Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
22. nov 2009

my byvame zatial v dvojizbaku a pride k nam mamina, ked ju pustia z nemocky, nejak sa budeme musiet pomestit. ale m2 mame dost, tusim 88. 😉

babyzuzana
22. nov 2009

200 km, ked ide rano od nas tak vstava o 5 😒
hej, tento pojde do najmu, ale ziadna vyhra, lebo budem rada ked najom pokryje naklady zan

babyzuzana
22. nov 2009

luci zatial....
ale dvojizbak sa ti jedneho dna rozrastie na krasny domcek 😉

kochanski
22. nov 2009

ahoj superstarfanynky 😀

všechno nejlepší dnešním oslavencům a hlavně malému Matějkovi...hodně síly a rychlé přibírání

a taky velká gratulace všem miminkům akrobatům 🙂

majkas; naše malá má taky chuť na plazení, ale jen když mi leží na bříšku...a to navíc couvá 😀 . No jo, však je to taky rak, tak co bych chtěla že jo 😅

a jinak ona se obrátila už někdy před třema nedělema, ale od té doby prd. Asi ví, jak se na to taťka s mamkou třese, tak schválně dělá caviky 😀 . Vždycky už to vypadá...přetočí se na bok a tam si začne hovět a cucat prsty veverka jedna vykutálená 😅

lucim
22. nov 2009

zuz jasne, uz cakam, kedy vyklici a pravidelne zalievam, vsak tebe sa rozrastie nepriamo 1i na viac a potom na vase vacsie. jaaa to viiiiiiiiiim. 🙂

brin bez elektriny by ma to nebavilo... nebolo by jedlo a kon. 😝

lucim
22. nov 2009

kochi ahoooooooooooj, takze bude dalsie prekvapco, kedy to zuzinka zopakuje? 😀

babyzuzana
22. nov 2009

zaba ty byvas v lamaci? tam su take velke 1izbaky..?

kochanski
22. nov 2009

lucim ahoooooj moja 😀 . Jjj, to se asi načekáme, když nás naše hérečka natahuje 😀

berušky prosím pomóóóc. Která jste dělala ty úžasné brambůrky se sýrem od rius?! můžete mi písnout ještě jednou recept. Blbec jsem si to minule nenapsala a i když vím, že to bylo jednoduchý, tak nechci improvizovat 😅

jinak my bydlíme v mezonetovém dvojpokojáku. Pro mladý pár super bydlení, ale s mimčem už to není ideální, protože do ložnice máme dost strmé schodiště. Takže z obýváku je teď rázem 3v1...obývací pokoj, dětský kout a moje ložnice (manžel spí nahoře sám, hihi 😀 ). S tím jedním mimčem to ještě jde, ale druhého potomka už bych raději přivedla do trochu většího hnízdečka. Máme rozjetý jeden pozemek na stavění, ale to už se táhne třetí rok (kvůli změně územního plánu 😠 ), takže možná než čekat na naše neschopné úřední šimly, tak radši pořídíme nějaký starší domek nebo byt. Ale než seženem nějaký slušný, blízko města a za ucházející cenu, tak to možná dřív začnem stavět 😅 😔

lucim
22. nov 2009

osupane zemiaky polejes sladkou smotanou, neskor pridas struhany syr a pecieeeeees. 🙂 pod poklickou.
ja som dala aj nivu.

vsetci to mame zaujimave s tym byvanim.

kto tu byva na zamku? je tu niekto taky? 🙂 ale aj so sluzobnictvom, dufam. 😉

zaba2707
22. nov 2009

baby byvame v ruzinove

lucim
22. nov 2009

smajda je dobry 🙂

babyzuzana
22. nov 2009

kokos ten smajda jak spieva?!?! dobreeeeee

zaba2707
22. nov 2009

vyyybornyyyyyy bol podla mna dnes naj

lucim
22. nov 2009

suhlasim ze to bolo dnes naj. normalne bol uzasny.

majkas
22. nov 2009

fakt bol super, ale zase mu dali aj super kulisy tu tanecnicku aj toho harmonikara 😎

riusik
22. nov 2009

dobry vecer
aj mne sa smajda pacil 😉

zaba2707
22. nov 2009

ahoooj riu ako sa mate?

lucim
22. nov 2009

majka, no, dobre si vedel vybrat 😉 na vcielku maju sa tak neodviazes, tam by mohlo akurat tak santit materske centrum. 🙂

lucim
22. nov 2009

cau riuuuuusik. sai prisla dodat recept? 😀

majkas
22. nov 2009

no sak a este ceska fcelka maaja mi nic nehovorila 🙂

lucim
22. nov 2009

na duo chodur bendig som tiez zvedava. 🙂

zaba2707
22. nov 2009

mne uz ten chodur lezie hore krkom ... taky sebec mi pride a suchar

traktor
22. nov 2009

tak aj ja sa pripajam smajda dnes boduje 😉

riusik
22. nov 2009

zabka: dakujeme, mame sa dobre. mam tu maminku, som ju psychicky vydierala, tak dosla. ale zajtra uz fici domov, otec je hotovy, ked nie je doma 😖

traktor
22. nov 2009

achodur...hm aj ked spieva dobre, ...na koncert by som nesla...lepsiepocut akovidiet...nevidiet...ci ko? 😀 😀 😀

zaba2707
22. nov 2009

jasne riu ved asi kazda da za pravdu ze chlapi su bez nas stratenííííííííííííííííí

adka12
autor
22. nov 2009

ja bývam tiež v jednoizbáku zatiaľ....
a začína to byť o držku 😠
Ale našťastie už vybavuje hypo a máme zaplatenú zálohu za 76m2.... huráááááááááááááááá
teraz mám 34m2, takže budeme mať riadny bejvák 😀 😀 😀 😀

riusik
22. nov 2009

lucka: 😉 som citila, ze sa spomenulo moje meno, tak som nakukla... ale ty si to vybavila, darmo, si sikulka 🙂 ja ich chcem robit zajtra, tie tvoje, vylepsene o nivu...

lucim
22. nov 2009

ta to som netusila, ze smajda pritiahne konikovky na kus reci. 😀

zabi, chodur je hotovy spevak, mozno uz rata, ze to vyhra, urcite to aj nejake bulvary predpovedaju ...

ale smajda uz druhy krat naj. 😉

rius ako si maminku vydierala? 😝

majkas
22. nov 2009

hej som sa chcela spytat blavciek ci sa nechcete pridat na cvicenie od januara, mozno by sme mali aj vlstnu skupinu 🙂
http://www.budatko.budatinska.sk/index.php?clan...

my mse sa uz s Tami zahlasili, sice este nie je presny termin, ale v skupine je len max 6 deticiek tak pre istotu uz dopredu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre