide...a este len ked zacnu lozit....to budu vecne vysuchane kolienka

lucim
10. nov 2009

traky cmuuuk, dakujem , aj ty si zlatko a nasi mackovia maju zimny spanok a ten sa predsa neprevadzkuje vo ovde, ja blba mama 😀
mia, sa tesim na tvoje dalsie ulovky. 🙂

traktor
10. nov 2009

, toto sa mi paci.....ked boli deti male maly sme take iste ale rozpravky....mali to veeeeeelmi radi.....take sikovne knizockyhttp://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1503071

inneska
10. nov 2009

luci...nepríjemná situejšn 😅 asi aj to si musíme zažiť...ale zvládli ste a hlavne, že to bolo len niečo chvílkové 🙂

josi...tak to máš fakt ako zadara 🙂 aj mne sa poradil raz taký úlovok za 150 sk (aj s poštovným) a bolo v balíku 90ks oblečenia 😎 síce som asi 30 ks vyhodila, čo boli fakt na nenosenie...ale aj tak sa oplatilo 🙂

traky...videla som to viacerým na kočáriku tú špz-tku 🙂

inneska
10. nov 2009

tak to znamená, že aj my máme zvýšenú teplotku 😒 namerala som 37,6 čiže má 37,1 ....teraz som dala erikovi nurofen, napapal sa a spinká 😅

lucim
10. nov 2009

inn vraj do 38 sa nema davat liek proti teplote, nech telicko moze samo zabojovat a je to obranna reakcia organizmu voci patogenom, ale ked je nekludny a ma to pomoct, kkazda mamina to vyciti, kedy to treba podat ...
traky tie knizky sa mi pacia, ale necham ti ich, ja som si uz od mamy doniesla zopar mojich z detstva, uz mame doma rumcajza a ferda mravca a zajka co isiel do skoly ... a v pivnici mam medzi knihami 2 nove leporela s krtkom, musim ich ist vylovit. 🙂

inneska
10. nov 2009

luci..aha, to som nevedela 😅 tak už mu nebudem dávať, pokial to nebude fakt za potreby..no snád aspoň po ňon trochu pospí 😅 za dnešok pospal 2,5 hodky v kočíku..a som bola prekvapená, že mi pribral 800g za mesiac...som počítala menej, kôli tomu, čo mi nespáva, grcká a stále sa vrtí 🙂

traky...také niečo podobné kúpila švagriná neterke..ja zatial nekupujem, nech kúpi nejaký ježiško 😀

lucim
10. nov 2009

ozaj , FBkacky, farma nas uz prestava bavit a prechadzame do kaviarne? 🙂

inneska
10. nov 2009

luci..som si všimla, že kafíčkuješ...ja zatial ee, ani žiadna iná hra...i ked som do toho café nakukla, aj do aquaria a aj do lil farm, ostávam len pri FV 🙂

traktor
10. nov 2009

mne sa teraz paci kaviarn, a a aj akvarium ale tam nie je vela roboty...teda myslim...ze to robim tak ako sa ma 😀 😀

traktor
10. nov 2009

a este country...a koniec ostatne ma neoslovilo...a viac by som ani nestihla 😀

traktor
10. nov 2009

a zaujimalo by ma , co sa stane s tym stankom , ked ho naplnim...chybaju mi uz len 2 ...to bude ako ten kravin?

lucim
10. nov 2009

traky ako podojis kvetiny ?
ja som dnes 1x este na farmme nebola ....
a traky, neviem co som to uz zaklikla, ale makas u mna ako casnicka 😀

traktor
10. nov 2009

a budes mi aj nieco platit? ci len ako kamaratsku sluzbu?: 😀 😀 😀

traktor
10. nov 2009

a tu je vsetko mozne ...mozno sa aj kvetiny budu dat pohnojit....ked som na to klikla tak tak ukazuje ako kravy v kravine...takze to tak asi bude

traktor
10. nov 2009

no tak som ho akurat naplnila a nic sa nestalo, len ukazalo kolko je tam kvetin...tak naco je to dobre.. 😅

lucim
10. nov 2009

traky tusim ta platim jedlom 😀 a to mozem mat iba jednu casnicku?

voskovka
10. nov 2009

achooojte.....už som objednala ten inhalator...
kto čo doji kvetiny??????

jennna
10. nov 2009

ahojky ahojky....

dnes sme boli na poradni a očkovaní do nožičiek 2x.....

takže za 7týždňov mi Dianka pribrala 1100g...a má už 5850g.... pre mňa riadny pucko...aj keď tie vaše sú asi puckatejšie!!!
a na očkovanie....som to urobila tak, ako keď sme dávali naušničky...ja som pri očkovaní nebola, pichali ju len sestrička s doktorkou....a potom, ked som si ju zobrala si ešte asi minútku poplakala a bolo dobre....
dali sme homeopatiká preventívne...tak uvidíme aká bude noc...už spinká....

čo tu nové???

traktor
10. nov 2009

lucim, tam kde mas veci co mozes kupit....je taky casnik....ked na to kliknes tak sa ti ukaze kto je tvoj casnik -mozes si aj zmenit, das si koho chces......, ako prechadzas kolami tak mas viac casnikou....ja mam 2 dala somsi teba 😝 a mojho brata 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre