Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
11. nov 2009

in este som sa s tym nestretla, tak nech mu to raz dva prejde... 😵

traktor
11. nov 2009

in mi to neda sa ta musim opytat...ty si si zmenila meno? si sa vydala ...? 😅

inneska
11. nov 2009

snád atb na to zaberú 🙂 .. a to meno..som si tam pridala za slobodna, lebo pod novým priezviskom ma asi moc ludí nepozná 😉

a dnes sme zase museli použiť rr 😒 potom pospal a ked sa zobudil tak sa pokakal sám...asi to bude tými atb...budeme to musieť vydržať, kým ich doužívame...

traktor
11. nov 2009

..a vies kolko som s tym bojovala sa ta opytat....ze ci to nebude blbe 😀 😀 😀

brinzulka
11. nov 2009

ja som nevedela, ze koho to mam v kontaktoch.. 😀 -inn

a...palacinky...esteze jeme len 3ks ludi..bo trak-som sa na tom minule sulala, ze len pecies, pecies...u nassich nas bolo 8ks-a to nemalo konca a fertky mi to kradli..teraz spravit palacinky je zuuuuuuuuuuzo

traktor
11. nov 2009

joj tak nech mu len pomozu.... 😵

brinzulka
11. nov 2009

innes...obcas andrej prdne, ze fu ble hruuuuuuza...my sme kakancovali smradlave z kvapiek na zelezo-task doktorka povedala, ze nemusi brat

traktor
11. nov 2009

brin....na dochodku si to aj ja vychutnam...budeme uz len z mm dvaja...to bude radost piect....len ci to budeme mat scim aj pozut....to je uz druha vec... 😀 😀 😀 😀 😀

brinzulka
11. nov 2009

bo 4krat kakal a potom by len zaludocnu nadrzku doplnal...a spavy nie je...konecne od rana zalomil

brinzulka
11. nov 2009

😀 😀 tak to uz len trhance na prehltanie..a neboj..tolko vnucat budes strazit...ze len Ty a mm...ktohovie, ze kedy 😝 😀

traktor
11. nov 2009

tak sme sa prebrali zo zimneho spanku 😀 😀 😀 ideme doplnit zasoby...zatial papa 🙂

riusik
11. nov 2009

aj alexandra doplna prave 😵

riusik
11. nov 2009

ahojte inak
aj u vas je take otrasne pocasie? mam dilemu ci kocik alebo satka, ked pojdem po tomaska...

palacinky! mnam, idem urobit.... vdaka za tip 🙂

riusik
11. nov 2009

zemiakove lokse milujem, ale nikdy som ich nerobila a asi ani nebudem 😝

lucia32
11. nov 2009

my sme spinkali len pol hodku...tak dospávame na rukách 😝 😀

riusik
11. nov 2009

jednoducho su veci, ktore zboznujem od maminky a nebudem sa snazit o trapne napodobeniny............

riusik
11. nov 2009

depresie? nestihame 😎

riusik
11. nov 2009

lu: naty vie, kde je najlepsie 😉 i ked, moja buchticka chce stale sediet, stale sa taha a taha a toveru nie je pre nu to najlepsie 😒 takze asi nevedia, co je naj 😝

monr
11. nov 2009

ahojte

sme doma s prepichovania kanálikov, nepodarilo sa na jednom očku, tak týždeň čakáme, a keď sa zhorší, ideme na Kramáre

lu, aj Miška občas keď fúkne, tak cítiť poriadne, vždy kukám, či pokakaná, a ona ništ 😀 😀 😀

chodítko nekupujeme ani my, nepoužívali sme ani pri Kike ani teraz.

monr
11. nov 2009

a ja trúba som si dala tabletku, bo mi bolo zle, a potom som kukla, že tabletka sa nesmie pri kojení, tak pekne od kedy sme prišli domov kŕmim hippom. tak do polnoci budem len zarábať mliečko a odstriekavať a vylievať.
ale viem, že tá tabletka mi vždy pomôže, tak ma to utešuje.

brin, akú máš kapsu? deluxe?

voskovka
11. nov 2009

ahojte...kde ste..ved prši...resp.u nas prišiel martin na konovi bielom,.... 😝

zaba2707
11. nov 2009

ahojte bambule ... boze mam pocit ze Filip si tie ruky chce spapat ... keby sa mu dali do pusy strcit az po laket tak ich tam da aj obe naraz 😀

zaba2707
11. nov 2009

haloooo tu ozaj nikde nikoho ???? co sa to deje zeby som si dala mensi monolog 😀

nina41
11. nov 2009

Ahojte 😵
Riško ma v pusinke mučnivku-žabu,prosim poradte mi čo je nato dobre.

monr
11. nov 2009

nina, dávnejšie tu kočky niečo radili, ale priznám, že si nepamätám.

ako kukám na ten môj príspevok hore, gramatka brrr, má byť " z prepichovania". sorry. uf to sa mi dávno nepodario 😔

brinzulka
11. nov 2009
nina41
11. nov 2009

ked ani ja si nepamätam,ma to na ličkach vnutri,na jazyčku nič,,

brinzulka
11. nov 2009

ked si das vyhladat soor...tak najde kopu odkazov
odporucaju gencianovu violet, betadin riedeny...alebo lekara a predpisanie antimykot.masti pre mamu-na prsniky, pripadne nieco do pusinky..

nina41
11. nov 2009

Brin dakujem,zajtra pôjdem do lekarne,,ja mam tento tyžden riadne nanič,v pondelok som sa dozvedela ,že byvaly veduci mi zobral moje zmluvy čo nesmie vôbec robiť 😠 ,teraz to rieši blava,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre