Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
19. nov 2009

teda hore na 2.posch...ze ano somar!

lucia32
19. nov 2009

aj ja mám babo kupony, nič také som tam nenašla, ako je to možné brin...či som slepá? Síce je pravda, že som to dávno nepozerala 😝 😀

lucia32
19. nov 2009

Musím mrknúť tu knižku 😀

brinzulka
19. nov 2009

alebo tehu, alebo babo...sme tak kupili...

lucia32
19. nov 2009

Ja mám obe...mrknem 🙂

brinzulka
19. nov 2009

ceca a kaka a taky je vyskerotany 😠 😀 😵

inneska
19. nov 2009

aj my papáme 🙂

aj ja mám ten kuponik, tak využijeme 🙂

brin..no riadny somárisko to bol 😠 😠 😠

zmurkaz
19. nov 2009

brin - to akože máš? 😕 waw! A poštár je chlap!!! 😠
Lucka - a ty sa už chystáš na prvé príkrmy? .... baby - ja strácam slovnú zásobu - pomóooc 😅

zmurkaz
19. nov 2009

a ja klasikuš som pozrela len predchádyajúcu stránku .... šak už aj demencia 🙄 🙄 🙄
Dnes nemám doma maminu .... dieťa mi jak na potvoru spí už od asi 13:00 a druhé sa chúďa samostatne hrá o poschodie vyššie.... sa asi rozdvojím... ale aspoň okupujem tatinov PC a môžem koňovať 😉

lucia32
19. nov 2009

Zmurki...no ano o chvíľku by som skúsila, ale uznaj, že 1 mrkvu sa mi mixovať nechce, tak by som kúštinko viac a dala do pohárika a mala na 2 dni 🙂 , alebo namixujem kilo mrkvy a najeme sa celá rodina 😀

zmurkaz
19. nov 2009

Lucia 😀 😀 😀 😀 😀 - aspoň budete mať formovanú stolicu 😀 😀 😀 😀
A to sú také poháre, čo môžu ísť do mrazničky?

zaba2707
19. nov 2009

ozik zienky mojeeeeeeee dnes mame vyyyyyyyyyyrocniiiiiiiik 🙂 takto pred rokom sme objavili // na teste juuuj

lucia32
19. nov 2009

hej, do mrazničky, do mikrovlnky...aj ked mi segra vravela, že jej sa v mikrovlne roztiekol...ta to čo už? Nechapenzi...som sa jej nepýtala odkial ho mala? 😝

zmurkaz
19. nov 2009

zaba .... g r a t u l u j e m 😵 😵 😵 😵 😵
lucia ... tak ja toto ešte nechcem riešiť 😖 .... nechce sa mi prikrmovať ...my budeme až 9.1.2010! 😅

lucia32
19. nov 2009

Zabi...jééé, to je doják 😵 aj my sme to mali predpred včerom, 16...dala som si krásny darček na narodky 😀 Ani sa mi o takom nesnívalo 😎 😀

zmurkaz
19. nov 2009

lucia - aj tebe gratulko 😵 😵 😵 😵
Ale musím pustiť dietko na PC - že ja som sa "hrala dosť" 😀 😀 😀 ... takže idem ho pustiť a uvariť mu cestovinky bo mu stráááášneee prišli na chuť 😉
Tak pa - bolo mi tu s vami super 🙂

lucia32
19. nov 2009

No malá sa zatiaľ tvári, že je jej fajn, to len ja som taký nedočkavko, však ona vypije len 120, akurát, že miesto 3 hodín pije každé 2 ...tak som kúpila ryžovú kašu a skúsila jej dať, či nebude sýtejšia na noc a prdky, prdky 😀
Akurát som len potom skúšala do mištičky a na lyžicu, sa tvárila, trak čudne, že čo od nej chcem...to bolo v utorok, oslavovali sme narodky...my bábovku a ona kašu 😀

lucia32
19. nov 2009

😝 tak, nie trak 😝 a ked už, tak traki kde síííííí? 😀
A bola tu dnes lucim? my jej tu od rána ospevujeme jej miláčka a ona ani neuleje 😝 😀

brinzulka
19. nov 2009

ozaj LUcia -secko dobre...nech ta mm lubi a vsetci okolo....
zaba gratulacioooo
a vsetkym oslavencom

my sme mali obe deti k mm meninam ...nejak sa nad darilo...tak dostal testy

kto chodi do metra maju pameprs baby fresh 6+2baliky...stoji to 11,04..ale neviem dokedy...

lucia32
19. nov 2009

Brin...hehe, ked už tak my sme Bianku spotili 30.oktobra a Natálku 1. novembra...sme to my šikovníci šikovní a 2 testy na narodky moje... 😀

lucia32
19. nov 2009

A diki za gratulácio...
A tie deti, to každé v inom roku 😀 , aby ste z toho nemali chaos 😝 😀

brinzulka
19. nov 2009

a tie pleny co sme v metre..pampers active baby 15,35 s dph 4ky-82kusov a pri kupe 4balenia -5percent zlava

brinzulka
19. nov 2009

david sa asi podaril na za slobodu..predvcera...davno...

lucia32
19. nov 2009

Metro ďaleko, nejdem, nemám cestu...poviem tatovi, donesie, majú drogérku, kúpim, nákupná cena...teraz na narodky nedoniesli, mala segra 30...len podložky a šamponiky a šampus 😉 mm...

lucia32
19. nov 2009

No mať naraz 2 bába v rodine je nevýhoda, jedno blízko pri zdroji, druhé ďaleko, nezvýši sa na neho, na chúdiatko 😀 Alebo tata deravá hlava???

brinzulka
19. nov 2009

na a ako dobre...
to hippsy
http://hippsy.sk/
ma namotala reklama na FB...darmo mi tam chodit...na jak dobre...mne daju domov z prace leda tak pacienta zdarma 😀

josifek
19. nov 2009

tak jsme byli na procházce a malá celou dobu spinkala jak jinak no teď se nabaštila a hraje si na dece, 😀 😀 😀 😀
Volal tatínek že byl také v tescu že nakoupil malé za 1000kč 😀 😀 😀 😀 😀 jsem zvědavko co? Ale tygříka prý máme také 😀 😀 😀 😀 Koupil i větší prý na jaro oblečko 😀 😀 😀 😀 a to tam šel jen pro pečivo 😀 😀 😀 😀
Lžičky z DM máme také stály jen29.90kč za 5 ks 😉 a jednu jsme dostali z HIPPu ale zdá se mi jiná dost hluboká 😝 tu použijeme až později 😉
Brin teda to máte blbýho pošťáka my nosí balíčky až do8 patra a vůbec neremcá 😀

brinzulka
19. nov 2009

nemala by som problem...ale ja kojo...david spal...a takeho rozospateho som ho muslea tahat...bo ak by som ho zamkla...by sa uplakal...a s dekoltom som ta prisla...namosurena a ani som mu neodzdravila...som bola furt oduta...a ujovci, co tam malovali nam vytah nahanali a dvere otvarali-pekne od nich

ja do tesca nejdem...by som kupovala...dali sme si kupit next v UK..ze je nas 7bab...bude dobre...Baby...skoro ma natiahlo..polovicu veci nemali..la postovne vyslo na 50eur...Som mala asi velke oci...lebo predtym sme za postovne na plienky z UK zacvakli nejak 2,50eura...

lucia32
19. nov 2009

JJ, kríže v teple, základ šťastnej rodiny 😀
A s tým Tescom ma ne...e, v sobotu idem s malou na prechádzku, hoc aj cigančatá budú padať...smer tesco 😀

lucia32
19. nov 2009

Josi...tak nezabudni pofotiť...
Brin...tiež mám občas pocit, že riešim somarinky, napríklad tie Aventky poháriky za 5 euro a inde popúšťam euráče na kraviny...kvety, vino, zľavy v predajni 😀 😝 Dnes ma tiež uprosili na 5 € zľavu, no nedáš? Nemala som drobné a oni len celé, a obchody na prdky, lepší vrabec v hrsti ako holub na streche 😀 Malý zisk, ale aspoň tovar nestojí 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre