Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

mononoke
10. nov 2009

Taliani su vtipni. Uz viem preco sa u nas hovori :"co si talian?" (bez urazky, moja naj kamaratka je talianka, hihi) Plati to hlavne na uradoch. Roman si isiel vybavit papiere, a vraj este potrebuje taky a taky dokument. Trvalo mu to tyzden, kym dal vsetko prelozit a dolozit, a oni, ze to vam vraciame, to nepotrebujeme. A ked sa Roman, cerveny ako paprika spytal, ze tak preco to potreboval jeho kolega min.tyzden, vraj vtedy to bolo treba a teraz nie je. A zajtra mozno tiez nebude, zavisi od nalady. hehe...sme sa nasmili.

Pizza mi aj tak najviac chuti doma. Ale prosciutto crudo mozem, to je pravda. tu sa tazko drzi dieta. 😝

mononoke
10. nov 2009

Ahoj Traky! 😀 Nevadi 🙂 Ja si Ta pamatam. S tymi palacinkami si mi spravila chut. Uz viem, co budem robit zajtra. Aj vas Matko je fesacik. Ach jo, same krasne deticky v julovkach.

inneska
10. nov 2009

monooooooooooooooooo...ahooooooooooooooooooooooooooj 😵 😵 😵 😵 😵 to môj erik je tá 8 kg činka 😀 presnejšie 8,3kg ku dnešnému dňu 🙂 aj ja som na FB, tak pošlem IP 😉

josifek
10. nov 2009

jdu si sednou k tv mějte se babulenky a krásné sníčky cmuky cmuk 😵 😵 😵 😵

traktor
10. nov 2009

tu sme vsetky na FB 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
10. nov 2009

traky, očuj ženo, mohla by si dávať avízo, ked dávaš kvietky na ´adopciu´ 😀 ani jeden sa mi neušiel 😝

mononoke
10. nov 2009

Innkaaaaaaaaaaaaaaaaa, cmuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!! J 😵 🙂 😵 Jasne, rychlo posli a pridam si Ta na FB! juchuuu. Tvoj Ericek je uuuuuuuuuuuuzasny. Moj Filip mal 8 kg pred 2 tyzdnami, takze teraz mame urcite ako Ericek. Tak! Tak! Chlapi nasi milovani!!! Nech nam len pekne rastu! 😀 Chrustikovia

lucim
10. nov 2009

mono tak aj talianske historky ti idu, tesim sa na dalsie, hihihihhi 😀 salamy ti uz nemusia posielat z domu, co? 😀
taliani su proste taliani, saleni. 😉

traktor
10. nov 2009

aj matko je 8 kg 😀 😀 😀 teda bol pred 2 tyznami...julovky su skratka dobre zivene babetka 😀 😀 😀 😀

traktor
10. nov 2009

in ja som ani nevedela ze co robim,....som skade mala vediet ze sa daju adoptovat 😅 😀 😀 😀 len som stlacala a stlacala....ale este mam ...dam az zajtra....a ty budes prva 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
10. nov 2009

ja som si mono nasla uz davno na FB, heeeeee heeeee 🙂 len ona cica bezinternetna sa nehlasila. 🙂

traktor
10. nov 2009

mon aj ty mas farmu...lebo tu to zije..sme gadžovky 😀 😀 😀 😀

mononoke
10. nov 2009

Dobru Josi! Spinkajte sladko.

Traky, tak-tak. Dobre zivene babatka. Joj, mam z nich taku radost. 😀

Luci, talianske historky su tiez dost dobre. Sak hadam ked budem mat po veceroch baby sittera-manzela, tak napisem. ale jedno je iste...sme isli z extremu do extremu. Taliani su PRAVY opak japoncov. Kocurkovo

traktor
10. nov 2009

poradkyne moje osobne...davam staznost..... 😔 ....tak da sa to video otocit ci neda....odpoved si prosim pisomne....vasa rozika 😀

traktor
10. nov 2009

josi dobru noc 😵 😵

mononoke
10. nov 2009

Fiiiiiha! A to je zas co, ta farma??? Vidim, ze na nej ficite, tak si pojdem hned aj ja nejaku tu kapustu zasadit. ci nie tak to funguje? 😀

Oukej, anjelickovia. Musim ist, Filipko je hladny, nieze mi nahodou schudne. hehe

Posielam vam cmuky-cmuk a zase pridem. 🙂 ahoooooooojte

traktor
10. nov 2009

ahoj ....este sa ukaz....farma to ti je vec...ze droga.....ked sa nudis uz nebudes 😀 😀 😀

lucim
10. nov 2009

papa mono, papa josi.

traky, myslim ze sa neda, ved to je sled obrazkov za sebou, to by sa musel otocit kazdy.

inneska
10. nov 2009

traky..oki, bo sa aj tie kvietky dajú zobrať(dole je GET the bunch) a dostaneš kytičku do darčekov...mám už záhon pred domčekom, ked tak kuki 😉

josi..dobrú 😉

mono...aj tebe a fifovi krásnu nocku 😉 a častejšie sa ukáž 😉

traktor
10. nov 2009

lucim neda sa otocit....fotky ano video nie.....a in takze som si ich mohla nechat pre seba ? no tak som bola stedra.... 😀 😀 a co to ty mas na farme za tabulky?

lucia32
10. nov 2009

hi everybody 😉
Nataly ešte nespí, aj ked sme sa už 2x ukladali...momentálne leží v postielke...sa zobudila po 3 minútach od uloženia a obdivuje svoje ruky...som zvedavá dokedy 😝 😀

aspine
10. nov 2009

ahojky 😵
my uz hodinku spinkame sice s takovymi malymi kriklavymi mezirkami ze spani ale spinkame 🙂

lucim dneska nemel maly naladu na koupani 😕 no kazdy den se nemuze povest, ale neboj priste uz zas bude ve sve kuzi a bude honit baby 😉
nase mala ma nekdy taky takove dny, ale jak prekrocime prah domu tak se vzdycky zklidni a tytam jsou nejaky place 😵

inn brzy se uzdravte a ericek je teda poradny kus chlapa! 😀 my mame sotva 5,5kg 😅 😵

mono zdraviiiiiim 😵 teda tebe jsem nevidela fakt xxxxxxxxxxxxxxxx let! 😀 😀 to je dobre ze se mate fajn a mate u tech Italu o zabavu postarano 😎

dneska jsme byli na rehabce kvuli tomu brisku (mame dle detske doktorky posilovat brisni svaly 😀 ) - nemame je posilene kvuli te decce na kycle kdyz nemohla pohybovat nozickama - tak nam ukazala stlacovani jednoho bodu na hrudnicku a tim si ty svaly pry posili 😅 no budem to delat a uvidime 😵

vendy jsi tu? musime domluvit ten ctvrtek 😉 se tesim az vas uvidime 🙂

inneska
10. nov 2009

traky..ked získaš 3 hviezdičky za dopestovanú plodinu, tak dostaneš do darčekov tabulku toho čo si dopestovala 🙂

aspi...mo mali sme dobrý základ, tak sa teraz už len nabalujeme 😀 a marketka to doženie 😉 a okrem toho nemusí byť taký cvalda ako erik 😀

samayka
10. nov 2009

jeeeej ja som prepásla monoooooo 🙂)))))))))) anitkaaaa ahoooooj 🙂

kočky moje, asi je to s eluškou vážne... spala dnes na balkóne - samozrejme zachuchlená ako v mrazoch - 2 hodiny 20 minút !!!!!!!!!! to sa nám dlho nestalo.. a potom po 1,5 hodine išla hajať znovu na hodinu... a teraz hajáme - síce s občasným budením už od ôsmej... moooja sýkorenka... a papáme tak často ako sa len dá... cmučinko môj.

dokyne sme zatial nevolali, myslíte že treba?? zatial máme max tých 37,4 a vysavačujeme a libenarujeme a dali sme už aj nasivin. tak hádam sa to nezhorší... držte palečky

lucim - to ste si pekne zakričali teda... na tej plavárni - ale to mohla byť únava. minulý štvrtok keď sme doplávali - boli sme v bazéne 4 bábenká, všetky tri revali ako o závod a naša eluš sa obdivovala v zrkadle, cmúlala si hrkálku a ešte sa popod nos aj usmievala (to nie len tak, to mama robila grimasy )... tie ostatné maminy len pozerali že aké super bábo 🙂))))

inn - aj vy ste choručký? či tie ATB má na tie packy??? a nurofen nedávaj, až keď bude ozaj vysoká teplotka - tak okolo 38,5

zaba2707
10. nov 2009

ahojteeeeee 🙂 pracujem a vobec vas nestiham ... ale ako trosku zbezne kukam ukazala sa nam mononokeeeeeee hihi...

co tu je noveho nezreferuje niektora???

zaba2707
10. nov 2009

juuuj ste chorucki???

samy nas Filipko dnes prespal tristvrte dna .. a teraz nie ze keca on normalne vyvreskuje a na spanok to zatial vobec nevyzera 🙂

lucia32
10. nov 2009

dočítané...ale nechce sa mi písať 😝
Naty už po pár protestoch zažmúrila oči 😉

aspine
10. nov 2009

inn Marketka je akorat staci kdyz je cvalda mamka 😀 😀
nedovedu si predstavit ze by mela o tri kila vic 😲 uz ted me boli zada 😅

babyzuzana
10. nov 2009

hoj babiky
tak my sme dnes po dalsom plavani, David sa mi skoro pritopil, pri odchode mi opat odislo auto, zablokovala som nim vyjazd z hotela, pomahali mi dvaja chlapi a ja som nevedela otvorit ani kapotu 😀 hrozna hanba 😀
zajtra ho pustim z kopca 😉

lucim
10. nov 2009

kuk kocicky samy zabi luci

samyyyyy aj mna to napadlo, ze mohol byt v spankovej faze a ja som po nom chcela plavanie obliekanie, varenie sa v horuuuuucave , a on chcel len svoj klud. poobedie prespal krasne.
eluska sa lieci spankom, to je dobre. 😉

matko este nespi. pockame na hlad.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre