Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
14. nov 2009

idem ho objednat a potom haji

dobru nocku vsetkym

zaba2707
14. nov 2009

ahoooj riusik 🙂 jasne maleho ma moj drahy v pase bo mne tento rok skoncila platnost a zatial som nevybavovala novy ... ale vedeli sme, ze by mohol byt problem keby sa nieco udeje a nemal by ho ani on v pase tak sme boli dat asi pred mesiacom zapisat 🙂

zaba2707
14. nov 2009

maji ten krokomer to by sa aj mne zislo na to behanie k postielke pri nahadzovani dudla ...

pssssssssst dufam, ze to nezahriaknem, ale vyzera, ze uz zaspava 😅

zaba2707
14. nov 2009

riu ty si rodila 20.7. ze?

riusik
14. nov 2009

zabka: ano, 20., presne ako ty 😉

riusik
14. nov 2009

a super, ze filipko zaspinal 😵

zaba2707
14. nov 2009

myslela som, ze to nebude take lahke ale nakoniec to v tej postielke celkom rychlo zvladol

rius kolko vazite ?

zaba2707
14. nov 2009

pane boze ja vobec neviem co moju T k vianociam ☹

emma
14. nov 2009

Riusik, pekáreň na chlieb máme aj my. Určite Vás to riadne chytí. My sme spočiatku piekli (vlastne pekár je len mm) každý večer, chlebík sa nie vždy vydaril. Treba chytiť "gríf" , ale hlavne treba kúpiť dobrú zmes. Vyskúšali sme zmes z Lidla, Tesca, Billy. Najsamlepšia je však zmes z Kauflandu, nepamätám si už názov výrobcu. Občas sme do zmesi pridali rôzne semienka - tekvicu, slnečnicu,...Super funkcia je oneskorený štart, začne miesiť nadránom, a zobudí Vás hotový teplý chlebík. Keď som ostala tehotná, najhorší pach 😝 pre mňa bola vôňa z pekárne, tak sme piecť prestali a ešte sme nezačali....Ale poctivo každú sobotu utriem z pekárne prach 😎

zaba2707
14. nov 2009

no idem ja poodsavat mlieko tak sa odmlcim .. uvidim, ci tu est eniekto bude ak nie tak vam vsetkym prajem krasnu noc a drobcom nech sa krasne a co najdlhsie buvinka 🙂

zaba2707
14. nov 2009

jeeej ahoj emmy ty si tu taka novsia vsak?

zaba2707
14. nov 2009

kde si sa nam tulala doteraz 🙂

a gratulujeme k 4 mesiacikom 🙂

zaba2707
14. nov 2009

idem po tu odsavacku uz 😀

emma
14. nov 2009

zabi, ďakujeme, ja som sa nikde netúlala, ja som tu skoro stále bola 😎 ale až počas materskej, kým som chodila do práce, tak som nestíhala Vášmu pekelnému tempu písania 😀 😀, tak som sa ani neodhodlala zapojiť...

zaba2707
14. nov 2009

este vam musim pisnut ... viem, ze tu skoro nik nie je ale aj tak nevadi ... nasa dnesna prihoda z pred kupania 😀

este teraz sa na tom rehlim, maleho som povyzliekala a nechala ho chvilu takeho holeho ma to velmi rad aspon sa tak pri tom tvari a dala som ho na brusko ... tak lezkal hlavka zdvihnut obdivoval hracky co som mu dala pred neho a o chvilu to prislo ... on si tak prdol ... ze sme mysleli, ze mu to muselo ritusku roztrhat a on usmev na tvari ... no neskutocny pohlad na neho .. to ale nebolo vsetko o chvilu prisla dalsia rana a s nou uz aj kakanica 😀 a to sa este len zacal usmievat a hned si aj kecal ... no nenormalne spokojny v tom momente po tom vykone zostal aj sme ho pofotili tak ked sa dostanem ku karte z fotaka tak to hodim do albumu ... no ale svetovy bol co vam budem hovorit

zaba2707
14. nov 2009

jaj taaaaaaaaaaaak moja ved to nevadi hlavne ze uz si aj s Branuskom tu s nami 🙂

zaba2707
14. nov 2009

dnes to tu tie nase bambule nejak flaaaaaakaaajuuuu ale nevadi aspon stiham citat .. .lebo niekedy nemam sancu docitat vsetko ...

Lucimka ... no ako s tym stretkom dalsim, nieco nove ohladne toho?

lucim
14. nov 2009

uz som pri vas 🙂

zaba2707
14. nov 2009

aaaaaaaaaaaaaaaa nasla sa stratena sefova 🙂

lucim
14. nov 2009

nestratena, navstevu som mala, kamoska z BA tu mala pobliz biznis, tak prisla na nocnu navstevu a uz taha domov.

samy traky aj ja scem staaaaaaaaaaaan, idem tusim nejaky okukat. samy supeeeer 🙂

zabi - stretko - som za, este nikto nic neriesi , ale mali by sme zacat .... nechcete sa teraz ujat toho blavacky? ja to mam predsa len dalej .... 😉

zaba2707
14. nov 2009

myslis toho ako vymysliet kde a zarezervovat nieco hej?

zaba2707
14. nov 2009

ked mi baby z BA daju nejake typy tak nie je pre mna problem ist to niekam dohodnut, lebo v podnikoch tu v Ba sa pravdu povediac nevyznam 🙂 ale moc by som sa tesila keby sme sa opat mohli s deturencami stretnut

lucim
14. nov 2009

zabi presne tak som to myslela, vymysliet kde a zarezervovat. 🙂

traktor
14. nov 2009

az do dialky som citila ze ma niekto spomina 😀 😀 😀

zaba2707
14. nov 2009

tak pekne prosim bambule z BA ak viete kde by to stretko bolo fajn a dalo by sa to dajte vediet kludne sa podujmem to ist rezervovat 🙂

traktor
14. nov 2009

ahojte, a gratulujem samy k stanu...je perfektny....a kup si donho aj lopticky....nebudes vediet ze mas dieta... 😀 😀 😀 lucim len odporucam...daj si slnieckovo tam maju kopec stanou a rychlo poslu.... 😉

lucim
14. nov 2009

trakyyyy cmuk 🙂

zaba2707
14. nov 2009

aaaa traky ahoj 🙂

lucim
14. nov 2009

traky slnieckovo uz mam odminula od teba v zalozkach 🙂

zabi som sa zamyslala, ci by som zase cinkla do toho auparku, ale uz teraz nebudu mat ludi na terase, cize by sme im fakt blokovali biznis, este k tomu pred vianocami ...... 😨

traktor
14. nov 2009

čaafte 😉 😵 cmuk,,,,a hned podavam spravy....mame sa super, vsetko ako stale....teda matko 😀 , mamka cuduj sa svete ...dosala navstevu...tak sa pripajam do klubu 😅 😀 , a nasla som si tu babu co ma osmekla na inom bazariku, pod inym nicom / som detektiv oriesok 😉 / tak som jej trosku urobila bububu a peniazky mam na ucte.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre