Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
10. nov 2009

no snad emma překvapí mě a bude klid...ona je hodná, ale když jí to chytí, tak je ouvej a nedá se utišit, naposledy u mamky..dlouho tam nebyla, začaly jí všichni chovat a mojkat a ona spna hndla ukázala, co si o nich myslí🙂) Pak byla až do uložení opískaná a nervní...
...nu což, když bude hysterák, tak jí někam položím budu dělat, že to není moje 😀

vendulacky
10. nov 2009

baby, a mamka ti nevěřila, že je davídek takovej noční ptáček? nebo že blbě uspáváš? 😅 jo ty naše babičky k nezaplacení, škoda, že jí skoro nevidím...

lucim
10. nov 2009

zuz to mas dobre, mami na ti aspon odlahci ruky, a davidko jej vysvetluje, ze noc je na zurku, nie na spanok, ze ? 😀
ven tak ty takto na mna po nociach myslis? a preco to? ze som kedysi vyhlasila, ze na vas pri nocnom kojeni myslim ja? to emus akoze na drzovku prespi celu noc normalne? ci si tym chcela povedat, ze zaspi pri kojeni? 😀

vendulacky
10. nov 2009

aspi, malá usíná mezi 18,30-19,30 úplně vpoho a pak kojíme až mezi 2-3 hodinou...to, že nechtěla spát nad ránem udělala parkrát když byla malinká, no dneska jsem z ní nechápala...ona mi to určo oplatila, že jsem jí vyrvala prso, když přestala pít a začala dudat, mám bradavky bolavý jak v šestinedělí🙂

kochanski
10. nov 2009

ahoj kočky 🙂

zdravím dodatečně mono naší japonko-italku 😀

lucim; to sis teda užila s malým trochu exhibice. Jj, náše veveruška to taky umí pěkně. Zrovna dneska dělala trochu ostudu. Máma si šla drze nakupovat a babička hlídala kočár...odcházela jsem od klidné Zuzi a přišla k ječícímu kočáru. Nechtěla se nijak utišit, protože už jí mamka nechala pěkně rozpumpovat a to jí ještě přikryla kočár plínkou v domnění, že usne...haha 😀 . Zuza byla nas..., že nic nevidí a řvala ještě víc. Chvíli jsem jí dala na ruku, abych jí trochu uklidnila, tak mi tam vyčítavě štkala, ale jen co jsem jí položila, tak zas nanovo. Celou cestu domů dělala kravál, že si kolemjdoucí museli myslet, že jí minimálně týrám či co...a jen co jsme dojely k baráku, tak usnula jako andílek...hérečka 😀

ty děcka to prostě s náma umí

jo a většinou snáší cizí náruč dobře, ale u dvou lidí začala brečet. Nejdřív u manželovy tety, která je úplně super a moc se na ni těšila...ale jen co si jí vzala do ruky, tak Zuzi řev, jak když jí na nože berou. Pak to zkusila za chvíli znovu v domnění, že to bylo jen nedorozumnění....a Zuza znovu...chudák Jana, až z toho uronila slzu, že tohle se jí prej ještě nestalo 😅

a dneska začala dělat krabičky na tchána, když ji měl v náručí. Tak si jí vzala tchýně a hned se zklidnila, ale kdykoliv se podívala na tchána, tak hned zas ukázala obrácený loupák a začala natahovat...no měli jsme z ní prdel 😀

zaba; klid, to určitě bude dobrý. Já měla taky pár krizovek s krmením, ale zatím stále jedu...ťuk, ťuk, tuk...a taky si říkám, alespoň ještě dva měsíce. Jestli ti spí v noci dlouho, tak zkus alespoň jednou mezi probuzením odstříkávat( pokud to už neděláš) a přikrmit tím přes den. V noci se prý nejvíc podporuje laktace.

babyzuz; tak to máš super maminu 🙂

vendulacky
10. nov 2009

lu, tys tu nedávno psala, že jste měli divokou noc s matýskem a na to naše emma, která s timhle problém nemá...tak jsem si vzpomněla na vás a dumala, jestli to není nějaká vývojová fáze🙂)

babyzuzana
10. nov 2009

ona to vie, ale naivne si mysli, ze ona ho uspi skor 😀 😀 😀
no ved som aj rozmyslala, ze my a dojst do prahy? tak to na daku didzinu 😀 co tam po obednej prechadzke 😎

vendulacky
10. nov 2009

ahoj kochi, obrácený loupáky taky známe 😀 😀 a jak oni si do toho umí fňuknout a popotáhnout 😀 😀 děsný herečky ty děti...

lucim
10. nov 2009

ven vidiiis, aku ja mam dobru skleroticku pamat? vsak ja som na to aj zabudla medzitym, ze matko nedavno potreboval asistenciu oboch rodicov v noci 😀

kochi zuzinka je teda tiez poriadne cislo 😀

aspine
10. nov 2009

vendy tak to bude ono....tys ji nenechala dopit 😀 tak ti ted ukazala zac je toho loket a tohle si teda mamko uz vickrat nedovoluj! 😀
vis ze me taky zacaly trochu bolet bradavky ale neni to tak hrozny jako po porodu 😒 obcas mi trochu zatvrdne mliko ale to se rozmasirovanim a odsanim spravi....no jo porad je neco 😒

jdu na chvili off....se zas ukazu 😉

babyzuzana
10. nov 2009

to prave robi moje dieta... mamina ho dala po xty krat do postielky, najprv bol hystericky plac a teraz sa ukludnil, stoji nad nim, drzi mu cumel v ustach a maly fnuka ako keby sme ho predtym z koze drali ☹ ☹ chudatko moje, taaaak strasne sme mu asi ublizili 😒

lucim
10. nov 2009

zuz akoze mal davidko byt zaspaty uz pred 10tou ? 😀 😀 😀 ale krasne su zelania babiciek. 😅

babyzuzana
10. nov 2009

inak musim si poklopat, ale na to, ze mne dieta vecer vysi hodiny na prsniku tak som s nimi nikdy nic nemala

lucim
10. nov 2009

klop klop klop 🙂
a ani ja klop klop klop 🙂
len nech pekne dlho kojkame 🙂

vendulacky
10. nov 2009

babičky jsou přeci zkušené a ví všechno nejlíp 😅 ale šak at si to zkusí, třeba se stane zázrak a něco babičkovského zabere.. 😉

zlatíčka, jdu hájí, copa když si emma nad ránem vzpomene, že se spát nebude 😅

tak se mějte, dobrou noc a davídku nerob prču a koukej spát!! 😀

kochanski
10. nov 2009

vendul jj, výkony na oscara 😀

lucim; to si piš. Však taky má už nelichotivou pověst a kdykoliv jsme jeden čas přišly k tchánovcům, tak jsem slyšela...ještě tolik brečí? 😠 😅 ...jako kdyby nedělala 24 hodin nic jinýho. Holt byli párkrát ve špatnou chvíli na špatném místě 😉

jen doufám, že nás nikoho nečekají takové ty scény typu lehání na chodník případně u pokladen v krámě za ukrutnéhu křiku a kopání nožiček 😀 😀 😀

aspi; jé, já bych chtěla mít taky tolik mlíka, aby mi tvrdlo 😅

babyzuz; a jéje. Ale už je jeho hodina ne, tak by mohl usnout?

kochanski
10. nov 2009

vendul, brou brou 🙂

já půjdu pomalu taky. Musím si ještě umít škebli 🙂

babyzuzana
10. nov 2009

a teraz este hodila perlu na zaver "dufam, ze bude aspon do 7 spat" a ja jej hovorim, ze to dufam, ze bude aspon do 8 a ona ze "ale ja som myslela do 7, ale bez kojenia".... 😀 😀 😀

vendulacky
10. nov 2009

kochi, ještě musíme reagovat -PŘESNĚ!!! Takhle mi komentovali emuš!! Ale ona je faaakt zlato až na nějaký excesy a hooolt u toho zrovna byly svědci 😀 😀

jako bradavky mi nekrvácí, ale bolavý jsou, že si zas syknu, když se malá přisaje...

tak paaa

aspine
10. nov 2009

teda s tema deckama je fakt prca 😀
kochi uplne to zive vidim....nekdy nase dela dost podobne komedie 😵

vendy dobrou a at Emuska hezky spinka a necha taky maminku vyspinkat 😉

jo jo at mame mlicka dost a dost 🙂

lucim
10. nov 2009

ven dobruuuuuuuuuuuuuu

kochi a vlastne maminky vsetkych deciek, co sa nehanbia ukazat, ze maju hlasivky a nazor, - niekedy je ten vresk fakt necakane a niekedy na blbom mieste, ale ved na to maju pravo. kedy inokedy si budu moct tak zabeeeekat? 🙂

zuz 😀 😀 😀

no a to hadzanie o zem - sme na to pripravene, raz som sa smiala v lekarni na 1 dietati - hodilo sa o zem za regalom, ale rodicia ho nevideli, tak sa presunulo pred druhy regal a prastilo sa tam. 😀 a rodicia v klidku odisli von ... ked pochopilo , ze nema spravne obecenstvo, bezalo za nimi 😀 😀 😀

aspine
10. nov 2009

my jsme se parkrat ukazkove pos...li u nasich a tatka taky nekdy rekne kdyz k nim prijdem....to jste nam to sem zas prisli pos..at? 😀

kochi takhle pozde myt hlavu? a ma to nejakej efekt po ranu? 😅 😀
ja mam docela hodne mlika v pravem prsu...a nechce se mi moc odsavat a kdyz to nekdy prezenu a mam ho nallity k prasknuti tak pak nejakej zbytek zatvrdne 😝

aspine
10. nov 2009

lucim 😀
no taky jsem odhodlana na to podobny zpusobem reagovat 😅 ale myslim ze mala takova nebude, my jsme taky takovy nebyli 😉 mam ale optimisticke nadeje co? 😀

lucim
10. nov 2009

aspi aj mne boli vzorom 😀
ja dufam tiez, ze to nebude ... a moj drahy hovori, ze to nerobil, ale videl u sesternice, ze takto sa ziskavaju darceky - ze len raz sa prastil a nechali ho tam, takze pochopil ze neeeeeeeee. 😀

kochi bude rano za divozienku 🙂

aspine
10. nov 2009

tak divozenky jdu taky hodit leharo....zitra se jedeme ukazat do prace tak at nevypadam jak strhana matka! 😀

Dobrouuuuuuu 😵

babyzuzana
10. nov 2009

mladsia a starsia cast bytu uz spi, tak idem aj ja kym nedostanem sprda, ze mu ziarim notebookom do hlavy 😀 😀

lucim
10. nov 2009

dobru noc, aj ja ideeem 🙂

kochanski
10. nov 2009

ted se mi neuložil dlouhatánský příspěvěk 😠

nejvyšší čas přestat

tak papapa divoženky 🙂

lucia32
11. nov 2009

Bré ránko...
ďakujeme pekne za pochvaly fotečiek, my sme hore už od pol 6, Naty pred pol hodinkou zaspala v lehátku, ale už počujem nejaké zvuky...tak asi je po spánku 😀

lucia32
11. nov 2009

Vypadnutý cumeľ 😝

No nič, idem raňajkovať a pribežne budem nakukovať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre