Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
14. nov 2009

pridávam sa ku gratuláciam, a zároveň ďakujeme. a ešte emmin drobček má dneska 4 mesiačiky. 😉

a včuľ uspať mišinku. majte sa žienky.

ani3012
14. nov 2009

brin,ale to vyzerá zaujímavo.Aj by som išla,ale nemám auto a neviem,kedy mm si príde pre obed.

ani3012
14. nov 2009

ale ta zubná hliadka nieje v Senci...?
http://www.zubnahliadka.sk/

ani3012
14. nov 2009

už som pochopila to tt 🙂

ani3012
14. nov 2009

a vy čo všetky ste sa odsťahovali ?
Jak tu není rei,tak to upadá.... 😒

lucim
14. nov 2009

hallloooo, my sme tu, ale ideme pozriet tata, akobhra futbal za dedinu - 100 rokov nesportoval, medzikrcmovy zapas 🙂

emma
14. nov 2009

monr, ďakujeme🙂 Ešte som nestihla dopísať sa do tabuľky. Všetkým výmesačným gratulujeme. Sme, teda ja, chorí, malý schytáva len slabšie príznaky, ale už sa to zlepšuje. Krásny víkend 😵 😵 😵

ani3012
14. nov 2009

ono by bolo dobré, spraviť novú tabuľku.Lebo veľa maminiek-tehuliek sem už nechodí a pridávajú sa zase ďalšie maminky -júlovky
Kto sa to hlásil na tu tabuľku dobrovoľne? 😕

zmurkaz
14. nov 2009

Ahojky ... tak my teplotkujeme a akosi viac kakáme a akosi nás niečo "štve" v pusinke ...že by chrup? 😀 😀 😀
A asi už 5-ty deň "rozprávame a vykrikujemeeee 😵 😵 😵 😵 😵
A môj synáčik išiel na zubnú hliadku v TT 😉

zmurkaz
14. nov 2009

že by opäť nikto ??? 😀 😀 😀 ☹ - no klasika!

zmurkaz
14. nov 2009

halóooo mám 5 min ... 😢
... no nič - idem teda upratať 😉 ... ani neviete ako sa staráte o blaho našej rodiny 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
14. nov 2009

http://www.mojevideo.sk/video/398b/ma_rada_skra... - aj sa tak chcem nechať 😀 😀 😀 😀

ani3012
14. nov 2009

Ste tu niekto?

sa tu striedame nejako 😀 😀 😀 😀

riusik
14. nov 2009

aka nahanacka dnes 😉

brinzulka
14. nov 2009

sevaste...dieta mrchavko...bublinkuje....
druhe slo von...
tretie-mm....nakupuje...
Idem ja volit...bo u nas len madarov...a potom kto im porozumie

lucim
14. nov 2009

fiiiha, volby ... som na ne aj zabudla ... tusim sa mi uz nachce matka oblikat von 😉

dedinsky futbal - nasi prehrali 4:1, na to ze vlastne ani nesportuju, dostali crlkom malo 😀 teraz popijaju. dnes su tu v dedine aj hody a zabava, ale hody, ze uvar si doma a zabava tusim dychovka, kaslem na nich, vecer tu mozno pribrzdi kamoska.
s matkom sme boli povzbudzovat a stretli sme nove babatko, dohodli sme sa, ze obcas spolu pokocikujeme.

zmur dufam ze teplotky zmiznu, u brin bublinky - tych este bude, ze? ani, co ti robkaju detvaky?

riusik
14. nov 2009

brin: ako pekne rozdelene... ja cakam na mojho P, mal by sa vratit zo sluzobky a tiez ho caka zoznam, co treba nakupit, ale pochybujem, ze sa mu bude chciet 😝
druhe dieta slo von...same? 😎 😉
ja tu sama s oboma, doobeda sme boli vonku, skoncili u kamaratky, tomas sa nanominoval na obed 🙂 je super sa najest a nevarit....

lucim
14. nov 2009

rius to nenapadne pozvanie sa niekam na obed ste dlho s tomaskom trenovali? 😀 😀 😀

riusik
14. nov 2009

ani nie, lucka, tomas je pomerne rychlo ucenlivy...a asertivny po tatovi 😎

lucim
14. nov 2009

sikovne chalanisko 😀

riusik
14. nov 2009

ale si nemusela takto priamo...take odhalenie velke

riusik
14. nov 2009

na, z peeetrzky, ne?
😝

riusik
14. nov 2009

vlastne on je martincan 😉

ani3012
14. nov 2009

ahojte baby.
Tak už sme mali úraz! Chvála bohu zatial všetko v poriadku.
Patrik si zobral Evičky zábranu , čo som jej dala na gauč a ona spadla.Zrejme sa otočila -prvý krát- a ani sa nemôžem tomu tešiť !!!
Gauč mám inak stále rozložený,ale včera sme mali návštevu,tak aby sme sedeli ako ľudia som ho zložila.
Udrela si ručičku a líčko.Líčko ma ešte trochu červené,ale snáď nebude ani modrina

lucim
14. nov 2009

hihihihih 😀 😀 😀 rius a ty co porabas teraz takto? ja kukam, ako matko drieme a tusim si idem uvarit nejaky vonavy cajik ... kto si da? zeleny - 4 druhy , ovocny - 3 druhy, cierny, repik, rumancek, urologicky, na kasel .... ? 😉

lucim
14. nov 2009

ani fuuuuuuuuuuuuuuuuuu, bol aj velky rev? a dobre ze sa nic nestalo, ufff, a aj tak, podme sa tesit, ze a evicka sikovnicka uz otaca sama. 🙂
a idem davat aj ja zabranu stale. clovek nevie, v ktorej minute to pride.

riusik
14. nov 2009

lucka, kojila som... prave odgrgla, tak ju polozim pod hrazdu, nech vyfacka papagaja, aby nevysiel z cviku 😉 a popritom skladame s tomasom puzzle... a cakam na P, kazdu chvilu by mal prist a pisal mi, ze ma pre mna prekvapenie. to sm zvedava, co to bude, dufam ze flasa nejakeho fajneho vinka ako naposledy 😝 cajik si dam, zeleny, prosim 😉 veru idem si uvarit aj ja...

riusik
14. nov 2009

ani, ja sa tiez tesim, ze sa evicka otocila a ze sa nic nestalo!!! nejdem radsej pisat ako by som bezala na pohotovost....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre