Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
10. nov 2009

jennik...my sme dnes vyfasovali atb a vážime 8300g 😉

voski..dúfam, že pomôže adamkovi 😅

jennna
10. nov 2009

inká...ste choručký??? hm.. ☹ ☹ ☹ dúfam, že sa rýchlo vyliečite!!!

a prosím???? 8300g??? fúha....to by ma už zlomilo, už teraz mi Dianka príde ťažká.... 😉

musí to byť krásny pucko!!!!

josifek
10. nov 2009

vykoupaní a spinkáme 😉 😀 😵
Inesko vždyť pravda proč nekoupit za levňocha 😉
Jenka máte supr váhu jako modelka kluci ať jsou obřící naše holky budou modelky 😉 😵 😵 😵 😵

lucim
10. nov 2009

som zvedava, aku vahu zahlasime zajtra my ... podla nasho vazenia s tatom to bude viac. 😉 😨 a este bude pich pich, ale matkovi o tom nehovorim, nech sa nestresuje.

josifek
10. nov 2009

lucim neboj zvládne v pohodě a my jsme zvědavko na vaší maxi váhu 😀 😀 😀 😀 😀

jennna
10. nov 2009

a viete čo je zvlášne??? na poradni boli ešte dve detičky rovnako staré ako Dianka....a ona bola najväčšia a najdlhšia... 😀

lucim
10. nov 2009

my sme aj maxi velki, munuly tyzden na tom plavani bolo dievcatko tak stare ako matko a 2 o mesiac menej a mato bol ako ina generacia. 🙂

mononoke
10. nov 2009

ahojte maminky. som tu po xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.... vlastne uz ani neviem. Ako sa mi mate? Mamulkujete? 🙂

lucim
10. nov 2009

jenka aj vas merali?

mononoke
10. nov 2009

jennka, Tebe sa chystam odpisat hadam kazdy den. Nehnevaj sa, ze som sa k tomu este stale nedostala. Horrible me. 😒

mononoke
10. nov 2009

Moj Filipko je tiez velky. A akosi nema krk, hihi...same licko, ako maly skrecok. A 2 tyzdne dozadu sme mali 8kg. Tak teraz uz hadam aj viac. 😀

josifek
10. nov 2009

Mono nazdárek 😉 ztracená dcero 😀

mononoke
10. nov 2009

Ahoj Josi 😵 ako sa mate? kukala som Simonku...no perfektna je. NAaaaaaadherne pasie (nas Filipek je taky lenivucky, hehe)...no a ta tucniacikova fotka nema chybu. 😎

jennna
10. nov 2009

monoooo....no vitáááj!!!!

si tu chýbala??? ako sa máte??? že 8kilo... to akým medvedíkov si doma všetky chováte,??? 😀

a odpíš mi!!! 😀

ani3012
10. nov 2009

tak ako tak pozerám,naša Eva tiež pekne priberá.Teraz ma 5,5 kila

jennna
10. nov 2009

ani super váha!!!! mám radosť

lucim
10. nov 2009

ale neeeeeeeeeeeeeeeeeee filpkova maminka anitkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cmuk aj tebe aj fifovi , uz vam zaviedli internet 🙂 ?

jennna
10. nov 2009

videli ste "frajera na záver"??? na jojke... proste super... až sa mi očká zaleskli..a súčasne som sa smiala

lucim
10. nov 2009

ani, kraaasne to evicke ide. 🙂

mononoke
10. nov 2009

jennka, Veru medvedik. 8kilova cinka. Nie si na FB? Mam tam fotky. 🙂

Ani, pekne pribera Evicka. super. a aka fesanda. mmmmmmmmmmmm 😉

jennna
10. nov 2009

som..pošli mi do IP...pod akým menom si!! pls

mononoke
10. nov 2009

Matyyyyyyyskova mamulkaaaaaaaa Luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! cmuk cmuk cmuk To je frajerina co??? uz mame internet! juchuuuuuuuuu. Citim sa jak niekde v inej galaxii. Ukazte mi este jednu krajinu, kde by zavedenie netu trvalo vyse mesiaca. Ako sa ma Matysek? On je taky krasny!!! Som ho ukazovala aj Romanovi na FB, maly Santa boy

josifek
10. nov 2009

mono díky my se máme báječně a malá je šikovnice paseme i přetáčíme se jo jo je to ale jinak spací medvídek 😉 😉 😉 vy jste pěkný cvalíci teda 😀 😀 😀 😀

ani3012
10. nov 2009

ale iné som chcela...dnes som sem písala asi 10 krát a ani raz mi to nezobralo.Neviem v čom bola chyba.Tak som skúšala sa odhlásiť a nakoniec ani prihlásiť sa mi nedalo.

josifek
10. nov 2009

Ani v koňovi i mě to blblo 😀

mononoke
10. nov 2009

Jennka, mas IP

Josi, ze pretacat sa?!!! No my mozme snivat. hihi... Nasho Filipko som horko tazko ukecala na chvilililililililnku pasenia. Simonka je veeeeelmi sikovna. A este Ti aj dobre spi... no co viac by si si mohla zelat, ze? 😵

lucim
10. nov 2009

mono a co taliani a pizze a syry? este si sa nepresytila?
matysek je gulko bambulko rozkosny. aj filipko je super, tiez som natrcala monitor drahemu. 🙂

josifek
10. nov 2009

mono kuki 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=uVlhZBGNQDU


jaj já nič nevidím nejsem na FB ☹

traktor
10. nov 2009

ked som nahrala video a zobralo mi ho naopak...ako ho mam otocit....moje osobne poradkyne, hor sa sem 😀 😀 😀

traktor
10. nov 2009

mono vitaj...aj ked ja si ta uz velmi nepametam...ci pametam....nepametam 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre